מגבונים וקעקועים

הי אני עומדת לעשות קעקוע רציתי לשאול על שימוש במגבונים לניקוי האיזור לפני המריחה של המישחה זה בסדר (יש ימים שנבצר מימני להיתקלח כמו שצריך) מין הסתם מדובר במגבונים היפואלרגנים ללא אלכהל או חמרי בישום לדוג' ד'ק פישר אגיס השאלה שלי היא יותר על פעולת הניגוב עוד דבר הקעקוע אמור להיות בגו העליון באיזור של העמוד שידרה אני נוסעת הרבה (לא נוהגת נוסעת) ויושבת הרבה צריך ממש להיזהר מילהישען על איזור הקעקוע אם כן שבועים 3 זה מספיק או שצריך יותר? תודה

אני לא חושב שזה מספיק הגייני להשתמש במגבון לח...

במקום מקלחת. חשוב מאוד לשמור על הגיינה בסיסית של מקלחת ביום. שימי לב שהקעקוע בדר"כ מפריש רק ביומיים שלושה הראשונים, ואחר כך הוא יבש יחסית. בשלושה ימים הראשונים בגלל ההפרשות חשוב מאוד להתקלח פעם ביום, בגלל שהמון דברים נדבקים אליו בגלל הרטיבות. אם יהיה מצב שלא תוכלי להתקלח, עדיף שתדחי את זה למועד אחר. אם זה עדיין רלוונטי לך לגבי המגבונים אני יכול לברר, אבל שוב, כדאי לא לדלג על מקלחות ולהשתמש במגבונים. בקשר לעניין ההישענות, אם אין משהו חריג, הקעקוע מחלים כבר אחרי שבועיים. ET

הם

בעיקרון אני יכולה להיתקלח כל יום אבל בפרק הזמן של שבועים אז בערך יומיים 3 לא רצופים יעברו עלי ללא מיקלחת ובקשר למגבונים לא הבנתי עדיין אם זה בסדר או לא להישתמש בלי קשר למיקלחת

עוד דבר

מזה משו חריג נגיד נסיע של 8 שעות רצוף או הישענות על הגו 8 שעות הם חריגות

הם

בעיקרון אני יכולה להיתקלח כל יום אבל בפרק הזמן של שבועים אז בערך יומיים 3 לא רצופים יעברו עלי ללא מיקלחת ובקשר למגבונים לא הבנתי עדיין אם זה בסדר או לא להישתמש בלי קשר למיקלחת

כל הסיטואציה שלך נשמעת מאוד מאולצת...

לא כדאי פשוט לחכות עם זה לזמן שתוכלי לטפל בעצמך בצורה יותר רצינית? ET

לא

אני במצב הכי טוב לזה

מגבונים וקעקועים

הי אני עומדת לעשות קעקוע רציתי לשאול על שימוש במגבונים לניקוי האיזור לפני המריחה של המישחה זה בסדר (יש ימים שנבצר מימני להיתקלח כמו שצריך) מין הסתם מדובר במגבונים היפואלרגנים ללא אלכהל או חמרי בישום לדוג' ד'ק פישר אגיס השאלה שלי היא יותר על פעולת הניגוב עוד דבר הקעקוע אמור להיות בגו העליון באיזור של העמוד שידרה אני נוסעת הרבה (לא נוהגת נוסעת) ויושבת הרבה צריך ממש להיזהר מילהישען על איזור הקעקוע אם כן שבועים 3 זה מספיק או שצריך יותר? תודה

מגבונים הם לא סטרילים ועלולים ליצור בעיות. זהירות.

לא

אני במצב הכי טוב לזה

חשוב שלא תשכחי

שכל סטייה מהוראות הטיפול והשמירה על הקעקוע, יבואו על חשבון מראה הקעקוע שלך. זמן אידאלי לעשיית קעקוע לא תלוי רק בפרק הזמן בו המוכנות המנטאלית בשיאה, או ביכולת פיננסית לעשות את הקעקוע, אלא גם בפרק הזמן בו תוכלי לטפל בקעקוע בצורה הטובה ביותר שאפשר. אי אפשר כרגע לטפל בו בצורה הטובה ביותר? אז חבל לעשות אותו. ההשלכות מסכנות את בריאותך, את אסטתיות גופך ואת איכות הקעקוע. לא חכם לנהוג בפזיזות, ולהתקעקע דווקא כשהתנאים הם לא מי יודע מה אופטימליים. זמן לעשות את הקעקוע תמיד יהיה, אבל אופן ואופי הטיפול הראשוני בו יעצבו את מראהו לשארית חייו (וגם חייך מן הסתם). אז בכל זאת, לא כדאי לחכות קצת? שלומי

אם אני לא יעשה עכשיו הוא יאבד את המשמעות שלו

גם במחיר של פגיעה כלשהי אני האעשה אותו עכשיו הפגיע תהיה חלק מימנו וחלק מימה שהוא יסמל עבורי אך כמובן שאני מעדיפה למזער את הפגיע למינימום

אני אגיד לך שנייה מה אני חושבת..

אני לא אומרת את זה בכלל בטון פלצני ומטופש כמו שזה בוודאי נראה מעל דפי המחשב, אבל אין דבר כזה אי אפשר לחכות. יש לא רוצה. משמעות של קעקועים (לא פרפרים ופרחים אלא קעקועים שיש להם משמעות אישית בשבילך) מתחילה ונשארת איתך לכל החיים גם הרבה אחרי שהם כבר יתקמטו עם כל הגוף וגם הרבה לפני שבכלל חשבת לשים אותם על העור שלך. עניין האי אפשר לחכות גם במחיר פגיעה פיזית בטיב הקעקוע (שאגב, לפעמים יכולה להיות כל כך מכוערת שאני מכירה אישית כמה אנשים שעד שהם לא יורידו בלייזר את הקעקוע או יתקנו אותו הם לא מורידים חולצה, ולא הולכים עם מכנסיים קצרים) מזכירה לי את ימי גיל 15 שלי (ות'אמת גם של הרבה בני 15 אחרים) שבהם היינו מאוד נלהבים, רצינו עכשיו ומיד ולא משנה מה התוצאות. אני בתקופת הצבא שלי לא עשיתי קעקועים כי ידעתי שאני לא אוכל לטפל בהם בצורה הטובה ביותר ככה שאחרי שהם יחלימו הם יהיו מושלמים (לא יודעת אם את בצבא אבל בשבילי זאת הייתה התקופה שהייתה בעייתית מבחינת טיפול קבוע) ואני לא מתחרטת אפילו לא לרגע כי את הקעקועים שעשיתי אחרי שנתיים של ציפייה אני אוהבת הכי כי הם מסמלים משהו חזק בשבילי. אני מבינה את הצורך לא לחכות, לגמרי מבינה, אבל הוא מגיע ממקום לא של משמעות שתמחק (לדעתי) אלא ממקום של מחשבה של אולי אחר כך לא יהיה לך אומץ, ולעשות קעקוע כשהתוצאה יכולה להיות פשוט.. מעוותת, זה פזיזות נטו. טוב זה היה 60 שניות על למה לא למהר עם קעקועים :) יום מצויין שיהיה!

אז יאללה תעשי...שיהיה בהצלחה עם הקעקוע,מקווה שהנזק יהיה מינימלי

מה אתם מנסים לשכנע ולהסביר שוב ושוב? גוף שלה,בעיה שלה..שתעשה מה שבא לה..

אני אגיד לך שנייה מה אני חושבת..

אני לא אומרת את זה בכלל בטון פלצני ומטופש כמו שזה בוודאי נראה מעל דפי המחשב, אבל אין דבר כזה אי אפשר לחכות. יש לא רוצה. משמעות של קעקועים (לא פרפרים ופרחים אלא קעקועים שיש להם משמעות אישית בשבילך) מתחילה ונשארת איתך לכל החיים גם הרבה אחרי שהם כבר יתקמטו עם כל הגוף וגם הרבה לפני שבכלל חשבת לשים אותם על העור שלך. עניין האי אפשר לחכות גם במחיר פגיעה פיזית בטיב הקעקוע (שאגב, לפעמים יכולה להיות כל כך מכוערת שאני מכירה אישית כמה אנשים שעד שהם לא יורידו בלייזר את הקעקוע או יתקנו אותו הם לא מורידים חולצה, ולא הולכים עם מכנסיים קצרים) מזכירה לי את ימי גיל 15 שלי (ות'אמת גם של הרבה בני 15 אחרים) שבהם היינו מאוד נלהבים, רצינו עכשיו ומיד ולא משנה מה התוצאות. אני בתקופת הצבא שלי לא עשיתי קעקועים כי ידעתי שאני לא אוכל לטפל בהם בצורה הטובה ביותר ככה שאחרי שהם יחלימו הם יהיו מושלמים (לא יודעת אם את בצבא אבל בשבילי זאת הייתה התקופה שהייתה בעייתית מבחינת טיפול קבוע) ואני לא מתחרטת אפילו לא לרגע כי את הקעקועים שעשיתי אחרי שנתיים של ציפייה אני אוהבת הכי כי הם מסמלים משהו חזק בשבילי. אני מבינה את הצורך לא לחכות, לגמרי מבינה, אבל הוא מגיע ממקום לא של משמעות שתמחק (לדעתי) אלא ממקום של מחשבה של אולי אחר כך לא יהיה לך אומץ, ולעשות קעקוע כשהתוצאה יכולה להיות פשוט.. מעוותת, זה פזיזות נטו. טוב זה היה 60 שניות על למה לא למהר עם קעקועים :) יום מצויין שיהיה!

ככה

המשמעות של הקעקוע היא תהיה תמיד בשבילי הוא מסמן תקופה שניגמרת ועכשיו אני בחלק הכי קשה שלה אם אני לא העשה עכשיו אז כשה אני העשה הוא יהיה חסר משמעות

אז יאללה,תעשי...תהני...

אל תידאגי להנאה שלי רק אם אפשר לקבל תשובה לגבי הניגוב מזיק או לא

עדיף שלא לקחת את הסיכון...

לפי מה שהבנתי זה לא רק הניגוב, אלא גם בלי מקלחת למשך כמה ימים ובכלליות חוסר בהיגיינה, מה שלא ממש יעזור לקעקוע מחלים עדיף להמתין עד לתקופה שבה ניתן לטפל כמו שצריך בקעקוע בזמן ההחלמה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר