שלום לכל החברים מצטער שאני מעלה שוב עניין לימודי הקעקועים אך משהו מציק לי

לפניי כחודש חודשיים סיימתי את לימודי באחת מבתי הספר קורס בסיסי לקעקועים ועצם העשייה גרמה לי ללמוד המון ידוע לי שהדרך המקובלת זה להתלמד אצל מישהו שנים של התבוננות ולמידה של טכניקות אני אישית לאחר הקורס בשביל הכיף במס סטודיים ובעדינות ניראתה לי הדלת רובם לא הסתכלו על הציורים שלי המקומות הסבבה המקעקע אמר לי לבוא עוד כמה זמן עם כמות קעקועים לטעון שיש ניסיון של 2-3 שנים לפחות אני מתנצל שאני נישמע קצת ממורמר נהפוכו הסיור הזה דירבן אותי יותר להפוך למקעקע הטוב ביותר לצערי כרגע אני אצטרך להסתמך על היד והראש שלי וחברים בתחום ולהתפתח עוד ועוד ושבעתיד אפתח בית ספר כראוי בארץ אינני טוען שאין בארץ אך יש הרבה לשפר כמו בכל תחום פיתחו ראש וקבלו את כל תלמידי ה-NEW SCHOOL כמו בכל תחום האנדרדוג בסוף נושך מקווה שההודעה הזו תעבור בכלל אשמח לתגובות תלונות טענות וכו מכולם עבדכם הנאמן MIKE1900 בקרוב מלך הקעקועים של ישראל צירפתי קעקוע שאני כרגע בשלביי בנייה לחבר סליחה אם עצבנתי מישהו זוהי לא כוונתי
ntato7 (10).jpg
ntato7 (5).jpg

אנדרדוג מטורף

או יותר נכון,עבדכם הנאמן MIKE1900 בקרוב מלך הקעקועים של ישראל..מספר שאלות לי אליך: האם הקעקוע שצירפת הוא קעקוע ש"בנית" במהלך הקורס? אם סיימת את הקורס איך אתה מתכוון להמשיך את הקעקוע הזה, קנית ציוד או שאולי קיבלת אותו בקורס? ולמה אתה מתפלא שלא קיבלו אותך מיד לעבודה בכל מיני סטודיואים? אם סיימתי עכשיו קורס ציור זה אומר שאני ואן גוך? אם סיימתי ללמוד עיצוב גרפי זה אומר שאני מלכת הגרפיקאים? לזמן ולניסיון יש כאן חלק נכבד, אולי במקום לזלזל בזה תבין שדברים מהסוג הזה לוקחים זמןוכשיום אחד תתקבל להתלמדות תוכל לקרוא לעצמך מלך ההתלמדות..אם היית מאוד מוכשר ומקעקע מסויים היה אוהב את העבודות שלך הוא היה לוקח אותך להתלמדות מבלי לחשוב אם עשית "קורס בסיסי לקעקועים".. בכל אופן,בהצלחה

עם אתיקה כזו מקעקע טוב לעולם לא תהיה

הדרך הנכונה להפוך למקעקע היא זו שבה אתה פוגע בכמה שפחות אנשים ומוציא כמה שפחות עבודות גרועות. הדרך שאתה הולך בה היא ניסוי וטעייה על חשבון האסתטיקה של אנשים. אם אתה חושב שהקעקוע שהעלית הוא מספק מבחינת רמה אז אין לי מה לומר על כך... אתה לא מתאים להיות מקעקע כיוון שאין לך את הראיה הנכונה לביזנס. אפרת

הקעקוע עדיין בבנייה כפי שאמרתי

לגביי האתיקה שלי כל מי שעושה ויעשה קעקוע אצלי מודע שאני מקעקע מתחיל וייתכן שיצטרכו תיקונים

אבל מה זה בבנייה?

איפה אתה מקעקע אותו?

אנדרדוג מטורף

או יותר נכון,עבדכם הנאמן MIKE1900 בקרוב מלך הקעקועים של ישראל..מספר שאלות לי אליך: האם הקעקוע שצירפת הוא קעקוע ש"בנית" במהלך הקורס? אם סיימת את הקורס איך אתה מתכוון להמשיך את הקעקוע הזה, קנית ציוד או שאולי קיבלת אותו בקורס? ולמה אתה מתפלא שלא קיבלו אותך מיד לעבודה בכל מיני סטודיואים? אם סיימתי עכשיו קורס ציור זה אומר שאני ואן גוך? אם סיימתי ללמוד עיצוב גרפי זה אומר שאני מלכת הגרפיקאים? לזמן ולניסיון יש כאן חלק נכבד, אולי במקום לזלזל בזה תבין שדברים מהסוג הזה לוקחים זמןוכשיום אחד תתקבל להתלמדות תוכל לקרוא לעצמך מלך ההתלמדות..אם היית מאוד מוכשר ומקעקע מסויים היה אוהב את העבודות שלך הוא היה לוקח אותך להתלמדות מבלי לחשוב אם עשית "קורס בסיסי לקעקועים".. בכל אופן,בהצלחה

הקעקוע הוא אחרי הקורס

הוא רחוק מלהיות גמור אחרי ההחלמה אני אצלם שוב ואשלח תמונות מעודכנות בתקווה שיהיה לי מצלמה טובה יותר אני שמח גם על הביקורות הקשות הייתי מפרסם עוד עבודות שלי אך כך מקעקעים יזהו אותי מיכיוון שאני לא אומר את הדברים הכי נעימים לאוזן של כולם אני מהסס שלא ישרפו אותי שאר העבודות שלי הם עבודות מקור שלי סטייל שייחודי לי וישר ניתן לזיהויי אינני מזלזל בניסיון בוודאי שאין כמו ניסיון אך אינני יכול להרשות לעצמי לשלם עוד בוכטות של כסף על מנת להסתכל על מישהו עובד או לעבוד בחינם אצל מישהו הלוואי ויכולתי אך אנחנו חיים בעולם האמיתי יכול שדברי היו לא ברורים או שדיברת קצת בכעס המסר שהייתי רוצה להעביר שמקעקעים בארץ יזכרו כמה קשה היה להם בהתחלה ולעזור למקעקעים הצעירים ולא לומר גם אני עברתי את הדרך הזו אז גם את צריך קניתי את הציוד מבית הספר והלכתי בסיור שעשיתי במטרה להתחיל ללמוד מאפס בגלל שאיפה שלמדתי אינו מתקבל אצל חלק ממקעקעים שדיברתי איתם וישר נישלל אוטומטית תודה רבה ואמשיך להתעדכן ולעדכן בפורום

אבל מה זה בבנייה?

איפה אתה מקעקע אותו?

באיזה אזור בגוף או באיזה מקום

בצלעות ואצלי בבית בחדר עבודה סטרילי כמובן

לגביי האתיקה שלי כל מי שעושה ויעשה קעקוע אצלי מודע שאני מקעקע מתחיל וייתכן שיצטרכו תיקונים

אפרת התכוונה לזה

שלא מעתיקים קעקועים ואם אתה מתחיל ככה, זה לא מרמז דברים טובים על העתיד שלך.

צודק במאה אחוז

אך הסקיצה הזו מוכרת ומתוך פלאש של פול שניתן למצא בהרבה מקומות ואין מקעקע בעולם שלא עשה סקיצה של פול והשתדלתי לשנות קצת כאשר אסיים אשלח את המקור ואת שלי שבסופו ישלב גם רקע של גייגר אך אני מודה שיש לי הרגשה קצת של מעשה פסול תודה רבה אשמח לעוד ביקורות ותגובות למרות איכות התמונה גם ביקורות קשות ייתקבלו בברכה תודה לכולם

הקעקוע הוא אחרי הקורס

הוא רחוק מלהיות גמור אחרי ההחלמה אני אצלם שוב ואשלח תמונות מעודכנות בתקווה שיהיה לי מצלמה טובה יותר אני שמח גם על הביקורות הקשות הייתי מפרסם עוד עבודות שלי אך כך מקעקעים יזהו אותי מיכיוון שאני לא אומר את הדברים הכי נעימים לאוזן של כולם אני מהסס שלא ישרפו אותי שאר העבודות שלי הם עבודות מקור שלי סטייל שייחודי לי וישר ניתן לזיהויי אינני מזלזל בניסיון בוודאי שאין כמו ניסיון אך אינני יכול להרשות לעצמי לשלם עוד בוכטות של כסף על מנת להסתכל על מישהו עובד או לעבוד בחינם אצל מישהו הלוואי ויכולתי אך אנחנו חיים בעולם האמיתי יכול שדברי היו לא ברורים או שדיברת קצת בכעס המסר שהייתי רוצה להעביר שמקעקעים בארץ יזכרו כמה קשה היה להם בהתחלה ולעזור למקעקעים הצעירים ולא לומר גם אני עברתי את הדרך הזו אז גם את צריך קניתי את הציוד מבית הספר והלכתי בסיור שעשיתי במטרה להתחיל ללמוד מאפס בגלל שאיפה שלמדתי אינו מתקבל אצל חלק ממקעקעים שדיברתי איתם וישר נישלל אוטומטית תודה רבה ואמשיך להתעדכן ולעדכן בפורום

לגלות לך סוד?

אם תמצא מקעקע שבאמת ירצה להעביר לך את הידע שלו ואתה תהיה מתמחה אצלו, הוא ישלם לך, כי לפי החוק שולייה [ כי זה מה שבעצם תהיה] זה דבר אסור ואתה תקבל סכום כלשהו על זה שאתה אצלו בסטודיו. לא יודע עד כמה זה מתייחס למקעקעים שונים, אבל ידוע לי לפחות על אחד כזה שיצא לי לדבר איתו.

וואללה תודה אחי

אני בונה לי עכשיו תיק עבודות אך ניראה לי שהפה שלי יעשה לי יותר צרות מהיד שלי

הקעקוע הוא אחרי הקורס

אני מצטער לומר לך

שהקורס הזה רחוק מאוד מלהיות כרטיס כניסה לתחום או להשביע את רצונו של מקעקע מקצועי. אין דבר כזה "מקעקע אינסטנט" ואף אחד לא יכול להיות מקעקע מקצועי אחרי קורס של 70 שעות. ה "קורסים למקעקעים" מכניסים הרבה מאוד זבל לתחום ומציפים אותו במקעקעים סוג ז' שרחוקים שנות אור מלהיות מקעקעים מקצועיים, אבל העיקר שיש להם דיפלומה שהם סיימו קורס אז מבחינתם הם מקעקעים. במצב הנתון כיום, המקעקעים המקצועיים המעטים שיש בארץ צריכים להיות מאוד דקדקנים באנשים שהם לוקחים להתמחות. הדרך הנכונה ללמוד קיעקוע היא ממקעקע לשוליה. זה לא קל וזה יכול לקחת שנים, אבל אם אתה שואף להיות מקעקע מקצועי ביום מן הימים אז הקורס הזה לא יכול להוות בסיס משום סוג שהוא. אתה תצטרך למצוא מקעקע מקצועי שיסכים לקבל אותך כשוליה וילמד אותך מאפס.

תיקונים? זה בדיחה?

התירוץ של "מקעקע מתחיל" לא אמור להיות קיים בלקסיקון שלך. התיקונים היחידיים שיהיה אפשר לעשות על הקעקוע הזה יהיו עם לייזר. אפרת

אפרת התכוונה לזה

שלא מעתיקים קעקועים ואם אתה מתחיל ככה, זה לא מרמז דברים טובים על העתיד שלך.

לא התכוונתי לזה בכלל

אני התכוונתי לזה שהוא מוכן להקריב את האסתטיקה של העור של חברים שלו, ושזה ברור ומובן מאליו מבחינתו שהוא יעשה קעקועים גרועים. זה לא צרקיך להיות ברור. מקעקע שעושה את ההתלמדות בדרך הנכונה, אצל מקעקע טוב ועם הרבה נכונות וסבלנות לא עושה עבודות גרועות. הוא מתחיל בקטן (דבר שאתה לא עושה כי יש לך עיניים גדולות) ועושה דברים פשוטים ומתקדם לאט לאט ובסבלנות. אפרת

צודק במאה אחוז

אך הסקיצה הזו מוכרת ומתוך פלאש של פול שניתן למצא בהרבה מקומות ואין מקעקע בעולם שלא עשה סקיצה של פול והשתדלתי לשנות קצת כאשר אסיים אשלח את המקור ואת שלי שבסופו ישלב גם רקע של גייגר אך אני מודה שיש לי הרגשה קצת של מעשה פסול תודה רבה אשמח לעוד ביקורות ותגובות למרות איכות התמונה גם ביקורות קשות ייתקבלו בברכה תודה לכולם

אני לא מבינה משהו - אתה באמת לא יודע איך נראה קעקוע איכותי?

אתה באמת מרוצה ממש שאתה עושה? אין לך מושג איך נראה קעקוע איכותי, אחרת היית יושב בשקט בבית ובוכה על הרע שעשית לאדם המסכן שנאלץ לחיות עם הקעקוע הזה. הבעי היא שלא ממש אכפת לך להרוס לאנשים את האסתטיקה של הגוף שלהם, וזזו בדיוק הבעיה האתית עליה דיברתי. או שעושים דברים נכון ובסבלנות או שלא עושים בכלל. אין דרכי קיצור. אפרת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר