אז זהו שיש לי עוד שאלה (אפילו מדאיגה...:))

אחת מהקעקועים של נמצא בשיפולי הבטן, ממש מתחת לגבו קו הביקיני. בשבוע האחרון שמתי לב שיש לי מעין 3 "שריטות". כלומר- לא שריטות, כאילו צלקת של אחרי שריטה. למיטב זכרוני לא נשרטתי לאחרונה (או אי פעם לצורך העניין) באיזור, והמעניין הוא שהסימנים הם לא בולטים, אלא להפך, שקועים. רופא עור אמר לי שיתכן ואילו פסי הרזיה. משום מה אני מטילה ספק קל שבקלים. האם ידוע למישהו על תופעה כזו שנגרמת כתוצאה או במקביל לקעקוע? זהו לא קעקוע חדש, אלא בן 7. נראה לכם שיש קשר? אני חושבת שהרופא שלי היה קצת בשוק ממני וגם קצת "יכנע" אז העדפתי להמתין עם מבול השאלות אליו... וכן- ברור לי בסופו של דבר אני אצטך לגשת ולבדוק שוב, אבל ברור שלפעמים אין חכם כבעל נסיון...

דבר ראשון - אל תדאגי

בלי לראות את התופעה אני לא יכול לומר בבירור אבל לפי התיאורים שלך ל"שריטות" זה אכן נשמע כמו פסי הרזייה (סימני מתיחה מסוג זה או אחר). הסימנים עצמם נמצאים רק על הקעקוע או שהם גולשים גם מעבר לגבולותיו? יש להם צבע או שהצבע שלהם הוא בגוון אחד יותר בהיר או כהה מהצבע של העור הרגיל שלך? האם הם גורמים לשינוי או עיוות במראה הקעקוע? נסי למרוח על העור באיזור המדובר קרם לחות או שמן תינוקות מספר פעמים ביום, אם מדובר בסימני מתיחה זה יכול לעזור להם להראות טוב יותר, ואם זה לא המצב הקרם לא יוכל להזיק. כעיקרון אין סיבה לקעקוע בן 7 שנים לפתח איזשהי תגובה, אבל אולי כדי להרגיע את עצמך ולבדוק אם אכן מדובר בבעיה כדאי שתגשי לעוד רופא עור. דעה שנייה לא הרגה אף אחד. נשמח לשמוע מה קורה עם הבעיה :-) Henry
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר