התייעצות לגבי מיקום קעקוע

אני בת 16 וחושבת על לעשות קעקוע בעוד בערך שנה כדי שלא ימרח ויהרס בגלל שינויים בגוף. אני מאוד רוצה לעשות קעקוע וכבר יש לי את העיצוב והכל אך אני מפחדת פחד מוות מהמחט עצמה (ולא מהכאב כמו רוב האנשים)זה כנראה משהו פסיכולוגי. ולכן שאלתי היא באיזה מקום אני פחות ירגיש את המחט ואת העשייה של הקעקוע: -פרק כף היד -החלק התחתון של הבטן בצד -החלק הקדמי של השכמות(לא יודעת איך קוראים לו) -מאחורי האוזן אני יודעת שזהו עניין שמשתנה מאדם לאדם אך אשמח לקבל דעה מאנשים שחוו את התהליך ומכירים אותו תודה מראש

אני חושבת שזה יהיה בעיתי להגיד לך,וגם קחי כל מה שנאמר בערבון מוגבל

כל אחד בא עם סף כאב שונה. בהחלט יכול להיות שגם אם תעשי במקום שנחשב כ"לא כואב" בדרך כלל, עקב החרדה שתהיי בה זה יכאב יותר...סתם דוגמה.. או להיפך.. כל מקום הוא כואב במידה זו אחרת,ואם את אומרת שהבעיה היא לא בכאב עצמו אלא בפחד בפני המחט אז זה בכלל לא אמור להיות שיקול.. עשיתי קעוקע בכמה סשנים,פעם אחת זה כאב מאוד (מאוד) בפעם השניה באתי עם ציפיה לכאב וזה לא כאב כמעט,בפעם השלישית זה שוב מאוד כאב...ומדובר באותו המקום...אז קשה לנבא מה יהיה,כי זה מאוד אישי.. בהצלחה

תודה

אני יודעת שכאב משתנה בגלל מיקום גודל ומאדם לאדם בכללי אבל מרגיע אותי כשאומרים לי שיש מקום פחות כואב וכאלהXD תודה בכל מקרה אני מסכימה עם כל מה שאמרת ומקבלת את זה

חוץ מזה גם אם יכאב לך,זה לא שתוכלי להתחרט ולהפסיק..

התייעצות לגבי מיקום קעקוע

אני בת 16 וחושבת על לעשות קעקוע בעוד בערך שנה כדי שלא ימרח ויהרס בגלל שינויים בגוף. אני מאוד רוצה לעשות קעקוע וכבר יש לי את העיצוב והכל אך אני מפחדת פחד מוות מהמחט עצמה (ולא מהכאב כמו רוב האנשים)זה כנראה משהו פסיכולוגי. ולכן שאלתי היא באיזה מקום אני פחות ירגיש את המחט ואת העשייה של הקעקוע: -פרק כף היד -החלק התחתון של הבטן בצד -החלק הקדמי של השכמות(לא יודעת איך קוראים לו) -מאחורי האוזן אני יודעת שזהו עניין שמשתנה מאדם לאדם אך אשמח לקבל דעה מאנשים שחוו את התהליך ומכירים אותו תודה מראש

זה לא עד כדי כך מחט..חח

אם יש לך פחד ממחטים זה בטח ממחטים של זריקות וכאלה שנכנסים עמוק לגוף.. מחט של קעקוע נכנסת בחלק מאוד חיצוני של העור וההרגשה ממש לא "מחטית" כמו שאת מדמיינת.. זה מרגיש יותר כמו סכין בגלל המהירות של הדקירות..בכללי אני ממש ממליץ על החוויה בתור אחד שפחד מזה בהתחלה, אפשר מאוד להינות מזה!

חוץ מזה גם אם יכאב לך,זה לא שתוכלי להתחרט ולהפסיק..

מסכימה עם מה שבן אמר,

גם אני עשיתי קעקוע ויש לי רק אחד בפרק כף היד(נשמע מקום כואב,אבל ממש לא.).. ונורא חששתי מהכאב של המחט, אבל באמת זה לא כמו מחט של זריקות חחח אפילו די נהנתי מהכאב בזמן הקעקוע

איך אפשר להפסיק באמצע קעקוע? יש כבר חלק ממנו...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר