ושוב אני מעיקה ומציקה בשאלות דביליות...

אולי זו רק אני, אבל כל מי שרוצה להתקעקע באיזור חיפה והקריות, או לחילופין- כל מי שכבר הספיק להתקעקע באיזור הנ"ל, משתטח ארצה עם הפנים לכיוון מכה לשמע השם הקדוש "משה אלול" שאמנם הוא אחד הותיקים באיזור וכבודו שמור עימו, אבל מנסיוני אני לא כל כך מרוצה מהעבודה שלו. מישהו יכול להמליץ לי על מישהו טוב באיזור?

אין דבר כזה שאלה דבילית (לפחות לא בקעקועים)

היי, כמו שהכותרת אומרת, אין דבר כזה שאלה דבילית, כל שאלה שאין לכם תשובה ברורה וטובה עליה היא כנראה שאלה טובה. שני דברים. בנוגע להמלצות, מכיוון שלא לכולנו אותו טעם אומנותי וגם לא כולנו מכירים את כל המקעקעים בארץ אני הייתי מעדיפה שחברי הפורום לא ימליצו אחד לשני על דפי הפורום על מקעקעים. הדבר יכול להוביל לניהול קמפיינים בעלי אינטרסים בוטים בעד ונגד מקעקעים מסויימים ואני מאמינה שהפורום יכול להסתדר בלי זה. עם זאת, הסיבה שאני כ"כ מציקה לאנשים לכתוב את שם המקעקע שעשה את העבודה הם מפרסמים בפורום היא שאם מישהו מתרשם מעבודה מסויימת לטובה למשל, יהיה נחמד אם הוא יידע מי ביצע אותה ויוכל בכוחות עצמו (ודפי זהב) לפנות למקעקע וזאת בהסתמך על עבודה שלו שהוא ראה אני מקווה לפתוח בקרוב גלרייה מסודרת של חברי הפורום בה יהיו הקעקועים ושם האומן המבצע. את יכולה לעבור על קעקועים שאנשים פרסמו בפורום, וגם לפנות למאמר ברשימת המאמרים בקהילה המפרט לינקים לאתרים של מקעקעים ישראליים, כדי להתרשם מעבודות של מקעקעים ולפנות אליהם באופן אישי. אני שוב מדגישה, לא לכל מקעקע יש אתר באינטרנט ולכן חשוב גם לבצע איזה סבב רגלי בסטודיואים ולהסתכל על תיקי עבודות (גם כדי לדעת אם את מרגישה נוח במקום, זה לא פחות חשוב). בנוגע לעניין העובדה שאת אינך מרוצה מעבודה של מקעקע זה או אחר. אם את מעונינת להראות עבודה של המקעקע שנמצאת עלייך (אני מבקשת לא להעלות תמונות של קעקועים שאינם עליכם), גם אם אינך מרוצה ממנה, את מוזמנת להציגה בפורום, ולתת לכל אחד להתרשם לבדו. אני יודעת שזה קצת בעייתי ולא בדיוק מאה אחוז דמוקרטי אבל אחרי הכל זה פורום באינטרנט ואם כל אחד יוכל לכתוב שהוא לא אוהב את העבודות של מקעקע זה או אחר בלי להראות תמונות עדכניות, לא ייקח הרבה זמן עד שהדבר ינוצל כדי להוציא שם רע למקעקעים - לצערי העולם לא מושלם עדיין (אבל אני עובדת על זה ואני מבטיחה שבקרוב). אני מקווה שלא ביאסתי אותך יותר מידי, ושאת לא מרגישה שלא קיבלת תשובה, אבל כדי שהפורום לא יהפוך להפסקת פרסומות ומקור לשמועות אין לי ברירה אלא להגביל קצת את ההודעות. מקווה שאני אוכל לעזור יותר פעם הבאה :-) אפרת

יקירתי, את צודקת במליון אחוזים, אבל...

כמו שאמרתי, אני מסכימה איתך במלנת'לפים אחוזים. המטרה בסופו של דבר היתה לצמצם את שעות המחשב שלי (לעבור שורה שורה בחיפוש אחר מקעקע זה או אחר נראית לי עבודת נמלים מיותרת טיפה....). חלילה וחס לא עלה בדעתי לפצוח מלחמות עולם- יש מספיק צרות גם בלי זה- ואני יוצאת מנקודת הנחה שרובנו לפחות אנשים ג\בוגרים שיכולים לתת חוו"ד בצורה אובייקטיבית על סמך נסיונם האישי, לא?:) ביננו, זה משנה א הייתי מבקשת מגולשים מהצפון להציג את העבודות שעל גופם/ן ולציין מי שעה אותן? לא כל כך, לדעתי...:)

לצערי דברים לא מתנהלים בצורה חלקה כ"כ

מה שכתבתי נכתב מנסיון. באמת שאם היינו נותנים פתח להמלצות חופשיות מה שהיה קורה בסופו של דבר זה שאנשים היו פשוט מפרסמים את המקומות שלהם בפורום. ברגע בו ציון של אומן מסויים מחייב גם העלאת תמונה של העבודות שלו זה נותן אמינות מסויימת ןהמלצה ואת לא מקבלת המלצה "על עיוור". יש אנשים שיודעים לעשות את הדילול ויש את אלו שלא. חוץ מזה שבאמת לא בא לי להתחיל להתעסק פה במלחמות סטודיואים ופרסומות. אני מקווה שאת מבינה. זה מצב בלתי נמנע וראיתי אותו כבר קורה פעמיים אז הפעם החלטנו לפתוח בגישה אחרת. אפרת

תרשי לי להוסיף...

יקירתי, אני מדבר בתור אדם שעבד בעברו בתחום (כ-4 שנים), ונכחתי בשלל מיני זימה בין סטודיואים ושאר מיני ירקות... יש לי מתחת לשרוול 1001 דוגמאות להפצות כזב, ממקעקעים שנדבקו באידס ועד לסטודיואים שהסטריליזציה אצלם מקבילה לסטריליזציה בחירייה (הכל שקרים כמובן)... כנראה בגלל שביקרתי קודם בפורום נפלא על אוכל, אני יתן את הדוגמא הבאה מעולם התיאבון: ***לא היית מעדיפה לטעום פלאפל שהמליצו לך, מאשר לאכול על עיור?*** ...או, למי שאיטי, לראות את הקעקועים שהאומן יצר, עדיף על לשמוע רק את שמו וכתובתו... הרי האוכל בסוף יוצא (פה אני ימנה מלהגעיל), הקעקוע נשאר לכל החיים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר