איך אפשר להוריד קעקוע?

אני עשיתי קעקוע ואני מתחרטת עליו מאוד ואני רוצה להוריד אותוו..אמרו לי שאפשר לעשות את זה בלייזר אבל אני לא יודעת על זה דבר, כמה זה עולה, איך עושים את זה והאם ה משאיר צלקת... אני מצפרת תמונה של הקעקוע. מי שיכול לעזור לי תודהה=]
12.jpg

ליזר - כמה אלפים טובים , כואב ולפעמים משאיר צלקת אבל

לא יודע , משהו בתמונה הזאת לא נראה לי אמיתי יש כאילו מסגרת סביב הקעקוע ,נראה לי פוטומונטז (ותסלחי לי בבקשה עם אני טועה) והאמת , זאת עבודה בכלל לא רעה ולא נראה לי שמישהיא היתה רוצה להוריד אותה :-)

חח תודה

ולא זה הקעקועע עצמו בלי שום תוספות של עיצוביםם והנה תמונה שלו מהרגע שעשו לי רקק שתיראה שזה אותו דבר..

איך אפשר להוריד קעקוע?

אני עשיתי קעקוע ואני מתחרטת עליו מאוד ואני רוצה להוריד אותוו..אמרו לי שאפשר לעשות את זה בלייזר אבל אני לא יודעת על זה דבר, כמה זה עולה, איך עושים את זה והאם ה משאיר צלקת... אני מצפרת תמונה של הקעקוע. מי שיכול לעזור לי תודהה=]

לייזר..תצטרכי לבדוק ולעשות סקר שוק

אבל למה? הוא יפה ומיוחד.. היתי מוסיפה אולי צבע ורקע,קונחיות,גלים,וכו' :) בהצלחה בכל מקרה אנה

אנחנו מתעסקים רק בלעשות, להוריד זה כבר סיפור אחר...

שלום וברוכה הבאה לפורום! אנחנו לא עוסקים בהסרת קעקועים. אני ממליץ לך לפנות לפורום כירורגיה פלסטית, שכן הבעיה שלך שייכת יותר ל"תחום השיפוט" הכירורגי. שלומי

חח תודה

ולא זה הקעקועע עצמו בלי שום תוספות של עיצוביםם והנה תמונה שלו מהרגע שעשו לי רקק שתיראה שזה אותו דבר..

למה להוריד אותו ??????

הוא יושב כול כך יפה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שאלוהים יעזור לך.

למה ??? מה הבעיה ??

איך אפשר להוריד קעקוע?

אוי, הוא יפהפה

סתם רציתי להוסיף את זה.

עתידו של הקעקוע להשאר=\

יקר מידי אין תקציב להוריד חח

אני שמח :-) אני חושב שהוא מאוד מיוחד ויפה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר