מחפש מקעקעים שמתמחים בעבודות סימטריות

כמו לדוגמא כוכבים ועיגולים לעיצוב סימטרי ומורכב מישהו מכיר אולי...עדיף באיזור המרכז

בפורום זה לא ממליצים באופן ישיר על מקעקעים

מקעקע הוא קודם כל אומן, לכל אומן שכזה (בהנחה והוא איכותי) יש את הסגנון שלו שבו הוא מתמחה וזהו אחד מהשיקולים בבחירת המקעקע, אומן שמתאים לסגנון שאני רוצה לעשות בו קעקוע לאו דווקא יתאים לך ולסגנון שאתה מחפש דבר נוסף שמקשה עלי בלתת המלצות (מלבד הרצון לשמור על הפורום אובייקטיבי כמובן) הוא העובדה שאנחנו לא ממש מנהלים פיקוח רפואי על המכונים השונים בארץ, כשאני מעונין לעשות קעקוע אני עושה את הבדיקות הרגילות למכון המסוים ואין סיבה שמישהו אחר ינהג אחרת! אז איך בעצם בוחרים מקעקע? מקעקע בוחרים לפי כמה שיקולים כגון: טיב העבודה, סגנון, סטריליזציה ונוחות, שים לב שאף אחד מהם אינו מחיר או מרחק מהבית! טיב העבודה: קעקוע צריך להראות נפחי ואמיתי - כלומר, אפילו אם לא מדובר בדוגמא ריאליסטית הקעקוע צריך להראות כאילו יש לו תלת ממד (אלא אם מדובר בסגנונות שטוחים כמו חלק מהאוריינטלי או טרייבלים), הוא צריך להראות חד ויפה, במקרה של צבע הצביעה צריכה להיות חלקה ויפה, קווי מתאר צריכים לזרום יפה ולא להראות כאילו צוירו ביד רועדת, במקרה של מילוי טרייבלים השחור צריך להיות חלק ולא לסבול מחלקים בהירים יותר וכהים יורת ולהראות כמו כתמים, אני מאמין שהמאמר על הדיו השחור יכול לעזור לך קצת בלהבהיר קצת את הפואנטה של חלקות צביעה עוד דבר שלדעתי חובה לעשות לפני שבודקים תיקי עבודות של מקעקעים מהארץ הוא לבחון תיקי עבודות של מקעקעים מהרמה האיכותית ביותר שיש מחו"ל, ככה עוזרים לעין להבחין במה מאפיין איכות בקעקועים ומה אפשר להשיג אתם, תיקי עבודות של מקעקעים מהשורה הראשונה בחו"ל תוכל למצוא באתר הגלריות בחלק של לינקים לאתרי מקעקעים סגנון: לכל מקעקע יש סגנון משלו (הכוונה היא למקעקע טוב ומוכשר כמובן), אני הכי אוהב את המקעקעים שכשאתה שואל מה הם עושים הכי טוב הם אומרים "אני עושה הכל טוב".... מאלה צריך להתרחק כמו מאש, מה שאתה צריך לעשות זה להחליט על סגנון (או פשוט לראות מה סגנון הדוגמא שבחרת) ואז לחפש מקעקע שהאומנות שלו מתאימה לסגנון הזה, אם אתה גם רוצה ללכת על דוגמה שתהיה עיצוב מקורי של המקעקע אז תצטרך לבדוק קעקועים או ציורים שהם מקוריים של המקעקע, דוגמא קלאסית היא נניח שאת הרוצה לעשות קעקוע בסגנון טרייבל אתה צריך לחפש מקעקע הבקיא בעיצוב טרייבלים ובמשמעויות השונות שלהם, כך גם באוריינטלי או ניו-סקול או כל סגנון אחר נוחות: כשהולכים לחפש מקעקע לא הולכים לחפש חבר חדש לחיים, אבל ההרגשה שלך בזמן עשיית הקעקוע ובמקרה של עיצוב קאסטום גם בזמן העיצוב, צריכה להיות נוחה ומשוחררת, יכול מאוד להיות שללא סיבה של ממש תחוש שלא בנוח עם מקעקע מסוים, אין סיבה להילחם בכך ולהכריח את עצמך, תחושת האי נוחות עלולה להשפיע עליך במשך כל עשיית הקעקוע ולעיתים גם לגרום לעור שלך להתנהג אחרת וכך להשפיע על איכות הקעקוע, בקיצור, דאג שתוכל להרגיש בנוח עם המקעקע סטריליזציה: כדי לבדוק אם מקעקע עובד כמו שצריך שב איתו ודבר איתו בצורה נחמדה על הליכי הסטריליזציה שהוא נוקט במכון שלו, מקעקע מקצועי ישמור על בריאותו ועל בריאות לקוחותיו ולכן לא יירתע מלהסביר על איך שהוא נוהג תשתמש במאמר "איך לזהות סטודיו מקצועי" כדי לקבל קווי הנחיה כלליים, צירפתי לינק לרשימת המאמרים להודעה זו בהצלחה ואשמח לדעת מה דעתך על מכת המצריים שהפלתי עליך כשכל מה שרצית הייתה המלצה קטנה, * מייסלף *

המקעקע הכי טוב בארץ זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים

הי 

אני יכול להמליץ בחום על המקום בו אני עשיתי את ארבעת הקעקועים שלי. מקום נקי ומסודר, היגייני ובטוח, ומקעקע גאון! לפרטים באתר של המכון הקעקועים ראדיקל (צירפתי לינק)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר