שאלה

שאלה

אני מתכננת לעשות קעקוע בבטן בצד [מעל עצם המותן] יש מישהו שעשה שם ויכול להגיד לי מה רמת הכאב? הסתכלתי בדיון של זה, אבל לא מצאתי מישהו שרשם על זה.

לא יכול להגיד לך

כי לא התקעקעתי שם, אבל מה שכן, כדאי שתחשבי טוב על המיקום הזה, כי במידה ויום אחד תיכנסי להריון, קיימים סיכויים גדולים מאוד שהקעקוע ייהרס.

אם תתיחסי לתהליך כ כיף...

אז לא יהיה לך ממש כואב ואחרי זה גם תחשבי שזה סתם הייתה וויברצית מכחול של אומן.

לא יכול להגיד לך

כי לא התקעקעתי שם, אבל מה שכן, כדאי שתחשבי טוב על המיקום הזה, כי במידה ויום אחד תיכנסי להריון, קיימים סיכויים גדולים מאוד שהקעקוע ייהרס.

כן אני גם חושבת ש

זה תלוי באיך ניגשים לעשות את הקעקוע. יש פעמים שמרוב שבא לי כבר ואני רוצה, לא איכפת לי מרמת הכאב. אבל מצד שני הרבה מפחידים אותי שהם הפסיקו את הקעקוע באמצע מרוב שהם לא עמדו בסבל.

אל תסתכלי על אחרים

מה שאני למדתי מהפורום זה שרמת הכאב משתנה, אבל מה שהגבתי לך לפני זה גם נכון לדעתי אבל את זו שתקבעי בסופו של דבר. לפעמים צריך להקריב ולסבול בשביל לתמוך במה שאתה מאמין!

לא יכול להגיד לך

זה מאוד אישי,ויכול להשתנות גם אם מדובר באותו מקום,אבל עזבי,עדיף שתחשבי על המיקום

הוא באמת בעייתי,כי גם ללא הריון זה מקום שמשתנה,גם אם מעלים או מורידים כמה ק"ג וזה יכול להרוס את הקעקוע אנה

כן אני יודעת

יש לי פגישה עם המקעקעת, אני יעלה את הנושא הזה. ואמרו לי שבבטן זה אמור לכאוב פחות, כי ככל שזה קרוב יותר לעצם זה יותר כואב זה נכון? ותודה לכל המגיבים.

אל תסתכלי על אחרים

מה שאני למדתי מהפורום זה שרמת הכאב משתנה, אבל מה שהגבתי לך לפני זה גם נכון לדעתי אבל את זו שתקבעי בסופו של דבר. לפעמים צריך להקריב ולסבול בשביל לתמוך במה שאתה מאמין!

אז עשיתי בסוף את הקעקוע

ולא בבטן, אלא ברגל מעל הקרסול. היה מהנה ביותר:] ויש לי שאלה, לפני כל פעם שאני מורחת שכבה חדשה של משחה האם כדאי לשטוף את הקעקוע עם סבון?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר