מה דעתכם על זה?

מה דעתכם על זה?

דעתינו???

מה היא בכלל חשובה לך? אתה צריך לאהוב את מה שאתה רוצה לקעקע על עצמך כי אתה זה שתלך עם הקעקוע,לא ככה? ברגע שמצאת את הדוגמא שאתה אוהב דעתי היא שפשוט תקפיד בבחירת המקעקע כדי שגם הדוגמא תהיה לעניין וגם העבודה תהיה איכותית ואז יש לך את השילוב המנצח... ולא לשכוח להעלות תמונה בגמר הפרוייקט....

וואלק....אסף

כנראה שבנאדם אוהב את זה וכל מה שהבנאדם רצה לדעת מה אנשים חושבים עלזה..... אז למה ליפול עליו ככה?

מה דעתכם על זה?

אם כבר שאלת...

אני מניחה שאתה שואל מכיוון שאתה שוקל לקעקע את הצורה. כמה פרטים טכניים, אם אתה שוקל לעשות אותה בשחור לגמרי זה דבר אחד, אבל אם אתה רוצה ללכת על הדוגמא בצבעים אותה העלית אני מקווה שאתה בעל גוון עור בהיר במיוחד כי יש צורך בעבודה עם לבן. איפה אתה שוקל לקעקע? (איזור בגוף לא מי המקעקע) ובעניין דעה אישית - זה לא הטעם שלי, אבל אם אתה מרוצה אז זה באמת לא צריך להפריע לך, כ"כ הרבה אנשים אומרים לי שהקעקועים שלי מכוערים, ואני חיה טוב. מקעקע טוב יוכל להוציא מהדוגמא קעקוע יפה מאוד ותלת ממדי אז בחר את המקעקע בזהירות ובדוק בתיק העבודות עבודות אחרות בסגנון. ואגב, כמובן שאתה מוזמן להעלות תמונה של התוצר המוגמר לפורום ואם יש עוד שאלות תרגיש חופשי. בהצלחה, אפרת

וואלק....אסף

כנראה שבנאדם אוהב את זה וכל מה שהבנאדם רצה לדעת מה אנשים חושבים עלזה..... אז למה ליפול עליו ככה?

ליפול? בדיוק ההפך....

אני חושב שקעקוע זה דבר אישי,ולכן במידה והבחור אוהב את הדוגמא ושלם איתה אני לא חושב שבמידה ומישהו אחר לא יאהב אותה הוא צריך לשנות את דעתו או להיות פחות שלם איתה כי כמו שציינתי הוא זה שיחיה עם זה. על טעם וריח יש הרבה מה להתווכח....

מה דעתכם על זה?

זה אומר משהו? ז'תומרת, יש לזה משמעות?

בגדול זה סמל של מיסדר של כוחות האור

ולא בגדול, אני מתכוונת- יותר ספציפית?

פשוט, נורא מעניין אותי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר