למי יש רעיון לקעקוע??

אני רוצה לעשות קעקוע (הוא יהיה הראשון שלי אבל אני לא רוצה משהו סתמי כמו פיה פרח או משהו בסגנון (בלי להעליב אף אחד שיש לו) למישהו יש רעיון לקעקוע עם משמעות משהו מקורי? אשמח אם תענו

אלן...

אם תקראי את חוקי הפורום תראי שעל שאלה כזאת לא ניתן לענות, כי לכל אחד יש הטעם שלו, והפורום אינו נועד להמלצות וכאלה... אם את רוצה יש מלא אתרים בקישורים שאת יכולה לראות שם קעקועים לבחירה... חוץ מזה , יש גם לכל סטודיו פלאש בוק עם מבחר קעקועים...

בסדר כולה ביקשתי המלצה

זה לא שביקשתי שיתנו לי שם של מקעקע טוב או משהו בסגנון כולה ביקשתי רעיון!

אבל המלצה תהיה חסרת משמעות פה...

רק אתה יודע מה אתה אוהב ומה הטעם שלך. אין טעם לקבל המלצות מאנשים אחרים כי אנחנו לא יודעים מה אתה אוהב. מה גם, שאתה הולך להישאר עם הקעקוע הזה לכל החיים לא עדיף שהרעיון יבוא ממך? החיפוש של הרעיון הוא חלק מאוד חשוב מהקעקוע, עדיף למצוא אותו בעצמך ולא לקחת אותו מאנשים שאתה בכלל לא מכיר. בהצלחה ET

נכון בידיוק בגללזה ביקשתי ה-מ-ל-צ-ה ! לא התכוונתי ללכת וישר לעשות מה שיגידו לי פה

הבנתי...

אם כך לצערי אנחנו לא יכולים לעזור לך עם ה-מ-ל-צ-ו-ת. אם תרצה עזרה או הכוונה יותר פרקטית, נשמח לעזור לך. ET

מזתאמרת אנחנו..

יש עוד אנשים בפורם שאולי כן ירצו לתת עצה ולעזור למה אתה מדבר בשם אחרים?

לדעתי..

ראשית כל אם זאת בת אז אני מתנצלת מראש, מחוסר הידיעה אני רושמת בלשון זכר.. אם אתה מעוניין בדעה של מישהו אחר מהפורום אז דעתי היא בדומה לדעה של אי-טי- שקעקוע הוא דבר שנשאר איתך לכל החיים ולכן אתה צריך להיות שלם ובטוח במאה אחוז במה שאתה בוחר להנציח על הגוף שלך.. מצד אחד אתה מבקש רעיון מקורי בעל משמעות ולא .. "סתמי" כפי שאמרת על פיה\פרפר וכל מה שביניהם.. אתה לא חושב שזה קצת אבסורד שאתה מבקש בפורום מאנשים שאתה בכלל לא מכיר רעיון למשהו בעל משמעות\מקורי?.. כל אחד, או לפחות האנשים שאני מכירה, שעשה קעקוע- בחר אותו משום שבעיניו הייתה לו משמעות, אפילו אם בעיני המתבונן זה סתם עוד קעקוע נפוץ ומשעמם.. חלילה אני לא מזלזלת ברצונות שלך, אדרבא, מתי וכאשר תעשה קעקוע אז שיהיה במזל ותתחדש.. אבל אני באמת באמת חושבת שאתה זה שצריך להיות בעל הרעיון, אם המשמעות חשובה לך עד כדי כך אז תחפש בעצמך מה שמשמעותי עבורך ועם הרעיון הזה כבר תרוץ הלאה.. שורה תחתונה- אם כבר אתה עושה קעקוע- תהיה גאה לומר אחר כך שזה היה רעיון שלך והמשמעות האמיתית היא עבורך.. שיהיה בהצלחה !

עכשיו אני רואה שזאת בת אז קבלי כל מה שרשמתי קודם בלשון נקבה :]

מזתאמרת אנחנו..

יש עוד אנשים בפורם שאולי כן ירצו לתת עצה ולעזור למה אתה מדבר בשם אחרים?

אממממ

לי יש פיה ברגל ופרפר ופרחים על הכתף מקדימה... ממליצה לך בחום... אה בעצם שכחתי שזה לא מה שאת מחפשת... טוב אז אני ממליצה לך לקעקע את התינוק של במבה... או סטואי מאיש משפחה... או טויטי... או מיקי מאוס... או את דוד בן גוריון... או אריה שאוכל זברה... או ג'וק שעושה קרחת באמצע היום... או חייזר בתוך חללית כחולה... או סוס בלי שיניים... או פרה בלי כתמים... להמשיך או שהבנת עד כמה שהשאלה שלך מיותרת?

"תחייה את החיים כמו אקדח טעון " -רון.כהן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר