אני זוכר שאסף אמר לי בזמנו

שלא נראה לו שיש חבר פורום שהוא מחק לו יותר הודעות מאשר לי. כשאני חושב על זה, אני הייתי אפילו מבקש לחסום את עצמי אם הייתי אז מנהל פורום. מעניין מה צוות ההנהלה הקודם יחשוב כשהוא יראה אותי בצוות הניהול... זה רק מוכיח שמכל ברווזון מכוער יכול לצאת ברבור. אגב, כשהצעת להאדים אותי בפורום השכן כבר הייתי בתהליכי מינוי לפורום הזה. פשוט שמרנו על זה בסוד היות וזה התבשל לאט לאט.

בקיצור

אתה ברבור שהתבשל לאט.

אכן מוצדק ללא כחל ושרק!!

אחי הכחול היקר, אכן זכורים לי הימים בהם בחור שהיינו בטוחים שנקרא שלומי והוא חייל הוא די נונדיק מתלהב שלא מבין מהחיים שלו, אבל הידע והגישה המקצועית והסבלנית שהצגת פה ובפורום השכן (שדרך אגב, פינת המקעקעים המומלצים שלו מאוד חסרה והייתי שמח מאוד אם תשיב אותה לפעולה בפורום הזה), הפך אותך ליותר מראוי לתפקיד (כזכור, המלצתי להאדים אותך אצל השכנים). בקיצור, אחי הקטן, גאה בך. עוז, שאוכל את הכובע הפסימיסטי שלו בגדול בפני אמיר.

עוז יקירי...

אין צורך להאדים (וזה דו-משמעי עכשיו) או לאכול כובעים (שמועות אומרות לי שזה לא ממש טעים) אני זוכר את ההודעות של שלומי בעבר ואני בהחלט חושב שהוא עבר כברת דרך ארוכה ואין יותר מתאים ממנו אגב, הדבר היחיד שנראה לי קצת מוזר זה שעכשיו יש לנו 3 בחורים בפורום הזה ושם יש 3 בחורות, אולי נצטרך לעשות כמה העברות בכדי לאזן את המצב

הודעה מנהלתית: שינויים בצוות ניהול הפורום

חברים יקרים אני גאה לומר לכם שהתווסף אליי ואל איתמר מנהל נוסף, כולכם כבר מכירים אותו ויודעים עד כמה הוא מסוגל לתרום לכולנו, אני מציג בפניכם את... [טאם טאם טאם] שלומי קבלו אותו בבקשה במחיאות כפיים סוערות, ושיהיה לו כמובן המון בהצלחה ! ולחיים

מזל טוב והרבה בהצלחה !

עוז יקירי...

אין צורך להאדים (וזה דו-משמעי עכשיו) או לאכול כובעים (שמועות אומרות לי שזה לא ממש טעים) אני זוכר את ההודעות של שלומי בעבר ואני בהחלט חושב שהוא עבר כברת דרך ארוכה ואין יותר מתאים ממנו אגב, הדבר היחיד שנראה לי קצת מוזר זה שעכשיו יש לנו 3 בחורים בפורום הזה ושם יש 3 בחורות, אולי נצטרך לעשות כמה העברות בכדי לאזן את המצב

אני לא מוכן לוותר על אף אחד מכם

אבל אין לי בעיה להעביר את אלי... ולגבי הכובע, נסדר משהו טעים וגם אם לא נמצא, אין ספק שזה מגיע לי.

חברים יקרים אני גאה לומר לכם שהתווסף אליי ואל איתמר מנהל נוסף, כולכם כבר מכירים אותו ויודעים עד כמה הוא מסוגל לתרום לכולנו, אני מציג בפניכם את... [טאם טאם טאם] שלומי קבלו אותו בבקשה במחיאות כפיים סוערות, ושיהיה לו כמובן המון בהצלחה ! ולחיים

בהצלחה!!!

יופי של תוספת לצוות הנהדר...שיהיה בהצלחה.

תודה רבה לכולם!

פעם ראשונה שאני שמח על שקוראים לי "ילדון" ו"זאטוט". רק אל תתרגלו לשמות האלו

יופי יופי

תהנה :) ובהצלחה

בקיצור

אתה ברבור שהתבשל לאט.

המממ....ברבור מבושל?? עם קצת אבקת מרק,גזר,בצל

או אפילו על האש! יאמי יאמי

אני מרגישה שצפיתי בתהליך הבישול כולו...

מזל שיצא ברבור טעים. היה מבאס להסתכל עליו שנתיים ובסוף היה יוצא מעפן.

פורום יקר, פורום חביב

אני מאוד מאוד מתרגש להיכנס לצוות הניהול של הפורום המכובד הזה. יש לי כ"כ הרבה מה לומר, אז מאיפה מתחילים? כנראה שמפה. אז מי שעדיין לא מכיר אותי, הכרות קצרצרה: קוראים לי שלומי, בן 19 מקיבוץ בצפון לפני גיוס (אל תשאלו איך עדיין לא התגייסתי כי אפילו אני לא יודע), את דרכי בתחום התחלתי לפני כשלוש-ארבע שנים ואני חבר בפורום הזה כבר שנתיים וחצי. הפורום הזה היווה הדרך העיקרית שלי לרכוש השכלה בתחום. תמיד כשהגעתי הנה עם שאלה, ידעתי שאני אקבל מענה ממומחים ושיש כאן משהו שאין בשום פורום אחר ברשת. הפורום הזה מציע מקצועיות ללא פשרות, לטוב ולרע. כשהגעתי הנה לפני שנתיים וחצי, היה לי קשה מאוד לקבל את אותה גישה מקצועית וחסרת פשרות. אני בטוח שאם אז הייתם מגלים לי שאני יום אחד אעמוד בראש הפורום הזה, הייתי שואל אתכם מה שתיתם וכמה. מאז עבר זמן, גדלתי מעט והחכמתי מעט וכן למדתי לקבל ולהעריך את הגישה של הפורום הזה. יכול להיות שיהיו קצת תהיות על ש"עולל" בן 19 מנהל פורום שכמעט כל חבריו מבוגרים ממנו בכך וכך שנים. האמת היא שאני שאלתי את עצמי לא פעם האם אני ראוי בכלל להיכלל בצוות הניהול של פורום כזה. אז למי ביניכם שאולי תוהה על פשר העניין: אני לא יכול להבטיח להיות תמיד זמין, אני לא יכול להבטיח שאני אדע לתת מענה לכל שאלה שתעלה, אני לא יכול להבטיח שאני תמיד אנהג ואענה בשיא הסבלנות ואני לא מבטיח להיות תמיד נחמד וקורן. מצד שני, אני מבטיח להקדיש לפורום הזה כמה זמן שרק אוכל להקדיש לו, אני מבטיח שכל תשובה שאתן תהיה אמינה ותקבל גיבוי ממיטב המוחות והמומחים ואני מבטיח תמיד לזכור כשאר אני עונה על שאלה שכולנו היינו פעם חסרי ידע בתחום ושצעקות וטון בוטה הם לא מענה ראוי לשאלה. הפורום הזה מאוד חשוב לי, זהו פורום ייחודי שמורכב מאנשים בוגרים, אינטלגנטים ומקסימים. זהו כבוד גדול והתרגשות גדולה לעמוד בראש פורום שכזה, וזוהי הרגשתי הכנה למרות הקלישאתיות ואולי אף הפלצנות שבה. ועכשיו לתודות: תודה רבה לאיתמר ולאמיר שבזכותם זכיתי להיכנס לצוות הניהול, ותודה גדולה מגיעה להם על כל שהם עשו עד עכשיו ועדיין עושים למען הפורום. תודה רבה ליעל, מנהלת הקהילות של וואלה!, על שאישרה את המהלך ואיפשרה אותו. תודה גדולה לכם חברי פורום יקרים, שבזכותכם יש לנו פורום בוגר ואיכותי. אז תודה רבה ושנה טובה שלומי

לא נמצאת פה הרבה... אבל בכל מקרה,

שלומי, מזל טוב לך, כל כבוד!!! בהחלט מגיע לך יקירי. בהצלחה

שלומינקה!!

מזל טוב אח! אני בטוחה שתהיה מעולה בזה :-) המון אהבה ושתהיה אחלה שנה!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר