עברה שנה והמצב לא נראה טוב....

שלום! אשמח לקבל ייעוץ! קיץ שעבר עשיתי קעקוע גדול בגב של כיתוב סיני הקעקוע הינו בגודל כף יד מתוחה. קעקוע עבה שכנראה דורש הרבה צבע. בכל מקרה עקב כאב ואדמומיות רבה, החליט המקעקע לצבוע בשתי פגישות ולא להעמיס בפעם אחת. אחרי תקופת החלמה בה עבר הקעקוע מסירות של משחה יומיומית, הגנה מפני השמש ומה שרק אפשר גיליתי כי הקעקוע לא שחור אלא אפור דהוי ויש מלא חללים מקרוב שרואים שהם כמו חורים קטנים כאלה... והכי מרגיז, שבין הכיתוביות השונות יש מריחה, כאילו איך אסביר את זה.... גוון עורי ספרדי, חום מוקה, הקעקוע אפור (אמור להיות שחור) דהוי, ובין האותיות והקווים איפה שלא אמור להיות קעקוע, יש מריחה. מי שמסתכל מקרוב רואה את זה. אני מתביישת לשים גופייה, כבר שנה מסתירה את זה ולא רוצה לחזור לזה שקעקע אותי כי בעיני עשה עבודה לא מקצועית בכלל. האם ניתן ניתן לשפר את הצבע? ומה אפשר לעשות עם מריחת הצבע מסביב? בבקשה עזרו לי ומי שיכול להפנות אותי אני למישהו טוב שאני אלך אליו לקראת החורף אני אודה לו, אני גרה באזור המרכז. תודה על הסבלנות של קראית הודעת מצוקה זו. עדן

היי

דבר ראשון, אני חושבת שעשית טוב שלא חזרת למקעקע שעשה לך את הקעקוע, הוא מבאמת נשמע לא מקצועי. לגבי מה ניתן לעשות אם בכלל ניתן? הדבר הכי טוב הוא ללכת למקעקע מקצועי שיסתכל ויביע את דעתו. השאלה הנשאלת היא איך מוצאים מקעקע מקצועי ואיכותי? יש במאמרים של הפורום (בצבע אדום למעלה) מאמר בדיוק על זה. בעיקרון, זה ללכת למכונים, להתבונן בתיקי עבודות ובאופן העבודה של המקעקע וכל זה אחרי שראית קעקועים איכותים ויודעת לזהות אותם (בקישורים יש לינקים לגלריות של מקעקעים איכותיים בעולם). אני חושבת שעם קצת השקעה את בהחלט תוכלי למצוא מקעקע ש"יציל" את הגב שלך.

שלום דנה

אני רק אוסיף כמה דברים על מה robinebony אמרה. לא כל כך הצלחתי להבין אילו גוונים התקבלו בסוף (אם תצרפי תמונה זה יעזור), אבל אני חושב שהמקעקע שלך לא כל כך יודע לצייר שחוק בלוק, ואולי בגלל זה הסימניות לא יצאו בצבע אחיד. את צריכה לעשות סבב סטודיואים, ולמצוא מקעקע שיודע לצבוע שחור בלוק (אני מכווין אותך למאמר בנושא שיראה לך מה זה בלוק שחור). ברגע שתמצאי מקעקע שעומד בסטנדרט הזה, תבדקי איתו האם אפשר לעשות משהו כדי "להציל לך את הגב" . בהצלחה ET

תודה על התשובה!!! אבל....

אני בטוחה שאמצע עם קצת המלצות מישהו שיצבע שחור בלוק כמו שהגדרת אבל מה לגבי פגמנטים מסביב לקעקוע.... זה כמו דליפה פנימית, זה משהו שניתן להציל או אבוד? תמונה לא תעזור כי זה רק מרחוק, נראה כמו עבודה לא נקייה כאילו מציירים בפחם ויש מריחות כאלה מסביב כי הוא לא הרים את היד או משהו כזה

לא הייתי מסתמך כל כך על המלצות...

היות ורוב האנשים לא יודעים בכלל איך לזהות צביעה שחורה טובה. בנוסף לזה, כל אחד בטוח שהמקעקע שלו הוא המקעקע הכי מקצועי שיש בעוד המציאות רחוקה מזה. בכל מקרה, הדרך הכי טובה לשפוט מקעקע היא לפי העבודות הקודמות שלו, ולא לפי המלצות. בכל מקרה, שיהיה חיפוש נעים . ד"א, אני עדיין לא הצלחתי להבין את התיאור שלך, את בטוחה שאי אפשר לראות את הבעיות בתמונה? ET

תמונה?

אני אנסה לצלם, תהיה לי גישה למצלמה עוד כמה ימים. אני בטוחה שלא ניתן לראות. התיאור הכי טוב שלי זה... מריחה. תחפש איך כותבים חלום בסינית ותדמיין שבין כל האיורים יש מריחה, כאילו צבעו שם חלש חלש חלש סתם מרגיז... לפעמים בא לי להסיר בלייזר ולקעקע מחדש

תפני אל המקעקע הכי טוב בארץ זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים

היי עדן

כל עוד לא מצורפת תמונה קשה לדעת

את מוזמנת לשלוח ואתן לך חוות דעת

אל תהיי מודאגת כל כך.

דוריס. 052-4491058

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער