קעקוע ראשון בבקשה כנסו...

אז ככה: אני בת 16 וקצת ואני כבר כמה שנים רוצה לעשות קעקוע ופשוט חיכיתי לגיל המתאים שאני יהיה מספיק בוגרת לדעת שזה בדיוק מה שאני רוצה..אז נכון אני עוד לא בת 18 אבל יש אנשים שעושים קעקוע בגיל 30 ומתחרטים עליו..בקיצור אין לי מושג למה כל ההקדמה רק רציתי לשאול מה אתם חושבים? אני פשוט בטוחה שאני רוצה קעקוע אבל יש לי טיפה ספקות זאת אומרת לא עכשיו אבל אני מפחדת שאני יתחרט עליו..ואני מכניסה את עצמי לסרטים =\ עכשיו עוד כמה שאלות.. כבר החלטתי שאני רוצה לעשות ברגל מעל הקרסול בצד.. החלטתי שאני רוצה מין שדה שיושבת על גבעול של פרח אתם חושבים שהמיקום מתאים לקעקוע? וכמה בערך יעלה לי? אני יוסיף תמונה של קעקוע דומה שאני רוצה ואותו גודל פחות או יותר.. אשמח אם תענו לי,וסליחה על החפירה.
ther.color.amy-fairy.jpg

יש ספק ,אין ספק

ולהגיד לך את האמת,אני מכירה הרבה יותר אנשים שעושים קעקוע בגיל שלך פחות או יותר (אפילו בגילאי 20 פלוס) אשר מתחרטים עליו אחר כך,מאשר אנשים שעשו קעקוע בגיל 30 ומתחרטים (לא מכירה כאלה בכלל וגם לא שמעתי על מישהו כזה). לדעתי (אני יכולה רק לתת עצה) עליך לחכות עוד קצת עם ההחלטה להתקעקע.רק העובדה שאת שואלת את דעתנו (אנשים שאת בכלל לא מכירה) על המיקום והגודל מראה את כמה אינך מוכנה לקבל החלטה שתשאר איתך ועליך לכל החיים לבד. אין מחירון לקעקועים,ואנחנו לא יכולים להמליץ לך על שום דבר שקשור לגודל,מחיר,מיקום,סקיצה וכו' אלא לתת המלצות מקצועיות נטו. קחי לך את הזמן,תתמקצעי בתחום קצת יותר,תשבי על התחת,תעשי ותשווי בין עבודות ומקעקעים ורק אח"כ תחליטי. בהצלחה.. אנה קחי לך

שלום ענבל...

וברוכה הבאה אל הפורום אי אפשר לומר לך בוודאות אם תתחרטי או לא, יש מספיק אנשים שהתקעקעו בגיל צעיר ומתחרטים על זה עד היום אז זה טוב שאת עדיין מהססת ולא בטוחה לגמרי, הייתי מציע לך להמתין טיפה... 16-18 זה עדיין גיל צעיר מדי לדעתי האישית, קחי בחשבון שזה משהו שילווה אותך למשך כל החיים שלך, אז לא יקרה כלום אם תמתיני קצת, תתמקדי על רעיון וסקיצה וכמובן - תכירי קצת יותר את התחום המדהים הזה שנקרא עולם הקעקועים, יש כל כך הרבה דברים שאפשר לדעת וללמוד עד כדי כך שמי שמשקיע יגיע לתוצאות הרבה יותר מרשימות ומרהיבות לגבי השאלות ששאלת, המיקום והגודל זה משהו שאת תצטרכי להחליט בעצמך, בכל זאת, מדובר על עבודה שתשאר על הגוף שלך ולא על שלנו, בשבילי מה שחשוב זה בעיקר הנושא של ההתאמה של המיקום בגוף לקעקוע ואופי הזרימה שלו על הגוף בצורה כזו שהקעקוע נראה טבעי אין מחירון לקעקועים, כל מקעקע מתמחר את האומנות שלו בצורה שונה בהתאם לזמן העבודה, גודל, צבעוניות וכו' כך שלא נוכל לומר לך סכום מדויק בכל מקרה, לרוב האנשים זה נראה מוזר שיש צורך בהבנה מעמיקה באומנות כדי להבחין בין מקעקעים וסגנונות אומנות שונים, רוב האנשים בטוחים שאפשר לקעקע רק מה שיש בחוברות בסטודיו, וחושבים שמלבד טרייבלים פשוטים, פיות ושדונים אין כלום בעולם הקעקועים בקיצור, עוד לפני שאת מתמקדת במיקום, במחיר או אפילו בסטודיו אולי עדיף שתשבי על כמה שיותר אתרים של מקעקעים שונים בסגנונות שונים ותחשבי אלו מהסגנונות נוגעים לליבך יותר ומה מתאים לך, חשוב שתקבלי את ההשראה גם דרך אתרים של מקעקעים ברמה עולמית מחו"ל כדוגמת פיליפ לו, ניק באקסטר, דינו קוק, בוריס, אניל גופטה ועוד רבים וטובים שתוכלי למצוא את העבודות שלהם באתר הגלריות שלנו... שימי לב שלוקח זמן רב עד שמסוגלים להבחין בין עבודות באיכות טובה לבין עבודות באיכות גבוהה, מבחינת הצללות, פרופורציה, צביעה, וכו' אני מציע לך לנסות וליצור משהו מקורי וייחודי, קעקועים כמו ציור או כל תחום אומנות אחר, יכולים להציע את כל מה שעולה על רוחנו, תנסי להוציא את עצמך ממעגל הדימויים הסטנדרטי של עולם הקעוקעים ותנסי להתעלות מעבר למה שרואים בדרך כלל, מה עוד נראה לך נחמד ? האם יש איזשהו פרח מסויים או יצור מסויים שאת אוהבת ? האם יש משהו שמדבר אלייך יותר ? אולי תנסי לשלב את זה במה שאת רוצה לעשות בנוסף לכך, את מוזמנת לקרוא את המאמרים ואת השאלות הנפוצות, אני בטוח שתוכלי למצוא שם מידע רב שיעזור לך

תודה על השאלות כנסו בבקשה יש לי מה להוסיף...

אז ככה קודם כל בקשר לתגובה של אנה אני יענה.. את צודקת במאה אחוז,אני ממש ממש לא שלמה עם ההחלטה כי אני כזאת אחת שחושבת לא פעמיים אלא מאתיים פעם עד שאני עושה משהו.. ניסיתי להסביר שעכשיו אני שלמה עם ההחלטה אבל אני מפחדת ממש ממה שיקרה בעתיד. ובקשר למיקום אמרו לי שכדיי לעשות במקום שאני לא יוכל לראות אותו כדיי שלא יימאס לי..האם יש חשיבות לעצה שנתנו לי? ובקשר לתגובה של "מייסלף": אני לא מפסיקה להסתכל באתרים שונים ובסוגי קעקועים ומעניים אותי עניין האגדות כל מיני שדונים ופיות..אז החלטתי לעשות משו שנראה אלף ובנקבה אלפית זה מין דמות שדון..שהחלטתי להוסיף לה כנפיים גדולות ומכוון שאני אוהבת פרחים גם להושיב אותה על גבעול של פרח...איך הרעיון?

היי ענבל...

נראה לי שאת שואלת את השאלות הלא נכונות, בסופו של דבר אין חשיבות למה שאחרים אומרים לך מכיוון שרק את יכולה להחליט מה יהיה על הגוף שלך ואיפה זה יהיה ממוקם על הגוף, אנשים אחרים יכולים לתת לך רעיונות, אבל ההחלטה הסופית היא אך ורק שלך קחי את הזמן ותשקלי היטב את הרעיון שהעלת, אני בטוח שאת גם נהנת מהלמידה וההתעמקות ושזה ישתלם לך בסופו של דבר כשהקעקוע שתעשי בסופו של עניין יהיה האחד המוצלח ביותר בשבילך, ולצורך העניין זה ממש לא משנה מה אני חושב שיהיה לך בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר