והנה התמונה

של עבודת הדיו האחרונה וכל הקרדיט למקעקעת ג'סיקה מאשדוד.

וואוו!!!

איזה יופי

תתחדשי!

פרוייקט הכר את קהילתך חוזר...

המון זמן כבר לא עשינו את זה, ויש לנו משתתפים חדשים שצצים להם מדי פעם, משתתפים סמויים ומשתתפים ותיקים שנעלמו ומדי פעם באים לבקר. היות והקיץ שזו התקופה האהובה על כולנו ממש בפתח (אני מנצל את היותי מנהל כדי לקבוע לכולנו שאנחנו אוהבים את הקיץ), כל אחד מוזמן לציין מה הוא מתכנן לקיץ הקרוב , ואני אתחיל 1. לסיים את הסמסטר הזה שיגמור לי כמעט את כל הקיץ 2. בהחלט אשתדל לעבור לגור בים למרות המדוזות האפלות שהורסות אותו כל שנה 3. כמה שיותר טיולי אופניים 4. ומי יודע, אולי איזה דיו חדש מה איתכם ET

אני (קוראת המון ולא כותבת)

לתקופת החמה התיכנונים שבטח חצי לא יקרו. 1.לסיים כמה בגרויות 2.להרזות 3.לעבוד בקייטנה בלי להתחרפן אחרי יומיים 4.לטוס לגרמניה 5. לבלות זמן עם היצור שקורא לעצמו החבר שלי 6. לעשות סיידליפ לצערי הדיו הראשון שלי יהיה רק בחורף מתנה לעצמי ליומולדת 18
Anonymous

הנה גם אני במקרה מציצה לפה

1. אני חולה על הקייץ זמן החשיפה והצגת הקעקועים בגאווה. 2. את החורף ניצלתי להוספת דיו - עבודת גב עוד אין תמונה. 3. מקווה לראות הרבה ים הקייץ. 4. מקווה למצוא דירה בקרוב במקום זו שנאלצת לעזוב(בעל הבית החליט למכור אותה) 5. מקווה להצליח לחסוך קצת ולצאת לנופש בארץ או בחו"ל.

הי

אם קעקוע כזה בטח יש לך אופנוע כבד, קחי אותי לסיבוב

והנה התמונה

של עבודת הדיו האחרונה וכל הקרדיט למקעקעת ג'סיקה מאשדוד.

תתחדשי

11:20 27-05-2008|%%posterlink.0%%

אני (קוראת המון ולא כותבת)

לתקופת החמה התיכנונים שבטח חצי לא יקרו. 1.לסיים כמה בגרויות 2.להרזות 3.לעבוד בקייטנה בלי להתחרפן אחרי יומיים 4.לטוס לגרמניה 5. לבלות זמן עם היצור שקורא לעצמו החבר שלי 6. לעשות סיידליפ לצערי הדיו הראשון שלי יהיה רק בחורף מתנה לעצמי ליומולדת 18

ברוכה הבאה...

דבר ראשון, את מוזמנת להתחיל לכתוב . דבר שני, קדימה להגיע לגיל 18 ET
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר