יש לי שאלה...

יש לי שאלה...

יש אפשרות לעשות קעקוע כשהמקום רדום???? זאת אומרת עם זריקת הרדמה או משהוא כזה...

No Pain No Gain

את התשובה לשאלה תוכל למצוא בלינק הבא המוביל לאחד מהמאמרים בקהילה (אם הלינק לא עובד מסיבה זו או אחרת אתה יכול פשוט ללחוץ בפורום על הלינק "מאמרים" ולחפש את המאמר העוסק בנושא): Emla Cream והנה עוד מספר דברים בנושא. אני לא אשקר לך ואומר לך שקעקוע זה לא כואב בכלל אבל הכאב הוא נסבל והרוב תלוי בך ובגישה איתה אתה מגיע לקעקוע הנה קטע קצר המתורגם מתוך מספר מאמרים שנכתבו ע"י Stan Schwarz: "זוהי השאלה הראשונה ברשימה מהסיבה הפשוטה שזאת השאלה הנפוצה ביותר. התשובה היא כן. מחטים שננעצות בעור ומנקבות אותו *כן* גורמות לכאב, אבל מה שאתם באמת רוצים לדעת זה "כמה זה כואב, והאם אני יכול לעמוד בזה?". זה לא רע כמו שאתם חושבים שזה. הכאב בא כתוצאה מקבוצת מחטים הנמצאות במכונת הקעקועים וננעצות בעורכם במהירות. ההרגשה אינה דומה לכאב של זריקה אלא יותר כמו רעד מתמשך. הגוף משחרר אנדרופינים (משככי כאבים), המקהים את הכאב באופן משמעותי. הכאב משתנה בהתאם למיקום בו אתם מתקעקעים. עור הנמצא מעל עצמות (עצם הבריח, עצם הקרסול ועוד) נוטה לכאוב יותר מאשר אזורים אחרים. בנוסף – סוגים מסוימים של מחטים נוטים להכאיב יותר מאשר אחרים. אני אישית מוצא שמחטים המשמשות לקווים חיצוניים (outlining) מפיקים כאב יותר חד בזמן שמחטים המשמשות להצללה (shading) מרגישים כמו זמזום אלקטרוני (כמעט ללא כאב). תזכרו שקעקוע הוא דבר שאתם עושים מרצונכם החופשי, כמות הכאב תלויה בצורה ישירה בגישה הפסיכולוגית שלכם לתהליך. הערה: אין לשתות אלכוהול או משככי כאבים כלשהם לפני סשן (לפני שאתם מתקעקעים). אלכוהול ואספירין מדללים את הדם ולכן גורמים לדימום מוגזם. אספירין מדכא התקרשות דם, דבר המאט את ההחלמה. בנוסף לזאת – מקעקעים לא נהנים להתמודד עם שיכורים!!!". אני מקווה שתחליט לעשות את הקעקוע בלי שום משככי כאבים, זה הופך את כל החוויה להרבה יותר מיוחדת ואני אישית לא הייתי עושה קעקוע ללא הכאב אם הייתה את הטכנולוגיה לכך. זה לא ניתוח פלסטי לשיפוץ אף. בהצלחה, אפרת

שאלה בנושא

אומנם לא יצא לי עדיין לעשות קעקוע מכיון שאין לי רעיון שאני סגור עליו.. ובהחלט אין לי בעיה עם כאב, הסיבולת שלי לכאב ממש גבוהה, אך סתם מתוך התעניינות האם רצוי או אפשרי לעשן מריחואנה לפני ביצוע הקעקוע?

מה פתאום - זה לא חוקי!!!!

ככלל, לא מומלץ להשתמש באף סם כולל אלכוהול לפני עשיית הקעקוע, מכיוון שהשינויים הפיזיולוגיים שהסמים גורמים לגוף שלנו כגון ירידת רמת הסוכר, שינוי בלחץ הדם ועוד... יכולים להשפיע על המתקעקע ולהגביר את תחושת הכאב. אלכוהול למשל יכול לגרום לדיו "להיספג" פחות טוב מכיוון שהוא מדלל את הדם וגורם לדימום מוגבר במהלך תהליך ההתקעקעות הוא משפיע גם על הקעקוע בטווח הרחוק. חכה לסיום הקעקוע עם העישון ואז תהנה פי 10. באופן כללי כל דבר שנעשה כדי להפחית את הכאב יתברר לכם כמיותר - הכאב הוא נסבל ולמטרה טובה. Mr. Moo
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר