מפגש פורום...

גם אני עדיין פה...

עדיין לא נטשתי.. פשוט הלימודים די מתישים אותי..

גם אני!

בספק אם מישהו זוכר,אך קוראת כאן כל הזמן. נוקי!התגעגעתי:)

יותר ממך זה בטוח

נחמד שפתאום חזרו הפרצופים הוותיקים, יעני אתה ופיסטוק.

לא חזרתי, תמיד הייתי פה.

סתם לא היה לי מה לתרום

גם אני עדיין פה...

עדיין לא נטשתי.. פשוט הלימודים די מתישים אותי..

ממש אפשר לפתוח קבוצת תמיכה לעציצי הפורום

בהתחשב בעובדה שלכלבה שלי יש נטייה

לנסות ולחפור מחילות מילוט שיגיעו בשאיפה לסין, יש סיכוי לא רע שהיא תחרב את הסנטר (וכן, היא כבר הוציאה בלטה מהמקום. זה לא יהיה תקדימי....). ותגיד לי בבקשה, מה יהיה איתכם הקיבוצניקים, שתמיד יש לכם סיפורי קיבוץ הזויים ?

אז עדיף שנעשה את המפגש בחוף הים

ולא במקום כמו הסנטר. כך גם נוכל להנות מאווירה יותר נעימה, גם ממקום פחות צפוף וגם כלבתך תוכל לחפור כאוות נפשה. ובקשר לקיבוץ- תראי, רצה הגורל ונולדתי בקיבוץ ההזוי ביותר על פני כודה"א, וכל יום פה יוצר סיפור חדש והזוי לחלוטין. השילוב הזה של קהילה קטנה במקום מרוחק בצפון, חוסר מעש שדוחק לאקטים שטותיים וביזאריים ואנשים שהכירו אחד את השני בפעוטון פשוט יוצר את הסביבה ההזויה ביותר שיכולה להיות קיימת.

שכחת את הנטייה...

לחפור בפרקט שלך באמבטיה ET

אמרתי לך, היא מנסה להגיע לסין

ומבחינתה כל הדרכים כשרות

לפי מה שמסרו לי לא מזמן...

ואמרתי לך את זה אתמול, סין לא משהו בכלל, והסינים בכלל מעצבנים. אני חושב שטינה מנסה לחפור לנו מנהרה לקריביים!!! והיא תחסוך לנו כרטיסים ב- 1300$, שווה ביותר ET

גם אני!

בספק אם מישהו זוכר,אך קוראת כאן כל הזמן. נוקי!התגעגעתי:)

יסמין! גם אני התגעגעתי

מפגש כזה תמיד יהיה מוזר.

אני בטוח שבהתחלה יהיה לנו קצת קשה ליצור אינטרקציה זה עם זה (ותאמין לי, אני מאוד ביישן), אבל אני גם בטוח שאחרי זמן מה השיח המשותף ידאג לעצמו. כל משתתפיו הקבועים של הפורום עושים רושם של אנשים אינטילגנטים ומעניינים שאפשר לנהל איתם שיחה, אז אני לא חושש שמא נגיע לשם ונשתוק כל הערב מלבד שיחות על מזג האוויר. ואם המצב יעשה באמת קשה, אני תמיד יכול לשבור את הקרח עם מיטב סיפורי הקיבוץ ההזויים שלי (ואיתמר יעיד שזה נכון, הוא כבר שמע חלק מהם...).

זה דווקא יכול להיות מעניין...

הסיפורים האלה די קרועים ET

כנ"ל

איזה יופי...

כל הסמויים והחבר'ה הותיקים פתאום התחילו להציץ פתאום קיצר, כולם מוזמנים למפגש

ומה איתי?

אני תמיד פה, אחרי הכל. קוראת ולא מגיבה יותר מדי:)

נועה! האם סוף סוף השתחררת?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר