מפגש הפורום הגדול יוצא לדרך...

אתם מוזמנים כולכם להציע בשירשור הזה ימים אפשריים למפגש הפורום בתקווה למצוא יום ותאריך שיסתדר לכמה שיותר אנשים (נראה לי שתקופת החגים יכולה לסדר אותנו דיי טוב) למפגש יוזמנו כל הקוראים והכותבים בפורום וחובבי התחום, משמע שאם למישהו בפורום יש חברים שהם גם מחובבי אומנות הגוף הוא מוזמן להביא אותם איתו, חשוב לנו שכמה שיותר אנשים יגיעו למפגש, בסופו של דבר נראה באיזה ימים ותאריכים יוכלו יותר אנשים להגיע בנוסף לכך נשמח אם תרשמו אזור מועדף שנוח להגיע אליו בתחבורה ציבורית תודה על השתתפותכם, אמיר

אני באה רק אם אמא של גבריאל באה!

למרות שאני צופה שקט, שמגיב לעיתים...

אני אשמח להגיע! איזור תל אביב יהיה מצויין... יום טוב...

רק תוספת קטנה

אני אשמח אם נהפוך אותו גם למפגש של הדור הבוגר יותר של הפורום השכן, למרות שכמעט כולו פה, צריך לראות מי חסר. יש פה כ"כ הרבה אנשים שאני רוצה לפגוש סוף סוף. לא משנה לי מתי, העיקר שזה יהיה בערב, עדיף ת"א ויום חמישי או אם זה בחגים, לפני ערב חג או משהו כזה, כדי שלא נהיה לחוצים בזמן.

אני באה רק אם אמא של גבריאל באה!

חחח גבריאל עוד שבוע טס להודו

אבל אפשר לארגן משהו עם אמא, היא זורמת פלוס..

אתם מוזמנים כולכם להציע בשירשור הזה ימים אפשריים למפגש הפורום בתקווה למצוא יום ותאריך שיסתדר לכמה שיותר אנשים (נראה לי שתקופת החגים יכולה לסדר אותנו דיי טוב) למפגש יוזמנו כל הקוראים והכותבים בפורום וחובבי התחום, משמע שאם למישהו בפורום יש חברים שהם גם מחובבי אומנות הגוף הוא מוזמן להביא אותם איתו, חשוב לנו שכמה שיותר אנשים יגיעו למפגש, בסופו של דבר נראה באיזה ימים ותאריכים יוכלו יותר אנשים להגיע בנוסף לכך נשמח אם תרשמו אזור מועדף שנוח להגיע אליו בתחבורה ציבורית תודה על השתתפותכם, אמיר

אני אישית מעדיף לפני או אחרי תקופת החגים

אבל אני אשתדל מאוד להגיע לכל תאריך שיקבע :)

רק תוספת קטנה

אני אשמח אם נהפוך אותו גם למפגש של הדור הבוגר יותר של הפורום השכן, למרות שכמעט כולו פה, צריך לראות מי חסר. יש פה כ"כ הרבה אנשים שאני רוצה לפגוש סוף סוף. לא משנה לי מתי, העיקר שזה יהיה בערב, עדיף ת"א ויום חמישי או אם זה בחגים, לפני ערב חג או משהו כזה, כדי שלא נהיה לחוצים בזמן.

שמת לב...

שיחסית למישהו שלא משנה לו מתי... יש לך המון דרישות : "לא משנה לי מתי, העיקר שזה יהיה בערב, עדיף ת"א ויום חמישי או אם זה בחגים, לפני ערב חג או משהו כזה" ד"א, כבר דיברתי עם אלי והיא אמרה שהיא מגיעה. ET

יאללה, יאללה...

תגיד לה שתגרור אתה את מירית.

אני אישית מעדיף לפני או אחרי תקופת החגים

אבל אני אשתדל מאוד להגיע לכל תאריך שיקבע :)

שום להשתדל, אתה מגיע

גם כן בן אדם...

חחח גבריאל עוד שבוע טס להודו

אבל אפשר לארגן משהו עם אמא, היא זורמת פלוס..

דווקא עכשיו אתה נוסע? יופי

סתם, תיהנה אחי.

יאללה, יאללה...

תגיד לה שתגרור אתה את מירית.

אני מנסה לעבוד על זה...

בעצמי, אבל זה לא יהיה קל בכלל ET

אז נעשה את המפגש מתחת לבית שלה

מקסימום שתבוא עם מסיכה.

אני מגיעה

עדיף לפני החגים ועדיף בכרמיאל או בבאר שבע אבל אם לא,אז סמוך לאחת תחנות הרכבת בתל אביב.. אנה

מגיעה....

עדיף לפני החגים. סופשבוע. תל אביב וסביבתה.

גם אני מגיעה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר