ממש השתלטתי, אה? :)

וובכן, המון זמן לא הייתי פה, וכבר קיבלתי כמה פניות לגבי האם אני מקועקע וכו', אז אני אפרסם פה את הקעקועים שלי. הנה הראשון - לא האיכות הכי טובה של הצילום. אבל זה מה שיש לי בינתיים. זה הכאוס שלי, זרוע ימין פנימית

2

2 - Infinity - סמל האינסוף, כתף שמאל

3

3 - עיצוב מיוחד - יד עם טפרים (דיוקן של היד שלי) יוצאת מתוך החזה.

נסלח לך על ההשתלטות

חוץ מהכאוס, שקצת פחות אהבתי, יש לך אחלה קעקועים והגרגויל יכול להיות תוספת יפה מאוד- איפה אתה חושב לעשות אותו (באיזה אזור בגוף)?. חבל שהתמונות באמת לא באיכות טובה כי רצת קשה לראות פרטים. מי המקעקע? פרטים בבקשה!!! אפרת

ובכן:

אני אפתח לגבי הכאוס: הכאוס אצלי מסמל משהו קצת יותר מאשר עוד חברת בגדים, ועשיתי אותו כי: אני מוצא את הסמל עצמו מאוד יפה (תנסי להתעמק בו - על אף הפשטות הואתמיד נשאר מתוחכם) ולמרות שאני אדם רגוע, לא אנרכיסט ולא אקסנטרי, אני מאמין בכאוס. הכאוס ושאר 2 הקעקועים שמצולימם נעשו ע"י דוד מורנו. אני מאוד אוהב את העבודה שלו, במיוחד את הטא'ץ האישי שהוא עושה לגבי הצללות, שבדרך הוא עושה אותם ב"פרי-סטייל". אני אנסה לההשיג תמונות יותר טובות של הכאוס והיד. אגב, יש לי עוד קעקוע שאני לא אוהב, בגלל העבודה שלו, ואני מחפש אופציה לקאבר. הוא ממוקם בגב/כתף ימין. יכול להיות שהגרגויל יהיה הקאבר, או שאני אעשה אותו על כתף ימין. לא החלטתי עדיין.

ממש השתלטתי, אה? :)

וובכן, המון זמן לא הייתי פה, וכבר קיבלתי כמה פניות לגבי האם אני מקועקע וכו', אז אני אפרסם פה את הקעקועים שלי. הנה הראשון - לא האיכות הכי טובה של הצילום. אבל זה מה שיש לי בינתיים. זה הכאוס שלי, זרוע ימין פנימית

למה לא בצבע?

כבר כתבתי לך שיש לך קעקועים יפים לדעתי, אבל למה אתה לא עושה קעקועים צבעוניים? את הגורגויל אתה הולך לעשות גם שחור לבן?

דווקא תמונה מס' 2 מראה צבע

בגול אני לא חובב קעקועים צבעוניים.. לא יודע.. אני יותר אוהב הצללות, קונוטציות לעור (כמו קעקוע מס' 3), משהו שיראה יותר כמו קעקוע ולא ציור. לגבי הגרגויל - החלטתי למצוא אחד שאני ממש אוהב, ואז לשלב אותו בבלאקוורק (שיהיה ברקע)... משהו כמו בקצה כנף אחת של הגרגויל, יתחיל הבלאק וורק ויימשך מהגב אל עבר הכתף... אני מקווה שהבנתם, זה רעיון שחשבתי עליו אתמול, והוא עוד א כ"כ מסודר לפרטים. אבל כולכם מוזמנים להגיד לי מה אתם חושבים.

היי רפי

אני פחות אוהבת שילובים של עבודות טרייבל (אם לזה התכוונת כשאמרת black work) עם סגנונות אחרים, איכשהו זה פשוט לא זורם לי יפה בעין והפיוז'ן נראה לי יותר מידי מאולץ. אני הייתי ותר מעריכה רקע שיותר קשור לסגנון של הדמות שגורם לה לבלוט ולהיות יותר כוחנית מאשר רקע של טרייבל שיגזול את רוב הכח ויפוך להיות עטיפה ובעם יקטין לעין את הקעקוע. בקשר לגרגויל, אני הייתי מסתכלת קצת על קעקועים של Paul Booth. פשוט שב עם האתר שלו ותעבור על הקעקועים, אין ספק שהוא עושה את הסגנון שלו בצורה הטובה ביותר ואני חושבת שזה בהחלט ידבר אליך. עוד מקעקע ששווה לך לבדוק את האתר שלו הוא Bob Tyrrell. הוא עושה פורטרטים מדהימים אבל גם בגלריית Creepy Stuff שלו הוא מפגין יכולות. צירפתי להודעה את הלינקים לאתרים ואפילו קעקוע של גרגויל (אם אני לא טועה) של Bob Tyrrell מהגלריה המדוברת (אשמח לשמוע את דעתך). עוד שורה לכולם, כעיקרון כמו בכל מקום, גם בארץ יש מקעקעים טובים יותר וטובים פחות, וכדי ללמוד ולדעת לבחור את המקעקע המתאים לעבודה אותה אנחנו רוצים לעשות הדבר הכי טוב לטעמי לעשות (בגבולות הבית שלנו כמובן) הוא פשוט לשוטט באינטרנט ולבדוק אתרים של מקעקעים טובים. ברגע בו אנחנו נחשפים לרמה הגבוהה ביותר, הרבה יותר קל לנו למצוא את הקווים הכלליים של מקעקע איכותי ואנו יודעים יותר טוב איך לחפש אותו ועל מה בדיוק להסתכל בתיק העבודות (לבדוק פרטים כמו קווים חלקים, צביעה חלקה, סגנון אישי, תלת מימד ועוד). לעין יש תכונה נוראית שמתבטאת בעיקר בכל הקשור לאומנות, היא מתרגלת בקלות מידי ואוהבת דברים בקלות מידי. נורא קל לנו להסתכל על דבר אחד וכשאין לנו למה להשוות להגיד שהוא יפה, אבל ברגע בו אנחנו מפתחים סטנדרטיים תוך כדי הסתכלות על אומנות מהשורה הראשונה פתאום יותר קל לנו לראות דברים כמו חוסר בהצללות או פרופורציות לא נכונות. טוב, ברברתי מספיק, בהצלחה, אפרת

ובכן..

כשאמרתי ברקע, לא התכוונתי לממש רקע, אלא יותר "מתווסף לקעקוע בצורה משנית", בלי לגרוע מהקעקוע עצמו. ניקח את הכנף, ואיפה שהיא מסתיימת (בגוף זה ייצא בקצה העליון של הגב בצד ימין), ומשם תהיה תוספת ב"בלאקוורק" (כמו שיש בלינקים פה, לא טרייבלי אופייני לארצנו) של הכנף, שתגלוש לעבר הכתף הפנימית חיצונית. משו כזה. הגרגויל שבתמונה מקועקע בעבודה מדהימה, אבל זה לא הגרגויל שאני מחפש. אני מחפש אחד יותר נוקשה, "אבני" פחות שמנמוך שכזה..

אני חושבת שהבנתי למה אתה מתכוון

אבל עדיין לא הייתי הולכת על כל נושא העירוב של הקעקועים השבטיים עם הגרגויל, עניין של טעם אני מתארת לעצמי אבל נראה לי שזה יגרע מהתוצאה איכשהו וייאבד את העוצמתיות. בכל מקרה, אולי שווה לך להגיע למקעקע עם צילום של פסל של גרגויל, בכל ספרייה תוכל למצוא ספרים עם צילומים של גרגוילים, והמלצה קטנה, בבית אריאלה בת"א יש להם ארכיון תמונות ומכונת צילום צבעונית, אני מאמינה ששם יהיו כמה וכמה תמונות של גרגוילים. יש לי עוד תמונה אחת, רישום של גרגויל "שרירן", צירפתי לתגובה. בהצלחה, אפרת

פששש איכותי.

אבל לא מה שאני מחפש. אני יודע, אני מפונק, בררן, יו ניים איט, אבל אני מחפש משו ספציפי. אמרתי שזה רעיון כללי, לא בטוח שאני עדיין הולך לעשות אותו. בכל אופן, המון תודה על העזרה! רפיש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר