יש לי שאלה

יש לי שאלה

שמעתי פעם שכדי להיות מקעקע צריך שיהיו לך קעקועים בעצמך כי בקורס מתאמנים אחד על השני. זה חייב להיות ככה? או שאולי אם לא בא לי מלא קעקועים על כל הגוף אז אני לא הבנאדם המתאים בשביל זה :-)

מה הם המיומנויות שצריך כדי להיות מקעקע אני לא יודע,יש מוסמכים ממני להסביר אבל..

יש מקעקעים שאין על עורם קעקועים בכלל. ככה שזה לא צריך להדאיג אותך. בכבוד יבוא עוד מעט מנהל הפורום שהוא מקעקע ויסביר איך לומדים.....

יש לי תשובה

קודם כל, בואו נבהיר כמה דברים, לרוב למידת אומנות הקעקוע אינה מתבצעת ב"קורס" אלא אם זהו קורס לקעקועים קוסמטיים (איי ליינר קבוע, גבות וכו'). לרוב תהליך הלימוד נעשה בצורה בה מקעקע לוקח תלמיד המתפקד כשוליה, ובתמורה להדרכה התלמיד נותן את זמנו לעבודה בסטודיו. זנו תיאור בסיסי המתבצע בכל סטודיו באופן שונה, בהתאם לראות המקעקע. כמובן שקיימים גם קורסים למיניהם אך ללא הדרכה אישית ויומית למידה כזאת יכולה להיחשב כחלקית. ולשאלתך, בתקופת הלמידה המעשית (כלומר ממש לקעקע) משתמשים בתחליפים לאנשים כגון עור של חיה (כמובן שלא חיה), או עור סינתטי (שנחשב לתחליף הרבה פחות מוצלח). הדמיה זו עוזרת ללמוד לעבוד נכון בלי לסכן אף אדם בקעקוע רע. ולגבי ה"קעקועים בשביל לקעקע", לא צריך הרבה קעקועים בשביל לקעקע, אך רוב המקעקעים שנכנסו לעסק הזה למדו מתוך אהבה לתחום כשאחת מהתופעות לוואי של אהבה זו היא להתקעקע. לא חסרים מקעקעים שאין להם קעקועים וזה לא מנע מהם להצליח ולהגיע לרמות בינלאומיות. Henry
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר