גב תחתון

גב תחתון

שלום, לכולם! אני מעוניינת לעשות קעקוע בגב התחתון, אבל יש לי דאגה בקשר למיקום: האם זהו מיקום שנוטה להשתנות (להתרחב וכיו"ב), ולפגוע בקעקוע? עוד שאלה- אני רוצה לעשות קעקוע אחד קטן בגב התחתון, ועוד אחד קטן בעורף. האם יש בעיה לעשות את שניהם ביחד? ושאלה אחרונה ונגמר- מה הסיכוי שאני אלרגית לצבע? תודה רבה על הסבלנות...

שכחתי.

שכחתי לציין, בקשר לשאלה על האלרגיה, שאני רגישה לעגילים שאינם מזהב. יש לי עגיל בטבור והוא עשוי מטיטניום, אבל באזניים- רק זהב. האם הסבירות שאני רגישה לפיגמנט גבוהה יותר? ואם כן, כדאי להימנע לגמרי מהתקעקעות?

שלום גם לך :)

הגב התחתון לא ידוע כאיזור בעייתי, אבל קחי בחשבון ששינוי דרסטי במבנה הגוף ישפיע על העור בכל מקרה. את מידת השינוי אף אחד לא יכול לחזות, הוא תלוי בעיקר במידת השינוי ובמהירות בו הוא מתרחש. לא נהוג לבצע שני קעקועים במקביל, מהסיבה הפשוטה שלגוף קשה יותר להתמודד עם החלמה של שני קעקועים (וגם לך יהיה קשה יותר...). חלוקת המשאבים הזו בין שני הקעקועים יכולה לפגוע בהחלמה ובמראה שלהם, אז כשמסיימים להחלים קעקוע אחד- עוברים לשני. על אלרגיה הרחבתי בהודעה אחרת בדף, ואני אחדד רק נקודה מאוד חשובה: אלרגיה לפיגמנט היא דבר נדיר, וכל עוד את פונה למקעקע איכותי, הסבירות שתקרה היא מאוד נמוכה. אם יש לך היסטוריה של אלרגיה למתכות, את יכולה להיוועץ ברופא עור ובאלרגולוג טרם הקיעקוע, ואת יכולה גם לבקש מהמקעקע לבצע Spot test- בדיקה שנועדה לזהות רגישות לפיגמנטים מסוימים, ומבוצעת בד"כ ע"י מריחה של אותם פיגמנטים ואטימתם בניילון. בכל מקרה, חשוב לזכור שהסבירות לבעיות מהכיוון הזה נמוכה. :) שלומי

תודה תודה תודה, ושבוע טוב!

זריקות אפידורל בגב תחתון

יש רופאים המסרבים לעשות זריקה זו כאשר יש קעקוע בגב התחתון. קחי זאת בחשבון אנה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר