כאב לאחר קעקוע

כאב לאחר קעקוע

היי לכולם, אני בערך 5-6 שעות כעת אחרי קעקוע גדול יחסית באיזור הכתף, עם הרבה בצע שחור והצללות. אני מרגיש באותו איזור ממש צריבה חזקה, ברמות שלא יכולתי להירדם בגלל זה. האם זה נורמלי ? ואם כן, מתי זה צפוי לעבור והאם יש דרך להפחית את הכאב ?

שמע

לכל אחד סף כאב שונה, אבל כאב לאחר הקעקוע הוא טבעי בהחלט. איך שלא תסתכל על זה זה פצע, פצעו אותך עם מחטים באיזור דיי נרחב, טבעי שיכאב. לוקח כמה ימים עד שזה עובר. עקוב אחר הוראות המקעקע שלך לטיפול, זה אמור להחלים ככה בצורה המהירה ביותר.

הצעת ייעול - אם יורשה לי

אני כשכאב לי פשוט לקחתי כדור משכך כאבים קל. ושמתי מעל האזור הכאוב קרח עטוף במגבת - וזה נורא הרגיע את הצריבה. לא שמתי את הקרח ישירות על הקעקוע כדי לא לפגוע בו ב"מכת קור" בגלל זה חשוב לעטוף את הקרח. שווה ניסיון....

בקשר להוראות טיפול...

אין בעיה לתת הוראות טיפול לחברי הפורום, אבל תדאגו שהן יתבססו על הוראות הטיפול המומלצות של הפורום. משכך כאבים קל הוא בהחלט אפשרי, אבל אני לא יודע לגבי עניין הקרח. חוץ מזה, הכאב הוא אמנם לא נעים, אבל בהחלט ניתן להתמודד איתו ET

כאב לאחר קעקוע

היי לכולם, אני בערך 5-6 שעות כעת אחרי קעקוע גדול יחסית באיזור הכתף, עם הרבה בצע שחור והצללות. אני מרגיש באותו איזור ממש צריבה חזקה, ברמות שלא יכולתי להירדם בגלל זה. האם זה נורמלי ? ואם כן, מתי זה צפוי לעבור והאם יש דרך להפחית את הכאב ?

המשחה מאוד מרגיעה ועוזרת

בקשר להוראות טיפול...

אין בעיה לתת הוראות טיפול לחברי הפורום, אבל תדאגו שהן יתבססו על הוראות הטיפול המומלצות של הפורום. משכך כאבים קל הוא בהחלט אפשרי, אבל אני לא יודע לגבי עניין הקרח. חוץ מזה, הכאב הוא אמנם לא נעים, אבל בהחלט ניתן להתמודד איתו ET

אחלה !

תודה רבה לכל המגיבים, אתמול באמת לקחתי כדור אתופן ואחרי שעה בערך הצלחתי סוף סוף להירדם.. כרגע עדיין יש צריבה, אבל יותר נסבלת.. מבטיח להעלות תמונה בהזדמנות.

וכמובן... תתחדש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר