קעקוע על קעקוע

קעקוע על קעקוע

אם יש לי קעקוע ואני רוצה לעשות עליו קעקוע אחר זה משהו מסובך או שעל כל קעקוע אפשר לעשות אחד אחר

קעקוע COVER

לעשות כיסוי על קעקוע קיים הוא הליך שקורה לא מעט. ישנן כמובן מיגבלות מסוימות של גודל הקעקוע הישן והגוונים שלו שכן במידה והוא גדול במיוחד או כהה יהיה יותר קשה להבליע אותו בתוך החדש. הדבר אפשרי אך דורש סבלנות של בניית הדוגמא המתאימה אז אל תמהר,עד שתמצא את מה שיענה לך על הציפיות,אתה לא רוצה לעשות COVER שוב לא?

הקעקוע הישן שלי

הוא בצבעים שחור וכתום ולא גדול מידי, ניראה לך שאפשר להסתיר את זה ?

עקרונית קשה לתת חוות דעת כזו בלי שמקעקע יראה את המצב,אולי תעלה תמונה ומנהל הפורום יגיד את האפשריות..

קעקוע על קעקוע על קעקוע???

עקרונית אפשר לעשות קעקוע על קעקוע אחר (קאוור) אך באמת קיימים כמה תנאים לביצוע קאוור מוצלח כמו: גיל הקעקוע – ככל שהקעקוע יותר ישן ודהוי ישנו סיכוי יותר גבוה למעבר מוצלח עליו. צבע – ככל שהקעקוע המקורי יותר בהיר יהיה יותר קל לקעקע עליו דוגמאות מורכבות וצבעים שונים. גודל – קעקוע הבא לכסות קעקוע קיים תמיד יהיה יותר גדול. ככל שאתה תיתן יותר שטח לקעקוע המכסה, וככל שהקעקוע המכוסה יהיה יותר קטן עולים ה סיכויים לקאוור מוצלח. כאשר אנו באים לעשות כיסוי יש צורך להיות בררנים יותר בבחירת המקעקע משתי סיבות – האחת כי כבר אכלנו אותה פעם אחת ואנחנו לא רוצים שזה יקרה שוב, והשניה היא שאנחנו מחפשים אומן בעל יכולות ציור ונסיון בעשיית קאוורים. כדי לברר דברים אלו אנחנו יכולים פשוט לבדוק את תיק העבודות של האומן ולחפש שם קאוורים שהוא ביצע. זיכרו לא לבדוק רק מקעקע אחד, יכול להיות שדווקא בסטודיו קצת יותר רחוק מהבית יש לכם סיכוי למצוא מקעקע יותר לטעמכם. באשר לקעקוע שלך באופן ספציפי, כמו שאמר אסף, לא ניתן לענות על העניין בלי לראות את הקעקוע. אתה יכול להעלות תמונה של הקעקוע לפורום ולקבל חוות דעת מקצועית ואתה גם כמובן יכול להסתובב עם הקעקוע live ולשאול בחנויות את האומנים. בהצלחה, Henry Moo
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר