מפגש פורום...

מפגש פורום...

אז מכיוון שעוז הציע את ה- 20.9 ואף אחד לא הציע משהו אחר... פשוט נלך על מפגש פורום בתאריך ה- 20.9.07 הכוונה היא לעשות את המפגש באזור המרכז במקום נגיש לתחבורה ציבורית, אתם מוזמנים כולכם להציע בשירשור הזה מקומות אפשריים וכמובן שגם רעיונות לפעילויות ייתקבלו בשמחה יאללה, תתחילו לזרום עם הצעות...

הופעה של GODSMACK

או של הגבעטרון+שירה בציבור וריקודי עם.

מה עם המשחק הזה

שקושרים לך נר מסביב למותניים ואתה צריך להשחיל אותו לבקבוק? תראו, הפורום מורכב מאחלה של אנשים וכולם בוגרים, חכמים ומעניינים. אני חושב שדי בעובדה שנהיה כולנו במקום אחד וללא מדיום וירטואלי שמפריד בינינו, ומשם האווירה כבר תדאג לעצמה. ואם זה לא עובד, סטנגה תמיד בא בחשבון...

בתיאוריה זה נכון

אבל העובדה היא שבמפגש שעבר היה מאוד מוזר, מאוד (לפחות לדעתי, אמיר מוזמן לתקן אותי, כי הוא היחיד שנשאר בפורום חוץ ממני אחרי המפגש ההוא, אז כנראה שגם זה אומר משהו).

מפגש פורום...

אז מכיוון שעוז הציע את ה- 20.9 ואף אחד לא הציע משהו אחר... פשוט נלך על מפגש פורום בתאריך ה- 20.9.07 הכוונה היא לעשות את המפגש באזור המרכז במקום נגיש לתחבורה ציבורית, אתם מוזמנים כולכם להציע בשירשור הזה מקומות אפשריים וכמובן שגם רעיונות לפעילויות ייתקבלו בשמחה יאללה, תתחילו לזרום עם הצעות...

תמיד אפשר ללכת ולשבת ליד האסטרונאוט בסנטר

לא רחוק משם יש חבורת ילדים שרוקדים כל ערב היפ הופ, ודי נחמד להסתכל עליהם. חלק גדול מהם התקדמו יפה מתחילת השנה.

בתיאוריה זה נכון

אבל העובדה היא שבמפגש שעבר היה מאוד מוזר, מאוד (לפחות לדעתי, אמיר מוזמן לתקן אותי, כי הוא היחיד שנשאר בפורום חוץ ממני אחרי המפגש ההוא, אז כנראה שגם זה אומר משהו).

מפגש כזה תמיד יהיה מוזר.

אני בטוח שבהתחלה יהיה לנו קצת קשה ליצור אינטרקציה זה עם זה (ותאמין לי, אני מאוד ביישן), אבל אני גם בטוח שאחרי זמן מה השיח המשותף ידאג לעצמו. כל משתתפיו הקבועים של הפורום עושים רושם של אנשים אינטילגנטים ומעניינים שאפשר לנהל איתם שיחה, אז אני לא חושש שמא נגיע לשם ונשתוק כל הערב מלבד שיחות על מזג האוויר. ואם המצב יעשה באמת קשה, אני תמיד יכול לשבור את הקרח עם מיטב סיפורי הקיבוץ ההזויים שלי (ואיתמר יעיד שזה נכון, הוא כבר שמע חלק מהם...).

תמיד אפשר ללכת ולשבת ליד האסטרונאוט בסנטר

לא רחוק משם יש חבורת ילדים שרוקדים כל ערב היפ הופ, ודי נחמד להסתכל עליהם. חלק גדול מהם התקדמו יפה מתחילת השנה.

או. זה רעיון לא רע!

את רואה יקירתי, כשאת רוצה ליזום את יכולה! עכשיו רק צריך שתקחי יוזמה ותקטטי רגלייך למפגש, ואם תביאי איתך את כלבתך- מה טוב!

בהתחשב בעובדה שלכלבה שלי יש נטייה

לנסות ולחפור מחילות מילוט שיגיעו בשאיפה לסין, יש סיכוי לא רע שהיא תחרב את הסנטר (וכן, היא כבר הוציאה בלטה מהמקום. זה לא יהיה תקדימי....). ותגיד לי בבקשה, מה יהיה איתכם הקיבוצניקים, שתמיד יש לכם סיפורי קיבוץ הזויים ?

בתיאוריה זה נכון

המפגש הקודם - זה שהיה על חוף הים?

אני בטוח שיש פה עוד שנשארו מאז... פשוט לא כולם כותבים כל הזמן ;) גם אתה מגיב קצת פחות

יותר ממך זה בטוח

נחמד שפתאום חזרו הפרצופים הוותיקים, יעני אתה ופיסטוק.

ומה איתי?

אני תמיד פה, אחרי הכל. קוראת ולא מגיבה יותר מדי:)

אם זה מעודד ...

אז אני תמיד נכנס וקורא בפורום, פשוט אין לי כ"כ זמן לשבת ולכתוב (הצבא הזה הורג אותי). אבל לבי תמיד כאן.

ומה איתי?

אני תמיד פה, אחרי הכל. קוראת ולא מגיבה יותר מדי:)

כנ"ל

היית במפגש הקודם?

לא זכור לי.

גם אני עדיין פה...

עדיין לא נטשתי.. פשוט הלימודים די מתישים אותי..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר