קעקוע בגב וחזייה

היי, אני רוצה לעשות קעקוע בגב, כשחלקו יהיה איפה שנמצאת החזייה. רציתי לדעת איך זה מסתדר מבחינת החזייה והקעקוע בשבועיים הראשונים (הפס של החזייה הרי לוחץ על האזור הזה בגב...)

אני לא בחורה...

אבל אני דיי בטוח שאפשר להסתדר עם זה, מקסימום הולכים בלי חזיה למשך כמה ימים או מוצאים פתרונות אחרים (כמו חולצות ארוכות, גוזיות וכו')

קעקוע בגב

רצוי שהחזיה לא תשפשף את הקעקוע, שבכל מקרה זה יפריע לך מאד, אז המנעי מזה לפחות שבועיים או שתחבשי את האזור עם המשחה לקעקועים http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001008019113

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה

משתתפת וזוכה בתחרויות

מופיעה בכתבות במגזיני יופי בארץ ובחו"ל

קעקוע בגב וחזייה

היי, אני רוצה לעשות קעקוע בגב, כשחלקו יהיה איפה שנמצאת החזייה. רציתי לדעת איך זה מסתדר מבחינת החזייה והקעקוע בשבועיים הראשונים (הפס של החזייה הרי לוחץ על האזור הזה בגב...)

אפש ללכת עם...

אני לא ממש מבינה למה התכוונת (לאיזה אזור של החזיה) 1) (במקרה והקעקוע הוא באזור הכתפיות) אפשר ללכת עם חזיית סטרפלס או חזיה עם גב X (במקום לקנות חזייה חדשה יש תופסנים כאלה שמחברים את הכתפיות). 2)אם הקעקוע נמצא איפה שהקליפסים האלה, יש חזיות סיליקון כאלה שהם בלי גב ובלי כתפיות, שפשוט נצמדות לחזה (והם מעולות...). ותלוי במצב אבל עם זה אפשרי אז אפשר עם גוזיות עם אזור גב גדול.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר