יש לי שאלה לגבי הקעקועים ל-3 שנים

שלום אני כבר הרבה זמן חושב לעשות קעקוע ,אבל הקטע שזה לכל החיים קצת הורס לי את הרצון לכן הייתי רוצה בהתחלה לעשות ל3שנים ואחר כך לראות איך זה ועם יהיה טוב אז לעשות אחד קבוע . הייתי רוצה לשאול כמה שאלות לגבי הקעקועים ל-3 שנים : א.איך עושים אותו? ב.מתי מתחיל הדהיה שלו ועם נישארים סימנים אחר כך? ג.מה המיחרים בערך? ד.עם זה שווה את זה ?

קעקועים זמניים

כעיקרון קעקוע זמני מוגדר כקעקוע בו מחדירים לדרמיס צבע שאמור להיות מסוגל להתנקות משם שתקופה שבין 3-10 שנים לאחר עשיית הקעקוע. עובדה זו אמורה להשאיר אותך עם קעקוע ברור במשך שלוש שנים ואז לקוות שייקח לו כמה שפחות זמן לרדת כדי שלא תצטרך לבלות 7 שנים עם כתם בלתי מזוהה ומכוער על הגוף. בפועל, הדהייה של הקעקוע הזמני מתחילה עוד לפני סוף ה-3 שנים ומסתיימת בתאריך לא ידוע. ישנם כבר הרבה מקרים של אנשים שהתייאשו מלחכות לכך שהקעקוע ירד ופשוט עשו קעקוע אמיתי על האזור של הקעקוע הזמני. עוד דבר, מעט מאוד מקעקעים מקצועיים יעסקו בקעקועים זמניים אלא קוסמטיקאיות, ולכן רמת העבודות בקעקועים מסוג זה לרוב אינה גבוהה. בקשרל מחירים, אין לי שמץ של מושג, אבל אני מתארת לעצמי שבשלב זה של ההודעה כבר ירדת מהרעיון. ועוד מילה בנוגע למחירים, בקעקועים אין להם חשיבות, מאחר ומדובר באומנות ולכל אומן יש את התעריף שלו וכך גם לכל עבודה יש את המחיר שלה. התפשרות על קעקוע בגודל זה או אחר או דוגמא שאתה פחות אוהב בגלל מחיר היא התפשרות שמחזיקה מעמד כל החיים ואף אחד לא אוהב לחיות עם פשרה קבועה. אם אתה מסתייג מעשיית משהו קבוע, קעקועים הם פשוט לא בשבילך, או שאתה עדיין לא מוכן לעשות קעקוע. תן לזה זמן. בהצלחה, אפרת

זהירות

אלכס שלום כמקועקע אמיתי גם אני רציתי לעשות זמני בהתחלה אפילו כזמני את האמיתי שיש לי,אין לי תשובות על כל סעיפי שאלותיך אך דבר אחד ביררתי ואני יודע שבקעקוע זמני יש חשש שאופן היעלמות הקעקוע לא תיהיה בצורה שווה בכל המקומות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר