מאמר חדש ומקעקע

מאמר: הוספתי עוד מאמר לרשימת המאמרים בנושא Emla Cream. אמלה היא משחה לשיכוך כאבים שבד"כ ממליצים עליה לאלו שמפחדים מהכאב של הקעקוע. עד כמה זה באמת עוזר אתם יכולים לקרוא לבד :-) . מקעקע: הנה לינק לאתר של מקעקע בשם Dave Fox שיש לו אחלה אתר, והוא גם אחלה מקעקע, צירפתי לתגובה תמונה של עבודת גב יפיפיה שהוא עשה. להרבה מאוד אנשים יש אנטי קל נגד קעקועים צבעוניים, אני אישית בעד - מה דעתכם על קעקועים בסגנון הזה? תהנו, Venux

אתר מדהים!!! עברתי תמונה תמונה וכל אחת מדהימה

אני חושב שעבודות צבע הן מדהימות,ולא אין לי אפילו אחת שכזו. לדעתי עבודות צבע כאלה פונות למקועקעים ה"מתקדמים" יותר כי רוב המתקעקעים מתחילים בקעקוע קטן ורק אחריו נדבקים בחידק ומגיעים וסיבוב נוסף. ככה שרק אחרי כמה קעקועים קטנים יש פתיחות לעבודות כאלה. חלק מהבעיה שבדרך "מבזבזים" לפעמים מקומות טובים בגוף בקעקועים קטנים....

אגב אפרופו עבודות צבע

מה השרידות של עבודות צבעוניות למול השחור,והאם יש צבעים שמחזיקים על העור יותר מאחרים. שכן במידה וישנם הבדלים הדהייה של הצבע היא לא אחידה והקעקוע מתעוות בחלוף הזמן.......

הבדלי דהייה בין שחור לצבע

כעיקרון קעקוע שהוא כולו שחור ידהה הרבה פחות מאשר קעקוע צבעוני. עם הזמן כל קעקוע, לא חשוב אילו צבעים יש בו, ישתנה וידהה מעט אך אם אתה יודע שאתה מבלה הרבה תחת אור השמש ולא מגן על עורך באמצעות מקדם הגנה חזק אתה תאלץ לקחת בחשבון שקעקוע צבעוני ידהה הרבה יתר ואולי באמת עדיף לך ללכת על דוגמא שחורה לחלוטין. ישנם הבדלים באיכות הצבעים בין החברות השונות אך לא ניתן לומר באופן כללי כי צבע מסויים דוהה יותר מצבע אחר. דבר אחד הוא שעל אנשים שזופים יותר לא יראו צבעים מסויימים כמו לבן או צהוב. דבר אחרון - בקעקוע צבע, התקופה של מספר החודשים הראשונים אחרי עשיית הקעקוע היא מאוד קריטית ומשפיעה לטווח הרחוק. ככל שתחשוף בתקופה הזאת את הקעקוע פחות לשמש ותגן עליו כמו שצריך תוכל להנות ממנו הרבה יותר זמן. Mr. Moo
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר