קעקועים בנושא של...

ובכן פורום יקר, הבטחתי ולכן אקיים. קיבלתי על עצמי את האחריות לפתיחת משחק חדש של "קעקועים בנושא של...", ואני הולך לנהל את המשחק הזה בהגינות וביושר. לפני כן נזכיר בקצרה את החוקים:ישנו נושא מסוים שנקבע מראש, כל אחד מנסה להוסיף כמה שיותר קעקועים של מקעקעים מחו"ל (עם קרדיט לאומן כמובן) או קעקועים שנמצאים עליו ושייכים לנושא, ומי שמוסיף הכי הרבה קעקועים מוכתר (או מוכתרת) כמלך השרשור. והמשחק הזה מוקדש לקעקועים בנושא של: יצורים ימיים! עוז היקר ניסה נואשות לבסס את המשחק הקודם על הנושא הזה, אבל בלאדי הקדימה אותו בדקות ספורות- ולכן המשחק הזה מוקדש לעוז ולפועלו. מכיוון שאני פתחתי את המשחק אני גם אבחר את המנצח/ת/ים, ולי אסור להיות אחד מהם. תיבת הדואר שלי פתוחה להצעות מגונות 24 שעות ביממה. והנה משהו קטן להתחלה: שני קעקועים פרי מכונתו של שון "אוז" אוליבר.

ועוד קצת:

מאת טים בידרון האחד והיחיד.

אני ופועלי

עשית ממני לפחות בן גוריון. תודה, אחי.

אחלה נושא

בדיוק עליו חשבתי כשהצעתי את הנושא

מה אני יעשה? זה אחד הנושאים האהובים עליי

The great wave at Kanagawa

עפ"י הציור של הוקסאי, לדעתי אפשר להכניס אותה לנושא. הנושא של הציור אמור להיות בכלל הר פוג'י שרואים אותו ממש ממש בקטן, וזו הגדולה של הוקסאי ET

אוף גנבת לי !?!

את דינווו....עכשיו אני אשכרה אצטרך לחפש....

קעקועים בנושא של...

ובכן פורום יקר, הבטחתי ולכן אקיים. קיבלתי על עצמי את האחריות לפתיחת משחק חדש של "קעקועים בנושא של...", ואני הולך לנהל את המשחק הזה בהגינות וביושר. לפני כן נזכיר בקצרה את החוקים:ישנו נושא מסוים שנקבע מראש, כל אחד מנסה להוסיף כמה שיותר קעקועים של מקעקעים מחו"ל (עם קרדיט לאומן כמובן) או קעקועים שנמצאים עליו ושייכים לנושא, ומי שמוסיף הכי הרבה קעקועים מוכתר (או מוכתרת) כמלך השרשור. והמשחק הזה מוקדש לקעקועים בנושא של: יצורים ימיים! עוז היקר ניסה נואשות לבסס את המשחק הקודם על הנושא הזה, אבל בלאדי הקדימה אותו בדקות ספורות- ולכן המשחק הזה מוקדש לעוז ולפועלו. מכיוון שאני פתחתי את המשחק אני גם אבחר את המנצח/ת/ים, ולי אסור להיות אחד מהם. תיבת הדואר שלי פתוחה להצעות מגונות 24 שעות ביממה. והנה משהו קטן להתחלה: שני קעקועים פרי מכונתו של שון "אוז" אוליבר.

הו!נושא כלבבי:)

הנה כמה עבודות נפלאות של בוריס.

והנה עוד קעקוע יפהפה:)

של מיס ניקו.

אוף גנבת לי !?!

את דינווו....עכשיו אני אשכרה אצטרך לחפש....

את יודעת...

יש לדינו עוד מלא עבודות ימיות... אבל תיקחי רק 2 (תשאירי משהו לאחרים) ET
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר