צודק במאה אחוז

אך הסקיצה הזו מוכרת ומתוך פלאש של פול שניתן למצא בהרבה מקומות ואין מקעקע בעולם שלא עשה סקיצה של פול והשתדלתי לשנות קצת כאשר אסיים אשלח את המקור ואת שלי שבסופו ישלב גם רקע של גייגר אך אני מודה שיש לי הרגשה קצת של מעשה פסול תודה רבה אשמח לעוד ביקורות ותגובות למרות איכות התמונה גם ביקורות קשות ייתקבלו בברכה תודה לכולם

אני לא מבינה משהו - אתה באמת לא יודע איך נראה קעקוע איכותי?

אתה באמת מרוצה ממש שאתה עושה? אין לך מושג איך נראה קעקוע איכותי, אחרת היית יושב בשקט בבית ובוכה על הרע שעשית לאדם המסכן שנאלץ לחיות עם הקעקוע הזה. הבעי היא שלא ממש אכפת לך להרוס לאנשים את האסתטיקה של הגוף שלהם, וזזו בדיוק הבעיה האתית עליה דיברתי. או שעושים דברים נכון ובסבלנות או שלא עושים בכלל. אין דרכי קיצור. אפרת

אני מצטער לומר לך

שהקורס הזה רחוק מאוד מלהיות כרטיס כניסה לתחום או להשביע את רצונו של מקעקע מקצועי. אין דבר כזה "מקעקע אינסטנט" ואף אחד לא יכול להיות מקעקע מקצועי אחרי קורס של 70 שעות. ה "קורסים למקעקעים" מכניסים הרבה מאוד זבל לתחום ומציפים אותו במקעקעים סוג ז' שרחוקים שנות אור מלהיות מקעקעים מקצועיים, אבל העיקר שיש להם דיפלומה שהם סיימו קורס אז מבחינתם הם מקעקעים. במצב הנתון כיום, המקעקעים המקצועיים המעטים שיש בארץ צריכים להיות מאוד דקדקנים באנשים שהם לוקחים להתמחות. הדרך הנכונה ללמוד קיעקוע היא ממקעקע לשוליה. זה לא קל וזה יכול לקחת שנים, אבל אם אתה שואף להיות מקעקע מקצועי ביום מן הימים אז הקורס הזה לא יכול להוות בסיס משום סוג שהוא. אתה תצטרך למצוא מקעקע מקצועי שיסכים לקבל אותך כשוליה וילמד אותך מאפס.

תגובתי מצורפת בקובץ מיכוון שהיא ארוכה מידי

תגובתי נוגעת לכל מיני תגובות שקיבלתי כאן בתגובה קודמת אמרתי שאהיה מאופק ומרוסן יותר וכך אני חושב שהתנהגתי בתגובה זו אבקש לקרא בבקשה עד הסוף לפניי ששוללים אותי תודה רבה
השקפתי על מצב הקעקוע
(33 KiB) עדיין לא הורד

אני לא מסכימה איתך

בארץ יש המון מקעקעים בינוניים ומטה שמצליחים מבחינה כלכלית לפחות ואולי מבחינת המוניטין שהם צוברים (לפחות בקרב אלה שלא כל כך מודעים לזה שהם בינוניים ומטה). לכן אתה יכול לראות שפע של קעקועים חובבניים ברחוב וחוסר מודעות מוחלטת לגבי התחום כולו (החל מהפן האמנותי ועד לסטיריליות ומקצועיות) ואולי בגלל זה רק הטובים ביותר מצליחים להתקדם באמת. אני מסכימה עם זה שלקחת על עצמך משימה גדולה ממך בכמה מידות כאשר התחלת את קעקוע הדרקון. צר לי,אך מה שראיתי בתמונה זה קעקוע בינוני ביותר.אז מילא אם זה היה פרפר או אות סינית קטנה,אבל כאן מדובר בעבודת גב . לא חבל? כמו בכל מקצוע,צריכים להתחיל בקטן,לצבור ניסיון ואז להתקדם לדברים הגדולים.במיוחד כשמדובר בדברים בלתי הפיכים כמו קעקועים. וחבל שלא לימדו יותר אתיקה בקורס. אני מקווה שתצליח ותשתפר עם הזמן

וואללה תודה אחי

אני בונה לי עכשיו תיק עבודות אך ניראה לי שהפה שלי יעשה לי יותר צרות מהיד שלי

למייקל!!! (מענת)

אל תשים לב לכל המקטרגים,הרי צריך להתחיל מאיזה שהוא מקום ויפה שעה אחת קודם. לא כולם נולדו עם מכשיר לקעקועים ביד וגם הם התחילו מאיפה שהוא. תמשיך לעבוד ואל תתייחס לכל ביקורת רעה, כי אנשים לא יודעים לפרגן ומחפשים רק את הדברים הרעים... נשיקות!

היית מתנדבת להיות שפן הניסיונות של מקעקע בלי ידע, אחרי קורס של 70 שעות שידוע מראש שלא מלמד באמת משהו? היית מסכימה להקדיש את הגב שלך בשביל קעקוע בינוני מינוס? הרי אמרת שהוא חייב להתחיל איכשהו לא? אז אם זה כזה מקובל עלייך למה שאת לא תסבלי מעבודה בינונית ענקית עליך?

תשמעו...אתם רעים אבל אתם צודקים!!!!!

אנחנו לא רעים...

מייקל...

דבר איתי במיל אולי אני יכול לעזור לך!

תקשיבי את ממש מפגרת

צודק במאה אחוז

אך הסקיצה הזו מוכרת ומתוך פלאש של פול שניתן למצא בהרבה מקומות ואין מקעקע בעולם שלא עשה סקיצה של פול והשתדלתי לשנות קצת כאשר אסיים אשלח את המקור ואת שלי שבסופו ישלב גם רקע של גייגר אך אני מודה שיש לי הרגשה קצת של מעשה פסול תודה רבה אשמח לעוד ביקורות ותגובות למרות איכות התמונה גם ביקורות קשות ייתקבלו בברכה תודה לכולם

אני לא מבינה משהו - אתה באמת לא יודע איך נראה קעקוע איכותי?

אתה באמת מרוצה ממש שאתה עושה? אין לך מושג איך נראה קעקוע איכותי, אחרת היית יושב בשקט בבית ובוכה על הרע שעשית לאדם המסכן שנאלץ לחיות עם הקעקוע הזה. הבעי היא שלא ממש אכפת לך להרוס לאנשים את האסתטיקה של הגוף שלהם, וזזו בדיוק הבעיה האתית עליה דיברתי. או שעושים דברים נכון ובסבלנות או שלא עושים בכלל. אין דרכי קיצור. אפרת

את ממש מפגרת ומתוסכלת לכי תבכי על החיים שלך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר