היי אני חדש פה ויש לי שאלה חשובה

אין לי עוד שום קעקוע על הגוף...אני ממש אוהב טראנס פסיכודל אוהב את הקעקועים של הפטריות והפיות שיושבות עליהם ואני בטוח שאתם מבינים על איזה סוג אני מדבר...עכשיו...אני רוצה לעשות קעקוע ראשון של משו בסגנון הזה ..ראיתי אצל חברים כל מיני קעקועים של פיות יושבות על פטריות ודברים הזויים ממש מגניבים...אני רוצה לעשות משו בסגנון הזה על הגב העליון בצד שמאל..לא משו ענקי בומבסטי..משו בגודל מספק ויפה לא עצום...עכשיו השאלה שלי זה ככה...בתור אנשים שמבינים בעניין...אני רוצה אותו שחור לבן ד"א...איפה אני יכול לראות מלא מלא דוגמאות כדי לבחור מה שאני רוצה או אולי אפילו לעצב משהו לבד ואיך אני עושה את זה בדיוק...אני חייל ולא בבית רוב הזמן רק בסופי שבוע פעם בשבועיים בערך...אם אתם יכולים לשלוח לי אתרים או לפנות אליי באיסיקיו 176732948 ולעזור לי בעניין הזה אני אשמח מאוד ויודה לכם למה זה קעקוע ראשון ואני רוצה לעשות אותו כמו שצריך והפורום שלכם הכי פצצתי הבנתי אז תודה מראש למי שיעזור לי =]

הדבר הטוב ביותר הוא למצא מקעקע ולהתייעץ איתו

אין קיצורי דרך, אנשים מפה לא יכולים להראות לך "מה הכי טוב". אתה צריך להתחיל לבקר בסטודיואים למצא מקעקע טוב ולהתייעץ איתו, ביחד תוכלו לעצב לך את הקעקוע המושלם עבורך. אם אני זוכר (לא ביקרתי פה כבר זמן מה) יש מאמר איך לזהות סטודיו מקצועי - ועוד כמה מאמרים שימושיים, תקרא תפנים ושיהיה לך בהצלחה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר