הו!נושא כלבבי:)

הנה כמה עבודות נפלאות של בוריס.

עוד עוד!

התמונה עם האישה והתמנון שמורה אצלי מליון זמן,סוף סוף הצלחתי למצוא של מי העבודה,Benjamin Noss מ-apocalypse tattoo הנה עוד שתי עבודות של אומנים נפלאים.

אוי היא לא צורפה!הנה

Benjamin Noss

The great wave at Kanagawa

אתה יודע שלמנהלים אסור לזכות

ככה שאתה סוג של עובד בניוטרל נכון?

אני ופועלי

עשית ממני לפחות בן גוריון. תודה, אחי.

תראה, אם לפורום הייתה מגילת עצמאות

שחוברה עם הקמתו, אז אין לי ספק שהחתימה שלך הייתה מתנוססת עליו. :)

קעקועים בנושא של...

ובכן פורום יקר, הבטחתי ולכן אקיים. קיבלתי על עצמי את האחריות לפתיחת משחק חדש של "קעקועים בנושא של...", ואני הולך לנהל את המשחק הזה בהגינות וביושר. לפני כן נזכיר בקצרה את החוקים:ישנו נושא מסוים שנקבע מראש, כל אחד מנסה להוסיף כמה שיותר קעקועים של מקעקעים מחו"ל (עם קרדיט לאומן כמובן) או קעקועים שנמצאים עליו ושייכים לנושא, ומי שמוסיף הכי הרבה קעקועים מוכתר (או מוכתרת) כמלך השרשור. והמשחק הזה מוקדש לקעקועים בנושא של: יצורים ימיים! עוז היקר ניסה נואשות לבסס את המשחק הקודם על הנושא הזה, אבל בלאדי הקדימה אותו בדקות ספורות- ולכן המשחק הזה מוקדש לעוז ולפועלו. מכיוון שאני פתחתי את המשחק אני גם אבחר את המנצח/ת/ים, ולי אסור להיות אחד מהם. תיבת הדואר שלי פתוחה להצעות מגונות 24 שעות ביממה. והנה משהו קטן להתחלה: שני קעקועים פרי מכונתו של שון "אוז" אוליבר.

טוב נו. איתמר עשה לי חשק.

צפרדע היא אמפיבית, כך שנראה לי שאפשר לשייך אותה גם ליצורים הימיים. בביצועו של אלכס דה פאס.

תראה, אם לפורום הייתה מגילת עצמאות

שחוברה עם הקמתו, אז אין לי ספק שהחתימה שלך הייתה מתנוססת עליו. :)

האמת שלא

הצטרפתי רק איזה שנה וחצי או משהו כזה אחרי הקמת הפורום, בלאדי וחמוטל ואני חושב שגם פיסטוק פה הרבה לפני. וכפי שכבר אמרתי פעמים רבות, אם הפורום הזה היה קיים קודם והייתי יודע על קיומו קודם, אני בטוח שחלק מהקעקועים שלי היו נראים הרבה יותר טוב (מבחינה עיצובית, לא מבחינת העבודה).

אתה יודע שלמנהלים אסור לזכות

ככה שאתה סוג של עובד בניוטרל נכון?

זה בסדר. שיעסיק את עצמו הילד עד שמתחילים הלימודים...

זה עדיף מלהסתובב ברחובות כל הזמן

קעקועים בנושא של...

ובכן פורום יקר, הבטחתי ולכן אקיים. קיבלתי על עצמי את האחריות לפתיחת משחק חדש של "קעקועים בנושא של...", ואני הולך לנהל את המשחק הזה בהגינות וביושר. לפני כן נזכיר בקצרה את החוקים:ישנו נושא מסוים שנקבע מראש, כל אחד מנסה להוסיף כמה שיותר קעקועים של מקעקעים מחו"ל (עם קרדיט לאומן כמובן) או קעקועים שנמצאים עליו ושייכים לנושא, ומי שמוסיף הכי הרבה קעקועים מוכתר (או מוכתרת) כמלך השרשור. והמשחק הזה מוקדש לקעקועים בנושא של: יצורים ימיים! עוז היקר ניסה נואשות לבסס את המשחק הקודם על הנושא הזה, אבל בלאדי הקדימה אותו בדקות ספורות- ולכן המשחק הזה מוקדש לעוז ולפועלו. מכיוון שאני פתחתי את המשחק אני גם אבחר את המנצח/ת/ים, ולי אסור להיות אחד מהם. תיבת הדואר שלי פתוחה להצעות מגונות 24 שעות ביממה. והנה משהו קטן להתחלה: שני קעקועים פרי מכונתו של שון "אוז" אוליבר.

2 יפים של anil gupta

לא קשור לנושא - אבל כבר ההיתי בתוך האתר ולא יכלתי לוותר :-)

לדעתי זאת עבודה מהממת !

קעקועים בנושא של...

הזוכים יוכרזו היום בערב!

מי שמעוניין לעשות מאמץ של הרגע האחרון/ להציע לי הצעה שאי אפשר לסרב לה, זהו הזמן!

והזוכה היא:

יסמין! וזה אומר שהיא הבאה בתור לניהול המשחק אחרי שעמית ישלם את חובו לפורום. אני חייב לומר שזה היה משחק פורה ומהנה, ושכל המשתתפים השקיעו והעלו עבודות למופת.

ישש איזה כיף!

בתור סטודנטית למדעי הים היה לי מאוד חשוב לזכות בזה.

קעקועים בנושא של...

הצעות מגונות או הצעות מגוונות?

יחי ההבדל הקטן

זה רק את...

והראש הכחול שלך
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר