נא להעביר עכשיו (שעה 12:27) לערוץ 8, למי שיש, יש תוכנית על איזשהו שבט מקועקע יופי!!!

התוכנית...

...הינה פרק מהסידרה "חוקרי איים אבודים" שמוקרנת כבר זמן מה בערוץ 8... לצערי בדקתי ובמשך השבוע הקרוב לא יהיה שידור חוזר, אלה פרקים אחרים (ולא בכולם יש מידע כמו בזה על קעקועים). פשוט תנסו לעקוב ולראות אולי בהזדמנות יהיה עוד פעם... מצטער:( הפרק (למי שרוצה לדעת) מדבר על שבט הסקודאי (שבט של ציידים מלקטים) שעדיין חי "כמו פעם" עקב כך שהאי בו הם חיים כמעט ואינו נגיש תחבורתית, וכמו שאמרתי, מקועקעים בכל גופם בצורה יפיפייה. תוכנית מדהימה!!!

כן כן, אני יודע, אני נודניק...

דבר אחרון בקשר לתוכנית... מבטיח!!! לפי מה שאנשי השבט אומרים, הם עושים קעקועים כדי לעשות את הגוף הכי יפה שאפשר, בכדי לשכנע את הנשמה להשאר כמה שיותר זמן בגוף הזה. אתם לא חושבים שזו סיבה מספיק טובה???

אחת הסיבות הטובות ביותר שיש

היום לא יצא לי לראות את התוכנית אבל זה כבר שידור שלישי שלה השבוע ויצא לי לראות אותה באיזה לילה. הרעיון שלהם מאחורי הקעקועים, למיטב הבנתי הוא שהקעקועים מנעימים זמנה של הנפש בגוף וכך בעצם עוזרים להישאר בחיים יותר זמן. אהבתי את הפירושים השונים שלהם לקעקועים ובמיוחד את העובדה שקעקוע של טורי נמלים על הזרועות הוא סימן לעבודה בשטח. יפיפה. חבל שנארו כ"כ מעט מהם ואני משוכנעת שעוד כמה שנים הם ייחשב ולשבט נכחד. עצוב איך שהאנושות יורה לעצמה ברגליים. אגב, קעקועים קשורים אצל הרבה מאוד תרבויות לנושא הנשמה והמוות, האינדיאנים בצפון אמריקה למשל האמינו שכל אדם חייב שיהיה לו לפחות קעקוע אחד כי לאחר המוות הקעקוע הופך לאור המנחה אותו לגן עדן. באופן אישי הייתי שמחה לקעקוע מקורי מאחד השבטים האלו אבל אני בספק אם המערכת החיסונית שלי תעמוד בזה. רק החומרים שמהם עשוי הדיו שלהם הם מח העץ ופיח.... אין מה לדבר על כפפות וסטריליזציה כמובן. העובדה כי הם מבלים את חייהם בסביבה הטבעית שלהם גורמת למערכת החיסונית שלהם להתמודד בקלות עם מה שאצלנו היה מפתח זיהום בלי שום ספק. ידוע על אנשים שונים שהגיעו לשבטים שונים עם ציוד שכלל מחטים, כפפות ודיו ופשוט ביקשו שאם לא מפריע למקעקע של השבט, אם יוכל להשתמש בציוד אותו הביאו. כמובן שנהוג להשאיר עודפים. אפרת

כן, אבל...

חוץ מתור הנמלים שמסמן עבודה, יש גם קשתות בחזה שמסמנות ציידים ו שורת חיצים שמסמנת אדם עם נפש עילאית... בקשר לאבל, להביא ציוד מהעולם שלנו יגרום לחיסול העולם שלהם יותר מהר... ככה עד עכשיו עשינו יופי!:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר