פרוייקט הכר את קהילתך חוזר...

המון זמן כבר לא עשינו את זה, ויש לנו משתתפים חדשים שצצים להם מדי פעם, משתתפים סמויים ומשתתפים ותיקים שנעלמו ומדי פעם באים לבקר. היות והקיץ שזו התקופה האהובה על כולנו ממש בפתח (אני מנצל את היותי מנהל כדי לקבוע לכולנו שאנחנו אוהבים את הקיץ), כל אחד מוזמן לציין מה הוא מתכנן לקיץ הקרוב , ואני אתחיל 1. לסיים את הסמסטר הזה שיגמור לי כמעט את כל הקיץ 2. בהחלט אשתדל לעבור לגור בים למרות המדוזות האפלות שהורסות אותו כל שנה 3. כמה שיותר טיולי אופניים 4. ומי יודע, אולי איזה דיו חדש מה איתכם ET

אוקיי - מאוחר משעמם אז אני כאן!

אז ככה. תוכניות לקיץ: 1. השנה באמת באמת ללכת לים ולשזף את גוון הגוויה שלי למשהו טיפה יותר...אהמ שזוף(-: 2. לעבור את המבחני סוף סמסטר (בהצלחה לכל הלומדים למינהם) 3. למצוא עבודה בתחום הסטיילינג. 4. להזיז ת'תחת ולעשות ספורט. 5. בסוף הקיץ אומנם -אבל להוסיף דיו ליד... מספיק?

בגדול אני מעדיף את החורף, אבל ET התחיל לנהל לפני, אז...

1. לצאת כמה שפחות, להישאר במזגן כמה שיותר. 2. אם לצאת, אז רק לים. 3. אם לים, אז רק לכנרת. 4. רגע, ישאר משהו מהכנרת הקיץ הזה? 5. לישון. הרבה. מפאת מחסור בכסף, זמן ויצרתיות, כנראה שאין דיו חדש באופק :(

1.לתקן את המזגן באוטו2 2.להיות רוב הזמן במקומות מוצלים/בתנאי מזגן3 3.להנות מפירות העונה 4.מתחילה סשן ראשון שבוע הבא

בגדול אני מעדיף את החורף, אבל ET התחיל לנהל לפני, אז...

1. לצאת כמה שפחות, להישאר במזגן כמה שיותר. 2. אם לצאת, אז רק לים. 3. אם לים, אז רק לכנרת. 4. רגע, ישאר משהו מהכנרת הקיץ הזה? 5. לישון. הרבה. מפאת מחסור בכסף, זמן ויצרתיות, כנראה שאין דיו חדש באופק :(

מה עם הכנרת באמת בימים אלו?

בתור מישהי שגרה בעמק הירדן אני יכולה לומר בביטחון מלא שזה המקום הכי חם שהייתי בו אי פעם בקיץ. הדבר היחידי שהייתי עושה היה לקום מהמיטה ולרוץ לבריכה של הקיבוץ.

המון זמן כבר לא עשינו את זה, ויש לנו משתתפים חדשים שצצים להם מדי פעם, משתתפים סמויים ומשתתפים ותיקים שנעלמו ומדי פעם באים לבקר. היות והקיץ שזו התקופה האהובה על כולנו ממש בפתח (אני מנצל את היותי מנהל כדי לקבוע לכולנו שאנחנו אוהבים את הקיץ), כל אחד מוזמן לציין מה הוא מתכנן לקיץ הקרוב , ואני אתחיל 1. לסיים את הסמסטר הזה שיגמור לי כמעט את כל הקיץ 2. בהחלט אשתדל לעבור לגור בים למרות המדוזות האפלות שהורסות אותו כל שנה 3. כמה שיותר טיולי אופניים 4. ומי יודע, אולי איזה דיו חדש מה איתכם ET

אין כמו קיץ

1. שני קעקועים בקרוב. 2. ללכת עם קצר. 3. ללכת עם הילדים לים-בריכה. 4. לנסות לחשוב מה לעזאזל עושים עם החופש הגדול המטומטם הזה.

1. לשרוד בשלום את החתונה של עצמי בעוד שבועיים וחצי. 2. לנסוע באוגוסט לחודש בחו"ל. 3. ים ים ים. 4. לשכנע את המר ברנש שלי להמשיך לחיות במשכנות העוני של דרום ת"א ולא לעזוב את העיר עבור אף אחד. 5. מטרה נעלה - לשכנע את החוקרת הנחמדה ממרחב חקירות ירקון ת"א שעצם העובדה שעמדנו עם כלב בבר גיורא והוא נשך לעוברת אורח את הפטמה (!) לא אומרת שאנחנו רשלנים ואין צורך להגיש נגדנו כתב אישום על אי נקיטת אמצעי זהירות בחיה.

נשמע רציני...

איך נתת לטינה לעשות משהו כזה? ET

את הפיטמה?!

אאוצ'!!!! מזל טוב לחתונה.

נשמע רציני...

איך נתת לטינה לעשות משהו כזה? ET

זהו שזו לא טינה עשתה...

זה כלב כלבייה

את הפיטמה?!

אאוצ'!!!! מזל טוב לחתונה.

תודה

זהו שזו לא טינה עשתה...

זה כלב כלבייה

למה דווקא בפטמה?

מטרות לקיץ :) 1.לעבור את הסמסטר בשלום 2.לטוס אחרי הקיץ 3.לחפש עבודה..וגם למצוא :) 4.פירסינג ..אולי..ותודה לאיתמר על הליווי,התמיכה והעידוד P-: 5.להנות..

אין כמו קיץ

1. שני קעקועים בקרוב. 2. ללכת עם קצר. 3. ללכת עם הילדים לים-בריכה. 4. לנסות לחשוב מה לעזאזל עושים עם החופש הגדול המטומטם הזה.

קייטנות? או שהילדים קטנים מדי?

לא קטנים

אבל קייטנות זה עסק יקר מאוד, אנחנו הולכים להוציא בחודשיים האלה משהו בסביבות 6,000 ש"ח רק על קייטנות והן גם לא מכסות את כל התקופה ויישארו לנו שבוע-שבועיים (אני עוד לא יודע) שבהם הם יהיו בחופש ומכיוון שמישהו צריך להיות אתם ואני עצמאי וכשאני לא עובד, אני לא מרוויח, גם זה יעלה לי והרבה מאוד.

אולללה.

1. לא לשכוח להאכיל את גיזמו, החתולון. 2. לעבוד בעבודה שטוב לי. 3. לא ללכת לים. 4. למצוא אהבה חדשה. 5. לעשות חיים וכמובן שיש תיכנון מצוייר לדיו חדש.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר