התלבטות לגבי מקעקע

שלום לכולם. הגעתי מפורום פירסינג וקעקועים השכן (של תפוז) היות ושם אי אפשר לדבר קונקרטית על מקעקעים ספציפיים. קראתי את חוקי הפורום והנבתי שאסור לפרסם מכונים. זו לא הודעת פירסום, זה ממש התלבטות. במידה ומישהו פה ירצה לראות את הגלריה של המקעקע אני אשים קישור. הבעיה שלי היא כזו. מצאתי לאחי (וכנראה גם לי) מקעקע ממש מוכשר (לפי הפורטפוליו). הגעתי אליו אחרי שכמה אנשים שתפסתי ברחוב עם קעקועים יפייפים אמרו לי שעשו את הקעקוע ברחוב של המכון, ולא זכרתי את שם המקעקע. לאחר מכן קראתי בבלוג קעקועים על מישהו שנתנה קרדיט מקעקע מאותו רחוב ואף הביאה את הקישור לפורטפוליו שלו. הוא מתעסק בדיוק בסוג הקעקועים שאנחנו אוהבים ועוסק במקצוע 15 שנה. הסגנון הוא שילוב של הצללות שחור-אפור, בעיקר עבודות קלטיות עם קשרים קלטיים ושיריונים, עבודות שנורא מתייחסות לגוף עליהם הם חרוטות. המקעקע עצמו טוען שלמד את המקצוע מאביו ומקצועית הוא מקעקע כבר 15 שנה. על פניו נראה ממש מבטיח, ואתמול הלכנו לברר בסטודיו עם אפשר לעשות אצלו סקיצה. (משם הכל נהיה הרבה יותר חשוד). הגענו למכון, היו שם המקעקע, ידיד שלו ועוד איזה ידיד/מכר/לא ידוע שהיה ממש מסומם וביקש מאיתנו 50 שקל. אחרי חילופי דברים ברוסית של איזה 5 דקות המסומם יצא מהחנות בכעס. התחלנו לעבוד על הסקיצה. יצאה ממש טוב, אך במהלך העבודה ראינו שהמקעקע מעשן, שותה כמה כוסות בירה, וגם חדר ההמתנה בסטודיו לא היה כזה סימפתי (מזגן נוזל, אופניים במרכז וידיד שלו שנכנס ויוצא כל שניה לקנות עוד סיגריות או בירה). אומנם הוא לא עישן בחדר הקיעקוע אבל זה הדליק אצלי נורא אדומה. לאחר מכן קיבלנו הצעת מחיר נמוכה ביותר (באופן שעוד יותר החשיד). אני לא יודעת מה לעשות. ניסיתי לברר עם אנשים שאני כן מכירה (ולא רק מהרחוב) אם הם מכירים אותו, אבל אף אחד לא הכיר. מצד אחד - אין לי ספק שהוא אמן יוצא דופן, שהבחלט נותן כבוד לקעקועים בסגנון שהוא ואנחנו אוהבים. מצד שני - כל העניין הסטרילי מעט מלחיץ אותי, וגורם לי לחשוד גם בדברים אחרים. אם תגידו לי שמותר לפרסם את האתר שלו אני אשים קישור ואולי מישהו פה מכיר או יודע עליו. האם אתכם היה מלחיץ מקעקע שמעשן מחוץ לחדר הקעקוע אבל בתוך הסטודיו עצמו? יש לציין שהסטודיו עושה רק קעקועי קאסטום, ופתוח בשעות דיי ביזאריות - מהצהריים ללילה המאוחר - ובזמן שהיינו שם לא היו לא לקוחות אחרים, ואולי הוא לא קבע עם אף אחד. מצד אחד אני מרגישה שזה תירוצים. מצד שני - ממש התלהבנו מהעבודות שלו והוא עצמו היה ממש בחור כיפי... :-/ מה כדאי לעשות?

מנסיון

הכי טוב ללכת למקום מוכר שעובד תחת רישיון משרד הבריאות ושומר על סטליזציה. לפי התיאור אי-אפשר לדעת אולי אפילו הוא מעביר מחטים מלקוח ללקוח-אני בטוח שאף אחד לא רוצה לחטוף איידס/צהבת וכו'. בכל מקרה אם אני הייתי רואה בירות מפוזרות ומקום שנראה ככה לא הייתי מתקעקע אצלו גם בחינם ואולי זו עוד סיבה שהוא מציע מחיר נמוך. בקיצור . . . להתרחק!!!

שאלה

יש סיכוי שהלכתם לסטודיו בבאר-שבע? בלי לנקוט בשמות כמובן. אני שואל, כי אני חושב שאני יודע באיזה סטודיו מדובר. בכל מקרה כמו שאמרתי - לא להתקרב!!!

לא זה בת"א

והבירות לא היו מפוזרות, הוא שתה מכוס. הלכתי אליו אתמול כדי לראות את המיכשור והכל נראה תקין (אוטוקלאב, מחטים והכל חד פעמי - הוא בדיוק קיעקע מישהו)

התלבטות לגבי מקעקע

שלום לכולם. הגעתי מפורום פירסינג וקעקועים השכן (של תפוז) היות ושם אי אפשר לדבר קונקרטית על מקעקעים ספציפיים. קראתי את חוקי הפורום והנבתי שאסור לפרסם מכונים. זו לא הודעת פירסום, זה ממש התלבטות. במידה ומישהו פה ירצה לראות את הגלריה של המקעקע אני אשים קישור. הבעיה שלי היא כזו. מצאתי לאחי (וכנראה גם לי) מקעקע ממש מוכשר (לפי הפורטפוליו). הגעתי אליו אחרי שכמה אנשים שתפסתי ברחוב עם קעקועים יפייפים אמרו לי שעשו את הקעקוע ברחוב של המכון, ולא זכרתי את שם המקעקע. לאחר מכן קראתי בבלוג קעקועים על מישהו שנתנה קרדיט מקעקע מאותו רחוב ואף הביאה את הקישור לפורטפוליו שלו. הוא מתעסק בדיוק בסוג הקעקועים שאנחנו אוהבים ועוסק במקצוע 15 שנה. הסגנון הוא שילוב של הצללות שחור-אפור, בעיקר עבודות קלטיות עם קשרים קלטיים ושיריונים, עבודות שנורא מתייחסות לגוף עליהם הם חרוטות. המקעקע עצמו טוען שלמד את המקצוע מאביו ומקצועית הוא מקעקע כבר 15 שנה. על פניו נראה ממש מבטיח, ואתמול הלכנו לברר בסטודיו עם אפשר לעשות אצלו סקיצה. (משם הכל נהיה הרבה יותר חשוד). הגענו למכון, היו שם המקעקע, ידיד שלו ועוד איזה ידיד/מכר/לא ידוע שהיה ממש מסומם וביקש מאיתנו 50 שקל. אחרי חילופי דברים ברוסית של איזה 5 דקות המסומם יצא מהחנות בכעס. התחלנו לעבוד על הסקיצה. יצאה ממש טוב, אך במהלך העבודה ראינו שהמקעקע מעשן, שותה כמה כוסות בירה, וגם חדר ההמתנה בסטודיו לא היה כזה סימפתי (מזגן נוזל, אופניים במרכז וידיד שלו שנכנס ויוצא כל שניה לקנות עוד סיגריות או בירה). אומנם הוא לא עישן בחדר הקיעקוע אבל זה הדליק אצלי נורא אדומה. לאחר מכן קיבלנו הצעת מחיר נמוכה ביותר (באופן שעוד יותר החשיד). אני לא יודעת מה לעשות. ניסיתי לברר עם אנשים שאני כן מכירה (ולא רק מהרחוב) אם הם מכירים אותו, אבל אף אחד לא הכיר. מצד אחד - אין לי ספק שהוא אמן יוצא דופן, שהבחלט נותן כבוד לקעקועים בסגנון שהוא ואנחנו אוהבים. מצד שני - כל העניין הסטרילי מעט מלחיץ אותי, וגורם לי לחשוד גם בדברים אחרים. אם תגידו לי שמותר לפרסם את האתר שלו אני אשים קישור ואולי מישהו פה מכיר או יודע עליו. האם אתכם היה מלחיץ מקעקע שמעשן מחוץ לחדר הקעקוע אבל בתוך הסטודיו עצמו? יש לציין שהסטודיו עושה רק קעקועי קאסטום, ופתוח בשעות דיי ביזאריות - מהצהריים ללילה המאוחר - ובזמן שהיינו שם לא היו לא לקוחות אחרים, ואולי הוא לא קבע עם אף אחד. מצד אחד אני מרגישה שזה תירוצים. מצד שני - ממש התלהבנו מהעבודות שלו והוא עצמו היה ממש בחור כיפי... :-/ מה כדאי לעשות?

כן, הגעת אליו דרכי, אני מכירה אותו --->

א. זה שהוא שותה בירה אמנם נראה לא רציני, אבל המקעקע ברמה גבוה מאד, והבירה לא מפריעה לו לעשות עבודות ברמה גבוה. התקעקעתי אצלו ושתינו בירות ביחד תוך כדי. אם זה מעניין, אעלה תמונה של החצי שרוול שהוא עשה לי. ב. עישון - איך בדיוק תקבלי אינפקציה מעשן של סיגריות? נראה לך הגיוני? מקשרים את זה לבריאות כי לא בריא לעשן, זהו. ג. הוא משתמש במחטים חד-פעמיות, ומחטא את הציוד שלו, אין לך מה להגיד בנושא. נקודה תחתונה: מקעקע תותח. וזהו. לא מתאים לך? סבבה. יש עוד סטודיואים.

מנסיון

הכי טוב ללכת למקום מוכר שעובד תחת רישיון משרד הבריאות ושומר על סטליזציה. לפי התיאור אי-אפשר לדעת אולי אפילו הוא מעביר מחטים מלקוח ללקוח-אני בטוח שאף אחד לא רוצה לחטוף איידס/צהבת וכו'. בכל מקרה אם אני הייתי רואה בירות מפוזרות ומקום שנראה ככה לא הייתי מתקעקע אצלו גם בחינם ואולי זו עוד סיבה שהוא מציע מחיר נמוך. בקיצור . . . להתרחק!!!

ירון, למה אתה מלכלך?

היא לא דיברה על המקעקע מ****** הידוע לשימצה. היא דיברה בכלל על מישהו שאתה לא מכיר מת"א. למה לומר שהוא מעביר מחטים מלקוח ללקוח? ראית? לא. אני מכירה את המקעקע, והוא מקפיד על סטריליזציה לפי תקנות משרד הבריאות. אל תלכלך סתם. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לקרוא את חוקי הדיון של הפורום **

כן, הגעת אליו דרכי, אני מכירה אותו --->

א. זה שהוא שותה בירה אמנם נראה לא רציני, אבל המקעקע ברמה גבוה מאד, והבירה לא מפריעה לו לעשות עבודות ברמה גבוה. התקעקעתי אצלו ושתינו בירות ביחד תוך כדי. אם זה מעניין, אעלה תמונה של החצי שרוול שהוא עשה לי. ב. עישון - איך בדיוק תקבלי אינפקציה מעשן של סיגריות? נראה לך הגיוני? מקשרים את זה לבריאות כי לא בריא לעשן, זהו. ג. הוא משתמש במחטים חד-פעמיות, ומחטא את הציוד שלו, אין לך מה להגיד בנושא. נקודה תחתונה: מקעקע תותח. וזהו. לא מתאים לך? סבבה. יש עוד סטודיואים.

זה מאוד מעניין :-)

אשמח לתמונה :-) א. הבירה לא ממש הפריעה לי, גם פעם שעברה המקעקע שלנו שתה בירה איתנו וזה היה בסדר גמור ב. זה לא ממש הקטע של העשן זה יותר הקטע של הסטריליזציה - הרגילו אותי לסוג מסוים של היגיינה בסטודיואים ואני גם לא בטוחה שמשרד הבריאות מרשה עישון בתוך הסטודיואים. מבחינה הגיונית - לא יודעת מה עשן יכול לגרום, אבל מבחינה מקצועית - לא ראיתי עדין מקעקעים שמעשנים בסטודיואים ולכן זה הדליק אצלי נורה אדומה. ג. הייתי אצלו וביררתי גם בנוגע לזה. הוא השביע את רצוני בעניין בלכ מקרה - אשמח לראות את החצ"ש. בכל מקרה אין ספק שכישרון יש לבחור, השאלה היא אם מבחינה סטרילית הוא תואם לכל ה"תקנות" הנורמליות. (בפעם השניה שהייתי אצלו הוא סיים לקעקע מישהו והבחור שם על הקעקוע ישירות את הג'קט שלו - הוא לא העיר לו. אומנם אנחנו נקפיד יותר כי אנחנו כבר יודעים, אבל קצת צרם שהמקעקע לו חבש אותו קודם. אל תקחי את זה אישית - אין לי ספק שהוא מדהים בכישרונו. אני פשוט זו שהבאתי אותו לאח שלי ואחי לא ממש מתמצא, הוא סומך עליי - ואני רוצה לדעת בלב שלם שהפנתי אותו לאדם הנכון... :-)

אני מבינה

סה"כ את עושה בשכל שאת בודקת איפה להתקעקע. לא מזמן הכנתי כתבה בעניין הסקרצ'רים, כי עד היום אנשים לא מודעים למצב ולוקחים את הכל כמובן מאליו. כל הכבוד. בקשר לדן - הוא אמן. בסופו של דבר את מחליטה אצל מי להתקעקע, אני לא מנסה לשכנע אותך, רק להסביר. מצרפת תמונה של החצי שרוול שלי, שנעשה ע"י דן (הוא עדיין לא גמור).

ירון, למה אתה מלכלך?

היא לא דיברה על המקעקע מ****** הידוע לשימצה. היא דיברה בכלל על מישהו שאתה לא מכיר מת"א. למה לומר שהוא מעביר מחטים מלקוח ללקוח? ראית? לא. אני מכירה את המקעקע, והוא מקפיד על סטריליזציה לפי תקנות משרד הבריאות. אל תלכלך סתם. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לקרוא את חוקי הדיון של הפורום **

My bad

סורי זו הייתה חוסר הבנה. לא אמרתי שהוא מעביר מחטים אמרתי אולי בגלל התיאור של הסטודיו. לא התכוונתי לפגוע בפרנסה של אף אחד.

כשאתם מגיעים לסטודיו, מיד רואים את נקי או לא, בקשו לדעת אם יש סטלריזטור, בדקו שהמקעקע פותח מחט חדשה

ואל תתביישו לשאול על אופן החיטוי של העור לפני ואחרי הקיעקוע.

באדיבות: "דוריס טאטו" מנהריה

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה

משתתפת וזוכה בתחרויות

מופיעה בכתבות במגזיני יופי בארץ ובחו"ל

אני עשיתי אצלו קעקוע והוא יצא ברמה מאוד גבוהה ואני כן עברתי מקעקעים אחרים ויכולה להגיד שעוד לא ראיתי כזה יחס טוב, סבלנות, מהירות, עבודה סטרילית ונקייה בלי כאבים או דגם בכלל!!! והכי חשוב תוצאה מדהימה!!!

מקעקע 25 שנה וטאטו מסטר מאז 1990. 

כמובן שלא עברתי על הקעקוע ולא חזרתי לפינישים הכול בפגישה אחת!!!

המקעקע הוא תומאס דניאל, סטורה טאטו. 

אומן ומיקצוען אמיתי... אין חרתות!!

מספר נייד: 054-469-3584

פייסבוק:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001515999408

שמחתי לעזור emo_01.png

המקעקע הכי טוב בארץ זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר