שלום לכולם!!! צריכה טיפונת עזרה!

קודם כל- שלום לכולם!, אני טיפה חדשה בפורום- כנראה שתצטרכו לסלוח לי...:) בכל אופן, אני מחפשת דוגמת ציור של sagitterius. למי שלא מכיר, מדובר ב"קנטור"- דמות מהמיתולוגיה היוונית שהוא חצי סוס וחצי אדם, האוחז בחץ וקשת. חשוב לי מאוד שהחץ יופנה כלפי מטה (לא מורם לשמיים). לא מצאתי באף אתר דוגמא שכזו... אולי מישהו שמע או ראה? תודה!

סלחנו לך - אבל רק הפעם

האמת שיש לי על המחשב כבר כמה דוגמאות של Sagittarius, כי זה גם המזל שלי (אני מנחשת שגם שלך...), מה התאריך שלך? צירפתי להודעה הזאת שתי תמונות ובעוד הודעה, עוד שתי תמונות. בכל מקרה, הרשי לי להפתיע אותך, את יכולה למצוא תמונה של קשת עם הקשת מופנית למעלה ואפילו של centaur בלי קשת בכלל וזה עדיין יהיה לך שמיש. כל מה שאת צריכה למצוא - זה את המקעקע שמתאים לך לקעקוע הזה. מה זאת אומרת? מכיוון שקצת קשה לך למצוא דוגמה ספציפית את יכולה פשוט לחפש מקעקע שיודע גם לצייר. הרבה מקעקעים ישמחו לעזור לך לעצב דוגמה שהיא מקורית יותר ולהתאים דוגמה שאהבת לדרישות שלך. אם למשל מצאת דוגמה של centaur שכלל לא מחזיק קשת, תוכלי לבקש מהמקעקע להוסיף לו קשת ואפילו בתנוחה הרצויה. זאת לא צריכה להיות בעיה לצייר מנוסה, ובטח לא למקעקע שרגיל להתאים דוגמאות לדרישות מיוחדות. כשאת מחפשת מקעקע שעשיית הקעקוע הזה, תבקשי ממנו לראות תיק עבודות ותשאלי אותו האם יש לו בתיק העבודות דוגמאות שהן עיצוב שלו או דוגמה שהוא התאים לדרישות הלקוח, אם יש למקעקע גם ציורים להציג - מה טוב. יכול להיות שהמקעקע יגיד לך שעל עיצוב מיוחד הוא מוסיף למחיר, דבר זה הוא סביר לחלוטין מכיוון שכאשר עושים עיצוב ספציפי זה גוזל עוד זמן עבודה מהמקעקע. בקעקועים מחיר הוא לא פקטור פשוט כי הם נשארים עלינו לכל החיים. שווה להשקיע יותר עכשיו מאשר להשקיע בסופו של דבר כפול, כשאנחנו הולכים לתקן את הנזקים שעשינו עכשיו בזול. בהצלחה, אפרת

והנה עוד שתי תמונות

אז זהו, שהבעיה היא לא בציור...

האמת היא שאין לי בעיה לצייר לבד, וזה אפילו יצא לא רע, אבל אני מחפשת ציור ספציפי, שאני יודעת שקיים (הבעיה מתחילה עם זה שאני לא יודעת איפה...). ראיתי פעם בדיוק את הציור שאני רוצה, ואותו ורק אותו אני מחפשת, ואני יודעת שעם כל הכבוד לי, זכרוני מתעתע בי קלות בדברים שכאלו (הגיל,את יודעת...). בכל אופן- המון תודה. אגב, אני ביום הראשון של קשת. 23 בנובמבר...אומרים שזה התאריך הכי לא יציב...what do u know...

שלום לכולם!!! צריכה טיפונת עזרה!

קודם כל- שלום לכולם!, אני טיפה חדשה בפורום- כנראה שתצטרכו לסלוח לי...:) בכל אופן, אני מחפשת דוגמת ציור של sagitterius. למי שלא מכיר, מדובר ב"קנטור"- דמות מהמיתולוגיה היוונית שהוא חצי סוס וחצי אדם, האוחז בחץ וקשת. חשוב לי מאוד שהחץ יופנה כלפי מטה (לא מורם לשמיים). לא מצאתי באף אתר דוגמא שכזו... אולי מישהו שמע או ראה? תודה!

העזרה בדרך

באם יש לך את אחת מתוכניות שיתוף הקבצים (מורפיוס,קאזאה וכדו') הקשי את שם ובחרי תמונה וחיפוש כך את אמורה למצוא תמונות בנושא (אני עשיתי כך עם דרקונים)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר