שאלה בבקשה :)

אני רוצה לקעקע את המילה אהבה על העורף. ואני לא יודעת באיזה שפה. חשבתי על לטינית.. אם למישהו יש רעיון או תמונות אני אשמח :)

תשובהההה

לדעתי בלטינית, אותיות גדולות כאלה.. אבל למה על העורף דווקא? לא רואים את זה בגלל השיער.. עושים קעקוע כדי שיראו אותו (: בכל מקרה.. לטינית, או צרפתית. זה מ-א-ו-ד יפה. לבת דודה שלי יש בלטינית D: יצא מדהים (:

שלום מירית, וברוכה הבאה לפורום.

לצערנו, לא נוכל לעזור לך. קעקוע הוא עניין מאוד אישי, ורק האדם הנושא אותו יכול להחליט לגביו- שלא לדבר בכלל על הטעם האומנותי המשתנה מאדם לאדם. את הדרך לסקיצה בה את רוצה תצטרכי לעשות לבד, הרי את זו שתיאלץ לשאת אותה עד סוף ימיך. בהצלחה ונשמח לעזור בהמשך, שלומי :)

תשובהההה

לדעתי בלטינית, אותיות גדולות כאלה.. אבל למה על העורף דווקא? לא רואים את זה בגלל השיער.. עושים קעקוע כדי שיראו אותו (: בכל מקרה.. לטינית, או צרפתית. זה מ-א-ו-ד יפה. לבת דודה שלי יש בלטינית D: יצא מדהים (:

תודה תודה :)

אנה אם אפשר להעלות תמונה של הקעקוע אני אשמח..

בבקשה בבקשה :)

אין לי תמונה.. והבת דודה שלי גרה בחו"ל.. אולי אני אצליח לדבר איתה היום..

אני רוצה לקעקע את המילה אהבה על העורף. ואני לא יודעת באיזה שפה. חשבתי על לטינית.. אם למישהו יש רעיון או תמונות אני אשמח :)

מילון...

מאוד נח ופה לדוגמה: http://www.freedict.com/onldict/lat.html יש הרבה שפות. בלטינית אגב, כמו בספרדית amor. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר