משהו מדאיג מאוד קרה לקעקוע שעשיתי אתמול, בבקשה שמישהו יעזור!

שלום לכולם! אתמול לכבוד יום-הולדתי החלטתי לעשות לעצמי את הקעקוע השלישי שלי! התרגשתי מאוד ואפילו החלטתי שלשום לעשות שעווה עבורו כי הוא באיזור הגב התחתון ואני הייתי די שעיר שמה.. אז שיהיה יפה יותר. הקעקוע עצמו מאוד כאב, בהרבה יותר מה2 הראשונים.. אבל הנחתי שזה בגלל העמוד השדרה וכאלה. מה שלצערי קרה אחר כך.. שהקעקוע לא הפסיק לכאוב! הוא לא נתן לי לישון בלילה! במזל הצלחתי להרדם.. אחרי 3 אופטלגין (לא ברצף) ואלוורה פה ושם . שמתי גם את הקרם דיפונל פלוס שהוא המליץ לי לקחת ונתן לי כמה דוגמיות. אז היום התעוררתי והחלטתי שחולצה זה לא טוב בשבילי, רק גורם לכאבים.. כל היום אני מסתובב בלי חולצה אבל הקטע שאם אני נשען על משהו הקעקוע אשכרה "מורח" את הצבע שלו על דברים! הוא גם "מזיע" את הצבע שלו החוצה אחרי שהפסקתי להשען בכלל על איזור הגב.. אני פשוט רואה טיפות של צבע נוזלות מהקעקוע! אומנם לא ברמה היסטרית.. אבל זה משהו שלא קרה לי.. אני מאוד לא רוצה לאבד מהאיכות של הקעקוע ושהוא יחלים לי כמו שצריך, מישהו בבקשה יכול להסביר מה עובר על הקעקוע שלי? :) אני ממש אודה לכל מי שאתפנה לעזור.. ומאחל אחלה סופ"ש לכולם! מצורף התמונה של הקעקוע
6dd31c2b64f11e1aebc1231381b647a_7.jpg

עוד כמה דברים ששכחתי להוסיף

המקעקע יש לו את אחד השמות הטובים ביותר באיזור שלי ועשיתי אצלו את 2 הקעקועים הקודמים. אחרי הקעקוע הוא שם ניילון לשעתיים ואז אמר שאני אוריד את זה.. את הקרם הוא אמר לי למרוח 3 פעמים ביום. מקווה שזה עוזר.

זה נשמע די מדאיג,

הקעקוע שלי פלט קצת צבע בשעתיים הראשונות, וביום שלמחרת, לא הרבה. תמרח ויטה מרפן, הכי טוב לקעקועים חדשים. ותנסה אלוורה, זה מרגיע את הכאב.

כדאי לחזור למקעקע כי זה לא משהו נפוץ במיוחד

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה

משתתפת וזוכה בתחרויות

מופיעה בכתבות במגזיני יופי בארץ ובחו"ל

תשמע סך הכל עבר יום-יומיים מאז הקעקוע באותו זמן שבו פרסמת את התגובה והגב התחתון הוא איזור מאוד מאוד רגיש אז אם כואב זה נורמאלי מקווה שהסתדרת

היי, אני גם מצטרפת לשאלה, אבל הקעקוע שאני עשיתי היה לפני חודשיים [בגב העליון גם בעמוד השדרה] והוא עדיין כואב כשאני נשענת על הגב..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר