זהו שזו לא טינה עשתה...

זה כלב כלבייה

זה דווקא יכול להיות...

אחלה סרטון ליו טיוב, או לריפלי. הכלב שעושה פירסים בפיטמה לעוברי אורח תמימים ET

למה דווקא בפטמה?

מטרות לקיץ :) 1.לעבור את הסמסטר בשלום 2.לטוס אחרי הקיץ 3.לחפש עבודה..וגם למצוא :) 4.פירסינג ..אולי..ותודה לאיתמר על הליווי,התמיכה והעידוד P-: 5.להנות..

אנחנו לא נהיים צעירים יותר...

אנה, אז קדימה להתקדם בצעדי ענק לסטודיו ET

פרוייקט הכר את קהילתך חוזר...

המון זמן כבר לא עשינו את זה, ויש לנו משתתפים חדשים שצצים להם מדי פעם, משתתפים סמויים ומשתתפים ותיקים שנעלמו ומדי פעם באים לבקר. היות והקיץ שזו התקופה האהובה על כולנו ממש בפתח (אני מנצל את היותי מנהל כדי לקבוע לכולנו שאנחנו אוהבים את הקיץ), כל אחד מוזמן לציין מה הוא מתכנן לקיץ הקרוב , ואני אתחיל 1. לסיים את הסמסטר הזה שיגמור לי כמעט את כל הקיץ 2. בהחלט אשתדל לעבור לגור בים למרות המדוזות האפלות שהורסות אותו כל שנה 3. כמה שיותר טיולי אופניים 4. ומי יודע, אולי איזה דיו חדש מה איתכם ET

בא לי גם

1. לסיים את הסימסטר 2. למצוא דירה קטנה ולעבור אליה 3. לעבוד (צריך לשלם על הדירה, לא...) 4. ים 5. לקוות שבעוד כמה שנים, שאני אצא מהמינוס שהלימודים האלה עושים לי, יהיה לי כסף לדיו גדול על הגב....

מה עם הכנרת באמת בימים אלו?

בתור מישהי שגרה בעמק הירדן אני יכולה לומר בביטחון מלא שזה המקום הכי חם שהייתי בו אי פעם בקיץ. הדבר היחידי שהייתי עושה היה לקום מהמיטה ולרוץ לבריכה של הקיבוץ.

מתרוקנת לאיטה...

המון זמן כבר לא עשינו את זה, ויש לנו משתתפים חדשים שצצים להם מדי פעם, משתתפים סמויים ומשתתפים ותיקים שנעלמו ומדי פעם באים לבקר. היות והקיץ שזו התקופה האהובה על כולנו ממש בפתח (אני מנצל את היותי מנהל כדי לקבוע לכולנו שאנחנו אוהבים את הקיץ), כל אחד מוזמן לציין מה הוא מתכנן לקיץ הקרוב , ואני אתחיל 1. לסיים את הסמסטר הזה שיגמור לי כמעט את כל הקיץ 2. בהחלט אשתדל לעבור לגור בים למרות המדוזות האפלות שהורסות אותו כל שנה 3. כמה שיותר טיולי אופניים 4. ומי יודע, אולי איזה דיו חדש מה איתכם ET

אני אני אני...

1. להתחיל ללמוד לתואר שני 2. לקבל שיפור בתנאים שלי ובהתאם לעבור לתפקיד בכיר יותר 3. להתכונן למלחמת לבנון 3 / מלחמת איראן הראשונה כי מלחמות לא פורצות בחורף 4. ללכת הרבה לים ולהכנס שוב לכושר

1. לשרוד בשלום את החתונה של עצמי בעוד שבועיים וחצי. 2. לנסוע באוגוסט לחודש בחו"ל. 3. ים ים ים. 4. לשכנע את המר ברנש שלי להמשיך לחיות במשכנות העוני של דרום ת"א ולא לעזוב את העיר עבור אף אחד. 5. מטרה נעלה - לשכנע את החוקרת הנחמדה ממרחב חקירות ירקון ת"א שעצם העובדה שעמדנו עם כלב בבר גיורא והוא נשך לעוברת אורח את הפטמה (!) לא אומרת שאנחנו רשלנים ואין צורך להגיש נגדנו כתב אישום על אי נקיטת אמצעי זהירות בחיה.

שיהיה במזל טוב...

ובשעה טובה

אנחנו לא נהיים צעירים יותר...

אנה, אז קדימה להתקדם בצעדי ענק לסטודיו ET

מה נסגר עם הקעקוע שלך בסוף?

לא היית אמור להתקעקע מתישהו בקרוב?

רציתי לעדכן אותך...

אבל את לא זמינה כבר איזה כמה ימים. ET

ובאמת חסרים לך אמצעי מדיה אחרים לתקשר איתי

הנה גם אני במקרה מציצה לפה

1. אני חולה על הקייץ זמן החשיפה והצגת הקעקועים בגאווה. 2. את החורף ניצלתי להוספת דיו - עבודת גב עוד אין תמונה. 3. מקווה לראות הרבה ים הקייץ. 4. מקווה למצוא דירה בקרוב במקום זו שנאלצת לעזוב(בעל הבית החליט למכור אותה) 5. מקווה להצליח לחסוך קצת ולצאת לנופש בארץ או בחו"ל.

אני אני אני...

1. להתחיל ללמוד לתואר שני 2. לקבל שיפור בתנאים שלי ובהתאם לעבור לתפקיד בכיר יותר 3. להתכונן למלחמת לבנון 3 / מלחמת איראן הראשונה כי מלחמות לא פורצות בחורף 4. ללכת הרבה לים ולהכנס שוב לכושר

מה למדת לתואר ראשון?

וגם אני הולכת לחזור לכושר! טוב שהזכרת

הנדסת חשמל ואלק'...

הנה גם אני במקרה מציצה לפה

1. אני חולה על הקייץ זמן החשיפה והצגת הקעקועים בגאווה. 2. את החורף ניצלתי להוספת דיו - עבודת גב עוד אין תמונה. 3. מקווה לראות הרבה ים הקייץ. 4. מקווה למצוא דירה בקרוב במקום זו שנאלצת לעזוב(בעל הבית החליט למכור אותה) 5. מקווה להצליח לחסוך קצת ולצאת לנופש בארץ או בחו"ל.

והנה התמונה

של עבודת הדיו האחרונה וכל הקרדיט למקעקעת ג'סיקה מאשדוד.

אחלה קעקוע

תתחדשי.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר