פורום קעקועים, סיבוב שני.

שלום לכולם. אני חייב להודות שלט הייתי מעודכן בכל נושא פורום הקעקועים של ואללה, שכן אני אחד מאלה שלא שרדו את המעבר בין פורום הקעקועים הישן בנענע לאחר המיזוג עם ואללה (זוכרים?), נדמה לי שגם כבוד הוד מעלתה ונוס מנהלת פורומינו הנוכחית שתזכה למצוות הודיעה אז בגאון על פרישה מהפורום. בכל מקרה, בהצלחה. אני רואה שהעמוד הראשון כבר כמעט מלא (כמובן בזכות ונוס) מעניין אם יש איזושהי דרך למצוא לינק לפורום הישן של נענע, שכן הצטברו של כמויות אדירות של לינקים, תמונות והודעות. מישהו עוד זוכר את תחרות הקעקועים שניסינו לארגן שם, ואת הכשלון הצורב מחמת מיעוט התמונות שנסרקו? בהצלחה לנו. נ.ב. ונוס, אולי כדאי להכניס לרשימת המאמרים איזשהו מאמרון בנושא "אני רוצה לעשות קעקוע אבל מפחד שזה יכאב והייתי רוצה לדעת מה המקום הכי כואב בגוף ואם יש דרך להוריד את הקעקוע בעתיד ואולי מישהו מכיר איזה סטודיו טוב ואיך בוחרים תמונה יפה" וכו' על מנת לחסוך את ים השאלות החוזרות על עצמן שעוד נכונו לנו בנושא זה...

עומר עומר :-)

מה שלומך? האמת שהפתעת אותי! נחמד לראותך כאן. האמת שזה לא ממש סיבוב שני של שום דבר מהסיבה הפשוטה שהפעם זה פורום קעקועים בלבד ולא גם פירסינג, אבל נו... הפורום הישן מ-iol נעלם מהמפה אבל לא נורא. רוב הלינקים עדיין שמורים אצלי ולאט לאט אני מטפטפת אותם לפורום (זה לא שווה לשים הכל בבת אחת!). לך יש אולי חלק מהלינקים אצלך? בקשר למאמרים - לאט לאט, אנחנו משתדלים לכתוב כמה שיותר ולהוסיף לינקים ואני מקווה שבקרוב יהיה לנו מאגר יפה. אתה כמובן גם מוזמן לתרום מאמרים... מה בקשר לקעקועים? יש חדש אולי? אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר