עזרה בבקשה...

עזרה בבקשה...

שלום לכל מאות משתתפי הפורום... יש לי בקשה קטנה. אני עובדת כרגע על איזשהי רשימה של FAQ וקצת קשה לי. אני לא מצליחה לחשוב על שאלות הגיוניות ובסיסיות שאני צריכה להכניס לרשימה אז אני צריכה רעיונות שלכם. בינתיים יש לי את אלה: * האם מדממים הרבה בזמן עשיית קעקוע? * מהם הדברים הטובים ביותר שאני יכול/ה לעשות בשביל הגוף והנפש לפני שאני עושה קעקוע? * מתי הזמן האידיאלי לעשיית קעקוע? * כיצד ניתן לדעת אם אנו אלרגיים לדיו? וכמובן הקלאסית: * כמה זה כואב? בכל מקרה - יש לכם רעיונות לעוד שאלות שקשורות לקעקועים ולתהליך העשייה שבדר"כ מעסיקות מתקעקעים לעתיד וותיקים? תודה שלום! אפרת

קצת נוספים....

1. האם יש מגבלה של גיל או עד כמה צעיר אני יכול להיות... 2. איך אני בוחר דוגמא והאם למקעקע צריכה להיות סבלנות כדי לעשות משהו שאני ציירתי ? 3. למה לא כדי להקטין דוגמא למינימום....?

שאלות...........

* איפה הכי כאב? * אפשר לקעקע את כף היד (או כף הרגל)? * השערות צומחות איפה שעשיתי את הקעקוע? * בגלל שאני לבן (מאד), איפה שאני יתקעקע אני לא ישרף? אני צריך להפעיל קצת את הקבסה, שמעתי כל כך הרבה שאלות (מטומטמות או הגיונייות) שאני בטוח שהן תעזורנה... תני לי עוד קצת זמן, ואז תצטערי שביקשת על עצמך את הפרויקט הזה...:)

אני לא מפחדת!

אולי קצת.... אבל אני מאמינה שאני אתגבר. מה שלומך? לקח לי קצת זמן לקשר אבל עכשיו הכל יופי והזיכרון במקום. לא רק שאני לא לומדת יותר בבאר שבע אלא שהאמת שאת מספר החודשים האחרונים לא ביליתי בכלל בארץ :-) אני מבינה אבל שאת הקורס בשעה טובה סיימת. בקשר לעבודה, אתה מוזמן להקים איתי באופן זמני את איגוד המובטלים המגניבים (אבל ב13 לאוקטובר אני אאלץ לפרוש לטובת הסטטוס "סטודנטית"). אפרת

עזבת בלי להגיד שלום...

סיימתי את הקורס ואני מתחיל חדש, גלגל ההבטלה נמשך, הסטודיו עדיין קיים...:) זכרתי שדיברת על פורומים, ואמרתי שאני לא מאמין בזה, אז שיניתי את דעתי:) אני עכשיו מתחיל (אפילו מנהל פורום (לא בפורטל הזה וגם לא בנושא קעקועים)), בינתיים סבבה. שאלה קטנה, אף אחד פה לא רוצה לשתף ולהראות קעקועים שלו???

ועוד ים של שאלות

טוב, אז... * מה הכי קטן שאני יכול/ה לקעקע דוגמא? * האם קעקוע שחור צריך לבלוט? * מה העומק שהמחט נכנסת? * צבע לבן נשאר? * איפה כולם עושים? (לדעתי אחת השאלות הכי מטומטמות ששמעתי בשנות מעורבותי במקצוע) * לעשות צבעוני או שחור? (בין 10 המקומות הראשונים) ...אני עוד צריך לפשפש בזכרוני, אני ירשום עוד בהמשך...

עזבת בלי להגיד שלום...

סיימתי את הקורס ואני מתחיל חדש, גלגל ההבטלה נמשך, הסטודיו עדיין קיים...:) זכרתי שדיברת על פורומים, ואמרתי שאני לא מאמין בזה, אז שיניתי את דעתי:) אני עכשיו מתחיל (אפילו מנהל פורום (לא בפורטל הזה וגם לא בנושא קעקועים)), בינתיים סבבה. שאלה קטנה, אף אחד פה לא רוצה לשתף ולהראות קעקועים שלו???

מהטראומה.... פשוט קמתי והלכתי!

ואגב, אני מקווה שלמדת את הלקח: אני תמיד צודקת בסופו של דבר. אז איזה פורום אתה מנהל?

עזרה בבקשה...

שלום לכל מאות משתתפי הפורום... יש לי בקשה קטנה. אני עובדת כרגע על איזשהי רשימה של FAQ וקצת קשה לי. אני לא מצליחה לחשוב על שאלות הגיוניות ובסיסיות שאני צריכה להכניס לרשימה אז אני צריכה רעיונות שלכם. בינתיים יש לי את אלה: * האם מדממים הרבה בזמן עשיית קעקוע? * מהם הדברים הטובים ביותר שאני יכול/ה לעשות בשביל הגוף והנפש לפני שאני עושה קעקוע? * מתי הזמן האידיאלי לעשיית קעקוע? * כיצד ניתן לדעת אם אנו אלרגיים לדיו? וכמובן הקלאסית: * כמה זה כואב? בכל מקרה - יש לכם רעיונות לעוד שאלות שקשורות לקעקועים ולתהליך העשייה שבדר"כ מעסיקות מתקעקעים לעתיד וותיקים? תודה שלום! אפרת

שאלות

הי אפרת !! האתר "10" מקווה שלא תישברי,אני נרתם לעזרתך ומצרף לך שאלות שהטרידו אותי לפני עשיית הקעקוע מקווה שתישתמשי בהם ואשמח לתגובתך 1.האם מותר לעשות על כתם לידה/נקודת חן 2.האם יש מקומות שאסורים לקעקע בהם 3.היה מאמר בפורום רפואת עור ב-doctors.co.il שקעקוע במשך הזמן גורם לריפיון שרירים במקום הקעקוע 4.איך יודעים אם באמת המקום סטרילי 5.האם ניתן לתקן/לשנות כל קעקוע או שתלוי אם צבעוני או שחור 6.מה יותר דואה שחור צבעוני וכמה זמן לוקח לדאות

שאלות נוספות שניזכרתי

1.איזה גוון של צבע שוקע/נעלם יותר בעור? 2. מהו הגודל המיני' של קעקוע שמומלץ לעשות על מנת שהמירווחים וקווי הקעקוע לא יעלו אחד על השני? 3.מה קורה לקעקוע בשעת השמנה דיאטה ופיתוח גוף?,האם זה מצב כמו בציור של בלון שריק/מלא אוויר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר