שאלה לגבי קעקוע - קאבר

יש לי קעקוע ישן (ולא ממש מוצלח לצערי) אני רוצה לעשות לו קאבר הענין הוא שאני לא מבינה גדולה בקעקועים, נעזרתי בפורום וגם בעצות שלכם הלכתי ל-2 מקומות ידועים, תיק העבודות נראה מרשים (מן הסתם שמים שם את הקאברים המוצלחים ביותר) ואני עדיין לא בטוחה באיזה מקעקע לבחור, אני מקנאה באנשים פה שממבט בתמונה פה רואים את הליקויים ואת הטעויות שבקעקוע. אני יודעת שלא ממליצים פה על מקעקעים ובכל זאת אני אובדת עצות רוב הקעקועים שראיתי יפים ואני לא כזו חדת אבחנה וממש מומחית בזה וגם אין לי מכרים כאלה. יש למישהו עצה למישהי כמוני שלא מבינה בקעקועים?

"גם רומא לא נבנתה ביום אחד..." :)

אני מבין שאת אובדת עצות ומיואשת קמעה מתהליך איתור המקעקע המתאים (שאכן עשוי להיות מייגע)- אך המלצות הן ממש לא הפתרון האופטימלי, ואין בהן משום קיצור דרך אל המקעקע הרצוי. התהליך ארוך, אבל תלויה בו השקעה לכל החיים. לאורך כל התהליך תיאלצי להסתמך בעיקר על הידע שרכשת ועל חושייך הבריאים. מכוני קעקועים לא מתייחצנים בדומה למסעדות, ומכון ידוע הוא אינו בהכרח מכון טוב. גם מכרים מקועקעים הם לא תמיד מקור לישועה, כי ממש לא חסרים מקועקעים שלא מבינים דבר וחצי דבר בתחום. כושר האבחנה וההבדלה בין עבודות איכותיות לבינוניות ומטה הוא עניין נרכש. גם טובי המבדילים וה"אנליטים" התחילו מנקודה מסוימת- וגם להם זה לקח לא מעט זמן. עניין תיקי העבודה הוא עניין של כמות לא פחות מאשר איכות. אומן קאברים טוב הוא אומן שיש לו נסיון עשיר בביצוע קאברים, ותיקיית העבודות שלו תיראה בהתאם. חשוב לדעת את הפרט הזה על מנת לא להיתקע בנקודת ה"הם תמיד ישימו רק את הקאברים הטובים בתיקייה". אפשר בהחלט להבדיל אומני קאברים טובים מרעים. קל זה לא- אבל זה אפשרי. הכל תלוי במידת ההשקעה והאמביציה. הצעתי היא שתתאזרי בסבלנות, ותשתדלי שלא להיכנס ללחץ. קאבר מוצלח הוא סופו של תהליך נכון, ותהליך נכון הוא בד"כ תהליך ארוך. כל אחד יכול לסגל ראייה ביקורתית על קעקועים אם רק ירצה, השאלה היא עד כמה הוא ירצה- ואני מאמין שאת רוצה מאוד. נשמח לעזור לך בהמשך. בהצלחה, שלומי :)

היי..

כנסי לBME בתור התחלה ותראי קאברים שהם בינוניים ומטה (אלא אם כן משהו השתנה שם) אחר כך כנסי לאתרים המומלצים של מקעקעים טובים ,יש פה קישורים ופשוט תראי את ההבדל בהצלחה אנה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר