עשיתי קעקוע

עשיתי קעקוע

היי אחרי בירורים מצאתי סטוודיו שמקעקע ליפני גיל 16 בתא ..אני בטוח שלא צריך להגיד את השם שלו בקיצור עשיתי קעקוע הם לא שאלו שאלות יותר מדי עכשיו הקעקוע בצד הרגל מעבר להוראות הרגילות של טיפול בקעקוע באותו מקום אני מסיר שיער בגילוח האם יש איזשהי בעיה לגלח את איזור הקעקוע והקוקעוע עצמו ..

שוב שלום דין.

צר לי שלא שמעת בעצתי, ואני מקווה שאתה יודע שהמקעקע שהסכים לקעקע אותך צריך להתבייש. אבל את הנעשה אין להשיב... אל תגלח את איזור הקעקוע במשך כל תקופת ההחלמה. לאחר שתסתיים תקופת ההחלמה הראשונית, תוכל לשוב לגלח את האיזור. שלומי

לדעתי זה פשוט חבל שאתה לא מקשיב לאחרים...

לבחור את הסטודיו שבו אתה מתקעקע רק על סמך העובדה שהוא לא דורש אישורים זאת טעות מרה הוראות טיפול בסיסיות תוכל למצוא במאמרים, במהלך תקופת ההחלמה הראשונית (שובעיים-שלושה) אסור לגלח את האזור, לאחר מכן אין עם זה שום בעיה

שוב שלום דין.

צר לי שלא שמעת בעצתי, ואני מקווה שאתה יודע שהמקעקע שהסכים לקעקע אותך צריך להתבייש. אבל את הנעשה אין להשיב... אל תגלח את איזור הקעקוע במשך כל תקופת ההחלמה. לאחר שתסתיים תקופת ההחלמה הראשונית, תוכל לשוב לגלח את האיזור. שלומי

חח שלומי

תגיד תודה שלא התקעקעתי בבית D:

מזה תגיד תודה...

זה לא שזה בעיה שלו... לאורך כל הדרך הוא מנסה ללמד אותך להתקעקע כמו שצריך אצל מישהו רציני שאכפת לו קצת יותר מהכסף שהוא מקבל (זה שקעקע אותך אכפת לו רק מהכסף) כי מישהו שמקעקע ילד מתחת לגיל 16 בלי אישור כנראה לא מודע להשלכות של זה, או שסתם לא אכפת לו... אישית אני חושבת שעשית דבר באמת מטופש ולדעתי אתה לא מספיק בוגר בשביל לקחת את האחריות על קעקוע

תיקון:*חושב*

הכל טוב איתך? להגיד תודה?

למה מה נראה לך שלמישהו פה אכפת אם היית עושה בבית? גוף שלך, תעשה מה שבא לך אנשים מנסים לתת לך עיצות מתוך ידע וניסיון, זה כבר בעיה שלך מה אתה עושה עם העיצות אנחנו לא ההורים שלך , תעשה גם בשירותים ציבוריים, אף אחד לא יגיד לך כלום..

חח שלומי

תגיד תודה שלא התקעקעתי בבית D:

נחמד שזה משעשע אותך

כי אותי זה מאוד מעציב. עצוב שאתה לא מבין לאיזה מגוון סכנות חשפת את עצמך (ולאיזה מגוון מחלות אתה עדיין חשוף), עצוב שישנם מקעקעים חסרי בושה שינצלו את התמימות שלך, וזה מאוד עצוב שאתה לא הראשון וגם לא האחרון שחשב שהנה, הוא מצא סטודיו שמסכים לקעקע אותו ועכשיו הוא הולך "לדפוק את המערכת"- בלי להבין שהוא מניח את בריאותו ומראהו בידיו של נוכל. דין ידידי, אין שום דבר מצחיק בסיפור הזה. אני לא יכול אפילו לתאר לך כמה רע זה יכול להיגמר. אני לא צריך להודות על כלום. כמו שאמרו זאת חברי הפורום הותיקים, כל שקיוויתי הוא שתקשיב לקול ההגיוני ובעל הנסיון בסיפור הזה, ותחסוך מעצמך את הקעקוע המיותר הזה. היות ולא עשית זאת, אני רק יכול עוד לקוות שאת השיעור הזה לא תלמד בדרך הקשה. זו דרך שנסללה בידי מקעקעים מהסוג שהסכים לקעקע אותך, ולאף אחד לא מגיע ללמוד בדרך הזאת- בטח שלא לנער בן 15. שלומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר