הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

אהלן חברים, אני רואה שכולם פה מדברים על עשיית קעקועים אז קודם כל מזל טוב לכולם! אבל לי יש שאלה אחרת, אני עשיתי קעקוע (אחד מיני רבים) בצעירותי והיום אני לא ממש שלם איתו. הלכתי לכמה מכונים כדי לבדוק אופציה של כיסוי אבל לא מצאתי שום דבר לטעמי והאופציה הנוספת שחשבתי עליה היא לנסות להסיר אותו בניתוח. מישהו מכיר קצת את הנושא? שמע משהו? התנסה?

אהלן ארז...

מצטער לשמוע על החוויה הלא טובה שעברת עם הקעקוע שלך, בכל מקרה, אנחנו עוסקים בפורום בעיקר בעשיית קעקועים ופחות בהסרה שלהם, מה גם שלי באופן אישי אין יותר מדיי ניסיון עם הסרה של קעקועים בכל מקרה, לדעתי לפני שאתה הולך על אופצית ההסרה תנסה לבחון שוב את האופציה לכסות את הקעקוע בקעקוע אחר, זה ממש לא תהליך פשוט, שים לב שבשונה מקעקועים שנעשים על עור "נקי", עבודות קאבר צריכות לעמוד במגבלות שמכתיב הקעקוע אותו רוצים לכסות, המגבלות מתבטאות בגודל הקעקוע (הקאבר מין הסתם חייב להיות גדול יותר מהקעקוע אותו הוא מכסה) ובצבעיו, מגוון הצבעים בהם אפשרי להשתמש כדי לכסות את הקעקוע, תלוי במצבו של הקעקוע - ככל שהקעקוע דהוי ובלוי יותר, כך יותר קל לכסותו. המרכיב הכי חשוב בקאבר מוצלח, הוא מקעקע מוצלח, אתה צריך למצוא מקעקע שיש לו נסיון עשיר בעבודות כיסוי, ועליך לנבור היטב בתיקי העבודות של המקעקע ולאמוד את טיב ניסיונו, קאבר טוב הוא קעקוע טוב בפני עצמו, כזה שאי אפשר לנחש שמכסה קעקוע אחר תנסה לעיין באתר הגלריות שלנו ולבחון את אתרי המקעקעים המוצגים בו, ברוב האתרים תוכל למצוא דוגמאות לעבודות כיסוי טובות, כך שאולי תדע יותר טוב למה לצפות

לא רק לכוסיות

תש'מע ארז, בגדול אני מסכים אם מה שכתבו לך, תמיד טוב לחפור ולנסות למצוא מקעקע תותח שיעשה כיסוי איכותי. אבל אם באמת לא מצאת כלום תעשה מה שאני עשיתי, תוריד בלייזר. הטכנולוגיה היום ממש מפותחת וכן, זה כואב ונראה על הפנים בחודשים הראשונים, אבל אחר כך לא נשאר זכר לקעקוע!!!1 יש מלא מכונים שעושים את זה (אני עשיתי בפרופורציה, ולא, לא עשיתי הגדלת חזה בנוסף!)ויש סיכוי שאפילו במכון קעקועים יכולים להמליץ לך על מקום להסרה. נסה, תראה מה יהיה...

לארז

אני לא שמעתי על מישהו שהוריד קעקוע אמיתי בגלל שזה תבוע בתוך העור שלך אבל עם אפשר אני אהיה מאוד מופתעת אבל אני מציעה לך לראות את הסיכונים שבזה לכל ניתוח יש סכנה ולא שווה לך לוותר על החיים שלך בגלל קעקוע שכשהיית צתעיר נראה לך מגניב והיום כלום זה נראה לך ממש מגניב אני מציעה שתיקח זמן ואל תחליט החלטה מייידית.....

לא רק לכוסיות

תש'מע ארז, בגדול אני מסכים אם מה שכתבו לך, תמיד טוב לחפור ולנסות למצוא מקעקע תותח שיעשה כיסוי איכותי. אבל אם באמת לא מצאת כלום תעשה מה שאני עשיתי, תוריד בלייזר. הטכנולוגיה היום ממש מפותחת וכן, זה כואב ונראה על הפנים בחודשים הראשונים, אבל אחר כך לא נשאר זכר לקעקוע!!!1 יש מלא מכונים שעושים את זה (אני עשיתי בפרופורציה, ולא, לא עשיתי הגדלת חזה בנוסף!)ויש סיכוי שאפילו במכון קעקועים יכולים להמליץ לך על מקום להסרה. נסה, תראה מה יהיה...

להוא שהסיר קעקוע

באמת הסרת את הקעקוע שלך? איזה צבעים ואיזה גודל הוא? כמה זמן לקח לך? והיום באמת אין לו זכר בכלל? כמה זמן לקח לו להחלים? סורי על השאלות.. אחי הגדול רוצה להוריד קעקוע ואני מנסה לברר כמה שיותר פרטים.

היי ארז (:

תנסה ליצור קשר עם חברת רויאל הסרת קעקועים בלייזר, יש להם פתרונות!

זה האתר שלהם:

http://www.tattoosremoval.co.il/

בארץ כולם חרטטנים אין לאף אחד מכונה טובה ואף אחד לא באמת מבין בזה כמו אביגדור מהרצליה.

זה מתחת לאור כל הסרה משאירה צלקת 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר