יש לי שאלה לגבי חזרה על קעקוע.

אני עשיתי קעקוע לפני כ 6 שנים ,צמיד על היד שמורכב משני דרקונים שחורים משחור. עוד בסוף ההחלמה של הקעקוע בשלב ההתקלפות (לא קילפתי,אני נשבע) היו כמה סימנים קטנים של כתמים בהירים. עכשו יש יותר,וכל הקעקוע התבהר. מתי נהוג לחזור על קעקוע,כמה זמן קעקוע טוב צריך להחזיק מעמד בצבעו המקורי,או הקרוב להיות מקורי? חוזרים על כל הקעקוע כאילו הוא נעשה לראשונה? (מצטער שגנבתי את הבכורה בהודעה הראשונה....)

בדרך כלל

אין נוהג מסויים לחזור על קעקוע. במידה הופיגמנט לא נתפס טוב (צבע עור ותכונות נוספות), אז חוזרים עליו לאחר כ-6 חודשים. אתה מוזמן לחזור עליו אצל מקעקע טוב(!) ולהמשיך להנות ממנו.

שאתה אומר אין נוהג מסוים

זה כי לא חוזרים או כי זה אינדבדואלי? כי באמת חלק מהחוסרים בצבע היו מידיים וחלק התבהרו עם הזמן.

יש לי שאלה לגבי חזרה על קעקוע.

אני עשיתי קעקוע לפני כ 6 שנים ,צמיד על היד שמורכב משני דרקונים שחורים משחור. עוד בסוף ההחלמה של הקעקוע בשלב ההתקלפות (לא קילפתי,אני נשבע) היו כמה סימנים קטנים של כתמים בהירים. עכשו יש יותר,וכל הקעקוע התבהר. מתי נהוג לחזור על קעקוע,כמה זמן קעקוע טוב צריך להחזיק מעמד בצבעו המקורי,או הקרוב להיות מקורי? חוזרים על כל הקעקוע כאילו הוא נעשה לראשונה? (מצטער שגנבתי את הבכורה בהודעה הראשונה....)

שיפוצים!!!

כמה דברים: דבר ראשון, ישר אחרי ההחלמה של קעקוע שנעשה טוב וטופל נכון לא אמורות להיות נקודות בהירות יותר או כתמים בהירים (בהנחה שמדובר בטרייבל). דברים שיכולים לגרום לתופעה הם למשל צביעה שאינה חלקה, כלומר בעיה בביצוע הטכני של הקעקוע. עוד בעיה יכולה להיות טיפול רע בתקופת ההחלמה הקריטית (שבועיים ראשונים), בתקופת ההחלמה יש להמנע ממספר דברים: הימנעות מוחלטת מחשיפת הקעקוע לשמש, לבישת בגדים הדוקים היוצרים גירוי באזור המצאות בסביבה שאינה סטרילית ועוד ועוד. כעיקרון – נהוג לחזור על קעקוע מתי שיש צורך, כלומר אם אתה לא מרוצה מהמצב של הקעקוע והוא לא נמצא בשבועיים הראשונים של ההחלמה אתה יכול לחזור עליו. דוגמה: אם עשית טרייבל והצביעה לא חלקה אתה יכול לעבור עליו כבר לאחר שהאזור בריא. השאלה לגבי כמה זמן קעקוע צריך להחזיק מעמד במצבו המקורי היא בעייתית. מצב הקעקוע הוא פונקציה של עשייה טכנית וטיפול לטווח הארוך. קעקוע שנחשף לשמש הרבה ללא שימוש במקדם הגנה או קעקוע שנמצא באזור בעייתי כמו למשל כפות ידיים יטה להתבלות ולדהות. ישנם דברים שלא ניתן לשלוט בהם כמו תגובת העור לקעקוע, עור שזוף שעבר הרבה שעות שמש יתפוס צבע וקעקועים ככלל הרבה פחות טוב מעור בהיר שאינו משוזף. כדי לשמור על הקעקוע יותר טוב מומלץ אחרי ההחלמה הראשונית להשתמש בקרם לחות עם ויטמין E. כאשר משפצים טרייבל לרוב נוהגים לחזור על כל הקעקוע כדי שהצביעה תהיה אחידה ולא יהיו הבדלי גוונים והשפעות של הצביעה הקודמת. בקיצור, לשאלתך, כמו שרפי אמר – "אתה מוזמן לחזור על הקעקוע אצל מקעקע טוב (!)". בהצלחה, Mr. Moo

שאתה אומר אין נוהג מסוים

זה כי לא חוזרים או כי זה אינדבדואלי? כי באמת חלק מהחוסרים בצבע היו מידיים וחלק התבהרו עם הזמן.

זה אינדבידואלי.

כמו שאמרתי תלוי איך העור של כל אחד ממגיב לפיגמנטציה ואורך ההחלמה. ברגע שאתה רואה שזה דוהה, לא אחיד, או קווי מתאר מטושטשים, תחדש. אבל רק אצל מקעקע טוב. :) יום טוסט.

תודה למי שענה

כנראה שאין ברירה...... נאלץ לעשות עבודת צבע ושיפוצים :-)

גבר...

למה צורה שלילית... אני רואה את זה כהזדמנות להרויח חזרה את הקעקוע שלך. בכל אופן, אם ייצא לך לשים פה תמונה של ה"לפני" ו"אחרי", יהיה נהדר.

שזה יצא לפועל אני אצלם ואראה..........

אחלה גישה

היי רפי, נשמע כאילו אתה מבין בנושא, אתה מקועקע? אם יש לך תמונות אתה מוזמן לפרסם בפורום :-) venux
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר