צבעים על שחור

צבעים על שחור

קראתי את מה שכתבתם על קעקוע שמכסה קעקוע אחר ויש לי שאלה. יש לי קעקוע טרייבל ישן מאוד (משהו כמו 4 שנים). הוא דהוי ויש לו כתמים לבנים בפנים. השאלה שלי היא אם אני יכולה לעבור על החלקים השחורים הדהויים רק בשחור או שאפשר לקעקע על שחור בצבע אחר? עדיף לי לחכות יותר שנים עד שאני יעשה כיסוי?

יש לי בעיה דומה..

יש לי כבר חודשיים בערך על המותן קעקוע של דרקון (טרייבל). די קטן - 4*6 ס"מ השאלה היא, אם בעתיד אני אוכל לעשות עליו קעקוע אחר, צבעוני..? תודה ורד

קאוורים קאוורים

מירי וורד שלום, ככלל, אפשרי לעבור על קעקוע שחור בצבעים אחרים, כמובן שלא תמיד זהו המצב. זה תלוי בשני דברים, במקעקע ובמצב הקעקוע. ככל שהקעקוע יהיה יותר "פגום" (דהוי ועם "חורים"), מין ההגיון שיהיה יותר קל לעבור עליו בצבע שאינו שחור (לרוב קל יותר לעבור עליו בצבעים כמו כחול או ירוק). לכל מקעקע יש את הטכניקות עבודה שלו בקאוורים (כיסוי קעקוע קיים בקעקוע חדש) וכמובן שישנן טכניקות טובות יותר ופחות. מהסיבות האלה חשוב מאוד, כשאנו באים לעשות קאוור לבדוק בתיק העבודות של אותו אמן שאנחנו רוצים להתקעקע אצלו קאוורים קודמים שהוא עשה. קאוור מוצלח הוא קאוור שלא ניתן לראות כי הוא מכסה קעקוע אחר אלא עומד בפני עצמו. מירי, ככל שתחכי יותר שנים עם הכיסוי יש סיכוי לכך שהקעקוע באמת ידהה יותר ויותר אבל לפעמים עדיף פשוט לבדוק מה האופציות עם מקעקע כדי לדעת בוודאות. ורד, כמובן שבעתיד תוכלי לעשות קאוור על הקעקוע הקיים אבל באם תהיה אפשרות לעבור על הקעקוע בצבע או לא, זה תלוי במצב שלו בזמן שעושים את הקאוור. כמובן שזה לא אומר שאת צריכה להתעלל בקעקוע שלך עד אז, עור שעבר שיזוף מרובה ונזקים יהיה בעייתי לעשיית קעקוע צבעוני במילא. סתם מתוך סקרנות, למה את כבר חושבת על קאוור לקעקוע שעשית לפני חודשיים? את מתחרטת על הבחירה? באופן כללי, קאוור תמיד יהיה יותר גדול מהקעקוע המקורי, וממסיבה זו לרוב אפשר להשתמשמ בצבע בקעקוע אפילו אם החלק שמכסה את הקעקוע המקורי יהיה שחור. בהצלחה, Henry Moo

פשוט..זאת הייתה טעות..

ותודה רבה על העזרה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר