וכפי שכבר כתבתי בפייסבוק

נראית ממש נפלא. איך הסתדר בסוף עם השמלה והקעקוע?

תודה

השמלה והקעקוע היו סיפור משעשע. לפני שלקחתי את השמלה מדדתי אותה, ובסוף הקעקוע לא היה חשוף, אלא בצבץ לו מתחת לתחרה. זה נראה לא משהו (בחושך זה בטח היה נראה כמו כתם שהיה גורם ללפחות 50 אנשים לשאול מה זה הכתם הזה מתחת לשמלה), ולכן כיסינו אותו לגמרי. ככה זה נראה כאילו אין קעקוע בכלל...

העיקר שזה נפתר

דרך אגב, ממה שראיתי, נראתה שמלה מדהימה וסחתיין עלייך שיכולת להרשות לעצמך ללבוש אותה.

תבדוק בפייסבוק

לאפרת יש כרטיס (תוכל למצוא אותה אצלי) ואפשר לראות תמונות של גלעד ושל הדרקון המדהים שלו בכרטיס של *** ***מצטער עוז, אני בטוח שציינת את שם הסטודיו בשגגה...***

האמת שלא

ואני לא רואה שום בעיה באזכור השם, בלי שום דבר מעבר לזה, הסטודיו קיים, זה הכל, לא אמרתי עליו יותר מזה.

העיקר שזה נפתר

דרך אגב, ממה שראיתי, נראתה שמלה מדהימה וסחתיין עלייך שיכולת להרשות לעצמך ללבוש אותה.

תודה. כיף לשמוע...

האמת שזה היה בסוף יותר חשוף ממה שחשבתי עליו בהתחלה, אבל חפיף.

אז הסבתות נבהלו?

העיקר שזה נראה טוב.

האמת שלא

ואני לא רואה שום בעיה באזכור השם, בלי שום דבר מעבר לזה, הסטודיו קיים, זה הכל, לא אמרתי עליו יותר מזה.

בכל מקרה, הבנתי

יש כאן משתתפים זקנים מפעם?

עוז? מישהו? במקרה עברתי בסביבה לראות מה קורה...

גם אני כאן!!

שמעתי על השירשור, אז הגעתי לכתוב גם :) מה שלום כולם? אני לא מאמין כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שביקרתי כאן. אסף.

זהו, עכשיו אני באמת מתרגש !

דבר אתי בבקשה ילד !

אז הסבתות נבהלו?

העיקר שזה נראה טוב.

לאא... כולם היו נרגשים מדי בכדי לשים לב

שהציצים של הכלה בחוץ

dream on

הנשים היו נרגשות מדי, אני בטוח שהגברים שמו לב...

אחרי שיהיו לי תמונות מהחופה, תזכיר לי להראות לך

את התמונות ה"חסודות" בהן אני עוטה מעין צעיף שיפון קליל על הצוואר בדרכי לחופה (שנערכה כדת משה וישראל). זה מה שאמור לעשות אותי צנועה וחסודה בעיני הרבי. פשוט בדיחה.

יש בדת דברים הרבה יותר צבועים

בתור אחד מהם לשעבר, תאמיני לי שאני יודע.

יש כאן משתתפים זקנים מפעם?

עוז? מישהו? במקרה עברתי בסביבה לראות מה קורה...

בפוקס נכנסתי וראיתי - הנני כאן

וואלה לא זוכר ממתי אני פה. אבל יותר משנתיים בטוח

פרץ נוסטלגיה מותק?

כן - אני גם פה מידי פעם. נחמד לראות שיש נוכחות יפה של ה"וותיקים" פה. :) אפרת
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר