אינפקציה מתחילה בקעקוע...

שלום. עשיתי את הקעקוע השני שלי במקום שאני לא הכי שלמה איתו במבט לאחור. אבל זה כבר קרה. עכשיו נראה לי שיש לי אינפקציה בחלק ממנו. הייתי מטפלת בו טוב מאוד במרפאה אם לא הייתי בצבא ואני אשפט על זה כי אסור. אני מורחת ביאפין, אבל אני מפחדת לעשות טעויות. יש משו שאני יכולה לעשות בשבוע הקרוב בבסיס כדי לנסות לטפל בו? הוא פשוט מלא שחור ונראה לי שהיא השתמשה ביותר מדי דיו ופצעה אותי. הקעקוע על הקרסול ועל העצם שמה וזה נראה לי בסדר שזה יכאב ויהיה נפוח. אחרי הכל עשיתי אותו רק שלשום. יוצא לפעמים נוזל בצבע שחור... טיפות ואני מנקה אותם. נראה לי שזה מוגלה. הגיוני. אבל לא יוצא הרבה וממש רק באיזור אחד. יש לכם עצות?

שלום וברוכה הבאה לפורום.

קודם כל אשמח לדעת אם המקעקע הוא זה שהמליץ לך למרוח ביאפין. ביאפין אינה טיפול הבחירה בקעקוע המחלים שכן אין בה רכיבים אנטיספטיים- פקטור רציני כשמדובר בהתפתחות זיהומים. קעקוע הוא תמיד פצע, לא משנה בכמה פיגמנט משתמשים. ביום- יומיים הראשונים לחייו של הקעקוע, בזמן ירידת הנפיחות, מופרשים מהקעקוע עודפי הפיגמנט יחד עם נוזל בעל גוון צהבהב. זו בעצם תגובה דלקתית (שקיימת בכל פציעה), והיא נורמלית לחלוטין. השאלה היא כמות וצורת ההפרשות ומידת הנפיחות והכאב. במידה והכאב בלתי נסבל, הנפיחות מוגזמת, והקעקוע ממש מגביל אותך מבחינת ניידות- יש לראות רופא במהירות! רק רופא יוכל לקבוע אם אכן מדובר בזיהום, ולאף אחד מאיתנו אין את היכולת לאבחן או לטפל דרך האינטרנט. את ההשלכות המערכתיות שאת חוששת מהן אני ממליץ לשים בצד, משתי סיבות פשוטות: 1. עד היום לא שמעתי על חייל שנשפט בגלל קעקוע, וקשה לי להאמין שהרופא ידווח למפקדיך על הדבר. 2. במידה והקעקוע אכן הזדהם, אין זמן להשתהות- יש לטפל ומיד. דחייה של הטיפול רק תחמיר את המצב. אשמח לשמוע ממך בהמשך, שלומי

בקעקועים שלי מרחתי משחת ביפנטן שאפשר למצוא בכל בית מרקחת,  ולא משחת ביאפין שזה לכוויות בלבד.

היי רינת

ביאפין לא ממש יעזור במצב כזה

רצוי למרוח פולידין, זה מאד עוזר

בהצלחה

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה

משתתפת וזוכה בתחרויות

מופיעה בכתבות במגזיני יופי בארץ ובחו"ל

תגשי לרופא עור באופן דחוף!! ובפעם הבאה תדעי לא לחפף בבחירת המקעקע כי כנראה עבדו איתך עם צבע פג תוקף או שיש על פיית בצבע זבוב, בקיצור עבודה לא סטרילית - זאת התוצאה , בפעם הבאה אני ממליצה מניסיון אישי שתתקעקעי רק אצל אומן הקעקועים המפורסם תומאס דניאל, תבדקי עליו קצת בגוגל התמונות מדברות בפני עצמן emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר