היכן ניתן להסיר קעקוע, האם הוא נמחק לחלוטין והאם נשארת צלקת???

טעיתי. קורה. כן, בטיפשוטתי הרבה, לפני כשנתיים, חשבתי שאני חכמה גדולה ויצאתי כנגד כולם. כולם אמרו לי שאסור לפי הדת, שזה לא ממש יפה וזה יאבד את צורתו וצבעו עם השנים, שזה שגעון של רגע.... "תארי את עצמך סבתא עם קעקוע"... ט-ע-י-ת-י והיום אני מכה על חטא.......... חייבת להוריד את זה. מישהו יודע איפה אפשר להסיר קעקוע? תחשבו פעמיים לפני שתעשו משהו שהוא לכל החיים.

החטא במקרה שלך הוא לא עשיית הקעקוע

אלא הדרך שבא ניגשת אליו. לפי מה שכתבת אני יכולה להבין שאו שהמקעקע שאליו הלכת לא עבד בצורה טובה, או שאת לא טיפלת בקעקוע כמו שצריך. אחרי שנתיים בלבד אין סיבה שקעקוע ידהה. אני מקווה שלא הגעת למסקנה שכל מי שייעץ לך אמר דברים נכונים... אני באופן אישי לא רואה בקעקוע יציאה נגד היהדות, וכשאני חושבת על עצמי בעוד 50 שנה כסבתא אני לא כ"כ חושבת שבין כל הקמטים והזקנה מה שיפריע לי יהיה הקעקוע הדהוי. כמובן שלעשות קעקוע רק בתור מרידה במוסכמות או בגלל חשק רגעי זאת גם טעות. בכל מקרה, אני מבינה שאת לא חיה עם הקעקוע שלך בשלום. אני אישית מכירה רק רופא אחד שמוריד קעקועים בלייזר. שמו ד"ר לפידות והמרפאה שלו נמצאת במדיקל סנטר בהרצליה פיתוח (דפי זהב ואת מסודרת). אני שמעתי עליו רק טובות אבל עדיף שתלכי ותבדקי תמונות של הסרות קעוקעים שהוא עשה בעצמך ותראי אם את מעדיפה להמשיך לחפש. בכל מקרה את יכולה לגם לקבל הפנייה לרופא המוריד קעקועים בלייזר גם דרך רופא העור. כמובן שהביטוח לא יכסה לך תהליך כזה. תקבעי פגישה עם הרופא לשיחה אישית כדי שהוא יסביר לך את האופציות והתהליך עצמו. בקשר להשארות צלקת, לאחר טיפול הסרה בלייזר, בכ-50% מהמקרים נגרם שינוי ניכר במרקם העור, אצל 20% נשארות שאריות צבע, אצל 10% נוצרת צלקת רצינית ורק ב-20% אין שאריות צבע והצלקת נעלמת (האחוזים הם מאוד כללים ויכול להיות שלא מעודכנים, אבל זו הסטטיסטיקה הכללית). הכי קל להסיר קעקועים בכחול או שחור על עור בהיר, והכי קשה להסיר קעקועים צבעוניים על עור כהה. בהצלחהונשמח אם תשתפי אותנו באיך היה, אפרת

אני חושב רק על דבר אחד...

...בעוד 50 שנה, בבית אבות, כשכולם יסתכלו במראה ויראו גוף צימוק מקומט, לי יהיו גם צבעים!!!

היכן ניתן להסיר קעקוע, האם הוא נמחק לחלוטין והאם נשארת צלקת???

טעיתי. קורה. כן, בטיפשוטתי הרבה, לפני כשנתיים, חשבתי שאני חכמה גדולה ויצאתי כנגד כולם. כולם אמרו לי שאסור לפי הדת, שזה לא ממש יפה וזה יאבד את צורתו וצבעו עם השנים, שזה שגעון של רגע.... "תארי את עצמך סבתא עם קעקוע"... ט-ע-י-ת-י והיום אני מכה על חטא.......... חייבת להוריד את זה. מישהו יודע איפה אפשר להסיר קעקוע? תחשבו פעמיים לפני שתעשו משהו שהוא לכל החיים.

מממ...בואי נצא מנקודת הנחה..

בואי נצא מנקודת הנחה שמי שמגיע להחלטה לקעקע על גופו דבר זה או אחר, מגיע להחלטה הזו מתוך השלמה עמוקה עם עצמו. לא מתוך אקט של פזיזות או החלטה של רגע, אלא מתוך אי אילו שיקולים מסויימים (בין היתר- מה יהיה בעוד...). אם נצא מהנחה שאכן חשבנו ודשנו והרהרנו רבות בנושא, אין סיבה לא להתקעקע. צר לי בשבילך כי את לא מרוצה כרגע, אבל אני בהחלט מקווה שלא תפתחי דעה שלילית -נגד קעקועים או דברים קבועים לעולמי עולמים...בכלל. אולי בעוד זמן מה יבוא לך שוב, לא מתוך החלטה של אנטי- ממסד וכאלה, אלא מתוך רצון פנימי. אני מקווה שתוכלי להנות:) וחוץ מזה, אני אהיה הסבתא הכי מגניבה שיש, לא?:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר