קצת BM... אם זה לא מפספס את הנקודה...

אני אישית חושב ש-BM לא נפרד מקעקועים, ופורום לקעקועים אומנם אמור לדבר על קעקועים, אבל כמעט (ואני מדבר על 90+ אחוזים) כל אדם בעל קעקוע (למרות שקעקוע לבד זה כבר BM), הוא בעל BM אחר... או בקצרה, בהמשך לתמונה ששלכה ladyorion (היקרה) לפני עמוד, של אוזן ימין שלה, רציתי גם "להשויץ" קצת ב-BM שלי... בעברי היה לי לברט בעובי 10מ"מ, יפיפה משנהב (שנהב בן למעלה מ-80 שנה, לא ניצוד בשנים האחרונות!!!) אבל נאלצתי להוריד עקב נסיגת חניכיים חמורה... אז במקום אני מצרף תמונה של האוזן שלי (לא משנה הצד, זה אותו דבר בשניהם), עם עגיל בעובי 1" (אינץ', למי שלא יודע, 25מ"מ)... עשוי עץ.

וכמובן... דביל שכמוני...

...שכחתי כרגיל את התמונה, אז בבקשה...

thumbs up!

אחלה אוזן, אח שלו... *קריצה* מקווה זה לא עד כדי כך "אוף טופיק", אז לקשר ללברט 10מ"מ... הרחבה מאפס, או חיתוך? (scalpelling) זה לא הרפיע לך ל...אממ...פעולות שגריתיות?

לאט לאט...

הלכתי על הרחבות איטייות, מפני שזה היה נסיוני בשבילי (בתור פירסר, בעברי, נהגתי לנסות דברים שאני לא בטוח בהם עלי קודם... כמובן אחרי קריאות אינספור של ספרים על רקמות עור וכו')... והרחבה יותר נח לבצע לעצמך. הרחבתי לאט לאט עם Septum Keepers (כמובן שזה לקח מספר חודשים ארוכים), עד שבעובי 6מ"מ כבר ה-Keeper קצר מאד, והיה קשה להתמודד איתו (הוא כל הזמן נבלע לי פנימה)... אז התחלתי להכין את העגילים מעצים או עצמות (אחרי נקיון וחימצון נכון, במקרה של העצמות), אחרי התיעצויות עם אנשים שעוסקים בנושא, באינטרנט או בכנסים. בקשר לתפקוד נורמלי, כן היו לי בעייות, ואני חושב שגם זה היה סיבה טובה לוותר...*קריצה* למרות זאת, עד היום (ועברה יותר משנה מאז הורדתי), החור עדיין פתוח ואני יכול בכיף להכניס עגילים בעוביים בין 3 ל-5מ"מ, תלוי עם שתיתי משקה חם לפני... לפחות נסיגת החניכיים חזרה למצב הרגיל, בהרבה מקרים זה נשאר לנצח***מפחיד!!!***. נ.ב. אם זה כבר מעניין אותך, אולי תרצי לדעת על הנוספים: * 5מ"מ פטמות (אחת נקרעה לפני כשנתיים ואני יחזיר בקרוב, כן, *אווץ'*). * 5מ"מ ספטום. * 5מ"מ Prince Albert.

האמת

ש"תפקוד נורמאלי" על פרינס אלברט היה אחד מנושאי השיחה ל-bodymod.meetup שהיה ביום שלישי בתל אביב. אבל זה כבר לגמרי אוף-טופיק, אז זה ייגמר כאן.

וכמובן... דביל שכמוני...

...שכחתי כרגיל את התמונה, אז בבקשה...

my like!

לי אישית יש חולשה לתנוכי אוזנים גדולים (בין אינץ' לשתי אינץ' זה התכנון שלי, אבל כמובן תלוי באוזן שלי) ואני גם מעדיף אותם עם dermal punch של 10 ממ' בקונץ'

קצת BM... אם זה לא מפספס את הנקודה...

אני אישית חושב ש-BM לא נפרד מקעקועים, ופורום לקעקועים אומנם אמור לדבר על קעקועים, אבל כמעט (ואני מדבר על 90+ אחוזים) כל אדם בעל קעקוע (למרות שקעקוע לבד זה כבר BM), הוא בעל BM אחר... או בקצרה, בהמשך לתמונה ששלכה ladyorion (היקרה) לפני עמוד, של אוזן ימין שלה, רציתי גם "להשויץ" קצת ב-BM שלי... בעברי היה לי לברט בעובי 10מ"מ, יפיפה משנהב (שנהב בן למעלה מ-80 שנה, לא ניצוד בשנים האחרונות!!!) אבל נאלצתי להוריד עקב נסיגת חניכיים חמורה... אז במקום אני מצרף תמונה של האוזן שלי (לא משנה הצד, זה אותו דבר בשניהם), עם עגיל בעובי 1" (אינץ', למי שלא יודע, 25מ"מ)... עשוי עץ.

בטח קשור!

וואו - לא זכרתי שיש לך הרחבה כזאת. יפה יפה. אומנם שם הקהילה הוא קעקועים, אבל הדבר מגביל רק מבחינת העצות המקצועיות. מבחינת שיחות ושיתוף אני מקווה בכל זאת להגיע לכל BM שרק קיים וחברי הקהילה רוצים להתנסות בו או אפילו רק מתענינים בו. בקשר להרחבות - זה משהו שתמיד רציתי ותמיד איכשהו לא יצא. אולי בשלב אחר בחיים. בקשר לדבריך על BM נוסף, אומנם לרוב המקועקעים יש גם BM נוסף אחד לפחות אבל דווקא לאנשים המגיעים מפירסינג יש מגוון יותר רחב. יצא לי לפגוש כבר אנשים שהתחילו עם פירסינג, עברו לשתלים וצילוק ורק לאחר מכן החליטו גם להתחיל להתקעקע. לעומת זאת, הרבה מקועקעים לא "מעיזים" לפלוש גם לשינויים אחרים. איכשהו קעקועים נחשב לBM קונבנציונלי ומתון הרבה יותר מאשר פירסינג מרובים וכל השאר. אישית, אני לא עושה פירסינג, הגוף שלי לא מגיב לעניין בטוב, והBM הנוסף היחיד שעסקתי בו הוא tightlacing (הצרה עם מחוך). לצערי אין לי תמונות. זהו, אפרת

האמת

ש"תפקוד נורמאלי" על פרינס אלברט היה אחד מנושאי השיחה ל-bodymod.meetup שהיה ביום שלישי בתל אביב. אבל זה כבר לגמרי אוף-טופיק, אז זה ייגמר כאן.

האמת שזה דווקא און-טופיק :-)

כמו שכתבתי כמה הודעות קודם, כל זמן שלא נותנים עצות מקצועיות אלא רק משתפים ומנהלים שיחה - כל BM הוא לגיטימי. אפרת

אז יופי.

אני רוצה להבין בדיוק את האנטומיה של פרינס אלברט. אני סבורה שקשה ליטול שתן ישר. אני צודקת?

אני לצערי לא ממש יכולה לעזור לך עם העניין

אבל עם זאת... אין לי פרינס אלברט אז במילא לדברים שלי לא הייתה יכולה להיות יותר מידי אמינות. אני בטוחה שאם למישהו ממשתתפי הפורום יש הוא ישמח לספר לך על הנושא. בלי שום קשר בכלל - אני מתחילה להרים גלריה של קעקועים של חברי הפורום ותהיתי האם אוכל לקבל את רשותך לשים את הקעקוע שלך בגלריה הנ"ל. אפרת

אה, חחח.

ספיירלז הצהיר קודם שיש לי פרינס אלברט. אם יש משהו שנראה לי פחות נוח מפרינס אלברט, זה פרינסס אלברטינה *קריצה* צירפתי תמונה טובה יותר של הקעקוע, לשימושך!

לי=לו. אופס!!! type-o!

אז יופי.

אני רוצה להבין בדיוק את האנטומיה של פרינס אלברט. אני סבורה שקשה ליטול שתן ישר. אני צודקת?

טוב, כמובן לאחר שהות ממושכת מחוץ לפורום...

...עיניינים!? בקשר ל-PA, אנטומיה זה לא ממש דבר שאפשר לתאר, אבל אני ינסה לתת הסבר מספק. ה-PA (פרינס אלברט, לקצרי ההבנה) ממוקם דרך צינור השופכה אל מאחורי קפל העורלה (לשעבר), ממוקם במרכז התחתון של אבר המין (הגברי), לרוב הגברים ישנו פס (קפל) לאורך האבר שמסמן את המרכז, יש מעטים שאין... בקשר לתפקוד רגיל, עגיל זה (בעיקרון) מורגש אצל הבחורה רק בחדירה או יציאה מהנרתיק ולא במהלך קיום יחסי המין. ההרגשה בעגיל זה נע יותר לכיוון הגבר (סיבוב בתוך מרכז העצבים "הכיפה" תוך כדי המגע המיני, מגביר תחושות ושלל...), למרות שיש גם בנות שמרגישות מעט. הבעיה העיקרית הן בנות שהעגיל מגיע לרמה שכואב להן, לא בעיה גדולה. החור של ה-PA (לאחר שהוא בריא 100%) לא נסתם מהר, כשבוע עד כיווץ מלא, לכן אפשר להוריד כשעושים יחסים עם בחורה שמרגישה כאב (אלה עם כן זה ה"קטע" שלה). לי אישית יש עגיל Smooth Segment בעובי 5מ"מ ואני מוריד אותו ללא מיכשור בלי בעייה... עגיל Smooth Segment הינו עגיל שסוגרו עשוי עבודת יד כדי להתאים אותו בדיוק לעגיל עצמו וליצור עגיל עגול לגמרי, ללא סוגר בולט. הסיבוב הוא 360 מעלות ללא שריטה. בקשר לשתן, ויתרתי על זכותי הגברית להשתנה בעמידה וכיום אני משתין בישיבה כמו גדול... דוקא יותר מרגיע:-) מקוה שעניתי מספיק... אם לא, לא להתבייש;-)

thank'ee!

הייתי זקוקה להסבר הזה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר