פרויקט "הכר את קהילתך" מתחיל...

אז בגלל שחלק מהאנשים נעלמו והגיעו חדשים, וגם הרבה זמן לא עשינו משהו כזה, אני רוצה להתחיל שרשור שכל אחד יכתוב בו 5 עובדות על עצמו שהאחרים לא יודעים (ורצוי שהן יהיו משעשעות) ואני בטוח שיהיה אחלה ואני כמובן אתחיל (חייבים לתת דוגמא אישית, לא ?!): 1. כשהייתי בן 14 עברתי תאונת דרכים, לא נפגעתי יותר מדיי (פרט לשיפשופים), רק נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים שרכבתי עליהם 2. בצעירותי התחרתי באליפות ישראל בריצות למרחק (רק שהבעיה היחידה היא שאני לא ממש יודע לרוץ מהר...) 3. אני אוהב לשתות אלכוהול, ויש לי בר פרטי משלי (עם מגוון רחב של משקאות...) 4. יש לי אחיין מקסים ומתוק בן חצי שנה בשם אביתר 5. התיכון שלמדתי בו נסגר למשך שנה, אנחנו היינו המחזור האחרון במתכונת הישנה שלו, הוא נפתח מחדש בשם אחר עם מורים אחרים ומנהל אחר יאללה, עכשיו תורכם...

יאללה

יש לי צלקת גדולה ודהויה על יד שמאל שקיבלתי מפומה ששרטה אותי. יש לי סבתא-רבא, היא בת 94 וחיה בקורדובה, ארגנטינה. אכלתי תולעים. היה להן טעם של קוקוס. הוצאתי עד היום בסביבות ה8000 שקל על קעקועים. יש לי בבית 35 ספרים של טרי פראצ'ט, כולל שניים חתומים.

גם אני !

טוב, אז אני עמית, אולי נעלמתי קצת בזמן האחרון (טוב,נו, לא כזה אחרון, צה"ל הורג לי את החיים הפרטיים) אבל אני ממש ענתיקה בפורום. להלן 5 עובדות שלא ידעתם עליי: 1)מפתיע ככל שזה יהיה (ומי שמכיר אותי יודע) אני קצין בצבא הגנה לישראל. 2)אני רואה שזה נורא טרנדי, אז למה לא, גם לי יש אחיין מדהים בן שנה. 3)למרות אין סוף תכנונים, יש לי רק קעקוע אחד, מה שהופך אותי לחנטריש רציני! 4)החומוס המועדף עליי הוא זה של סעיד בעכו! הסניף בתל אביב פשוט לא אותו הדבר. 5)וידוי מרגש: הז'אנר הקולנועי המועדף עליי הוא סרטי נעורים עם הומור כמה שיותר נמוך. ג'יזס, התגעגעתי לכתוב בפורום! סוף שבוע טוב

שכחתי ללחוץ על ה"הצג כינוי", אז, זה אני

וואווו!!! איזה דבר יפהפה!!

וואו! פיסטוק! VERY LONG TIME NO SEE

האחיין שלך באמת מדהים. אמנם יש לך רק קעקוע אחד, אבל הוא שווה איזה 20 אחרים.

יאללה

יש לי צלקת גדולה ודהויה על יד שמאל שקיבלתי מפומה ששרטה אותי. יש לי סבתא-רבא, היא בת 94 וחיה בקורדובה, ארגנטינה. אכלתי תולעים. היה להן טעם של קוקוס. הוצאתי עד היום בסביבות ה8000 שקל על קעקועים. יש לי בבית 35 ספרים של טרי פראצ'ט, כולל שניים חתומים.

אם זה מפומה, זה שווה את זה

גם אני !

טוב, אז אני עמית, אולי נעלמתי קצת בזמן האחרון (טוב,נו, לא כזה אחרון, צה"ל הורג לי את החיים הפרטיים) אבל אני ממש ענתיקה בפורום. להלן 5 עובדות שלא ידעתם עליי: 1)מפתיע ככל שזה יהיה (ומי שמכיר אותי יודע) אני קצין בצבא הגנה לישראל. 2)אני רואה שזה נורא טרנדי, אז למה לא, גם לי יש אחיין מדהים בן שנה. 3)למרות אין סוף תכנונים, יש לי רק קעקוע אחד, מה שהופך אותי לחנטריש רציני! 4)החומוס המועדף עליי הוא זה של סעיד בעכו! הסניף בתל אביב פשוט לא אותו הדבר. 5)וידוי מרגש: הז'אנר הקולנועי המועדף עליי הוא סרטי נעורים עם הומור כמה שיותר נמוך. ג'יזס, התגעגעתי לכתוב בפורום! סוף שבוע טוב

אני מסמיק

מיליון ביקורים בעכו ואף פעם לא היתי אצל סעיד

לא ידעתי שיש לו סניף בתל אביב :)

hmm lets see...

1. אני חצי הולנדית חצי אנגליה. ההורים נפגשו במרכז קליטה. אולם אני דוברת אנגלית מלידה ועברית רק מגיל 6 אבא לעולם לא טרח לדבר איתנו הולנדית ככה שאין לי מה לעשות עם אזרחות ההולנדית שלי. 2. יש לי ליקוי שמיעה שדורש מכשירי שמיעה. לפעמים זה פוגע לי באיכות העבודה. 3. יש לי פרופיל 21 ולא הייתי אפילו בצו ראשון כי הייתי בשלוותה. 4. אני וחבר שלי הרגע נפרדנו וזה הפרידה הכי קשה. יש לי בחילה מעצב. 5. אני שונאת גינגים.

6. את צלמת מעולה...שחכת??

אז מה אתה כן שותה?

אני מניח שלא התכוונת למים כתשובה ...

אז מבין הבירות אני מאוד אוהב מרפיס רד (הרגיל לא עושה לי את זה), קילקני, מקשוף/ להשוף , ... אם אין במקום את אלו... אז גולדסטאר או טובורג רד איט איז... בקיצור אלו שבין הכהה לבהיר לא לפה לא לשם :) (אולי את זה הייתי צריך לרשום בעובדות, לא *מת* על גינס בארץ הוא פשוט לא אותו דבר)

סליחה?! מה רע בקורונה?? זו הבירה המקסיקנית הטובה בעולם!!

חוץ מזה,אני באמת אוהבת אותה.. איפה אתה לומד? אנה

מה רע בקורונה ?!?

אני חושב שיהיה יותר קצר לכתוב מה טוב בקורונה... התשובה תהיה צבע יפה... לגבי ה*אגב* התשובה היא בר-אילן () ...

טוב נו. אני לא מעניין במיוחד.

אני כאן כבר קרוב לשנתיים, והיה מאוד לא נעים לראות את הפורום מפרפר בין חיים למוות בזמן האחרון. נקווה שיחד עם ההנהלה החדשה יצמח הפורום מחדש. 1.האהבה שלי לחיות התבטאה בגיל מאוד מוקדם כשבגיל 3 ניסיתי ללטף קיפוד. זה אחד הזיכרונות הראשונים והכי כואבים וטראומתיים שיש לי. 2. כבר יותר מארבע שנים שלא הסתפרתי, ובקרוב לרגל הגיוס אני אהיה חייב להיפתר מהשיער שעכשיו מגיע לי כמעט עד סוף הגב. 3. אני עובד ברפת (כי במה עוד קיבוצניק יכול לעבוד?) כבר 4.5 שנים ויש לציין שאני די מכור לעבודה שלי ובלילה גם יוצא לי לחלום על העבודה לעיתים די קרובות (אני סופר פרות ולא כבשים). 4. בשנה שעברה גידלתי תרנגול הודו בתור חיית מחמד, והתרנגול נאלץ למצוא בית אחר בתקופת הבהלה של שפעת העופות. עד היום אני נמנע מלאכול בשר הודו. 5. הכינוי שלי הוא "בנאדם" (איך דווקא הכינוי הזה? סיפור ארוך), וחוץ מההורים שלי אין כבר אף אחד שקורא לי בשמי הפרטי. ?Scared yet

יהההה

קיפודיםםםםםם החלום שלי זה לגדל קיפוד,אבל זה מאוד לא חיה של בית, בינתיים אני מסתפקת בקיפוד שעל הרגל שלי וגם לי יש את הקטע שאני חולמת על העבודה, הבעיה היא שבעבודה יש הרבה אנשים שצועקים עלי ואח"כ אני חולמת עליהם, זה לא נחמד כמו לחלום על פרות...

היי דנה...

ברוכה הבאה נחמד לדעת שיש לנו גם קוראים סמויים שפתאום החליטו להחשף, מקווה שתמשיכי לכתוב הודעות ולהשתתף באופן פעיל איזה קעקועים יש לך/את מתכננת ??

כבר כתבתי פה בעבר...

יש לי קעקוע של קיפוד ,עשיתי אותו לפני שנה ו4 חודשים וגם העליתי תמונות שלו, אבל אף פעם לא מזיק עוד :) במיוחד עכשיו, שיש לי תמונה שלו סופסוף עם צבעים נורמליים..

את צבעת את הדובדבן בצבע אחר נכון?

פרויקט "הכר את קהילתך" מתחיל...

אז בגלל שחלק מהאנשים נעלמו והגיעו חדשים, וגם הרבה זמן לא עשינו משהו כזה, אני רוצה להתחיל שרשור שכל אחד יכתוב בו 5 עובדות על עצמו שהאחרים לא יודעים (ורצוי שהן יהיו משעשעות) ואני בטוח שיהיה אחלה ואני כמובן אתחיל (חייבים לתת דוגמא אישית, לא ?!): 1. כשהייתי בן 14 עברתי תאונת דרכים, לא נפגעתי יותר מדיי (פרט לשיפשופים), רק נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים שרכבתי עליהם 2. בצעירותי התחרתי באליפות ישראל בריצות למרחק (רק שהבעיה היחידה היא שאני לא ממש יודע לרוץ מהר...) 3. אני אוהב לשתות אלכוהול, ויש לי בר פרטי משלי (עם מגוון רחב של משקאות...) 4. יש לי אחיין מקסים ומתוק בן חצי שנה בשם אביתר 5. התיכון שלמדתי בו נסגר למשך שנה, אנחנו היינו המחזור האחרון במתכונת הישנה שלו, הוא נפתח מחדש בשם אחר עם מורים אחרים ומנהל אחר יאללה, עכשיו תורכם...

מצטרפת ומנסה לדלות עובדות מעניינות

1. אני חולת טבע ובעלי חיים ומצב כדור הארץ והמינים שבסכנת הכחדה מטרידים אותי בצורה רצינית וכל יום אני תוהה מה אפשר לעשות כדי לשנות את זה בצורה גורפת שאכן תשפיע ובסוף לא עושה כלום. 2. אני רוצה לעשות הפיכה בעיריית ת"א, להדיח את ראש העיר לדאוג לבחירתו של ראש עיר ראוי ולהקים מועצת תושבים, מישו מצטרף? 3. יש לי 12 פירסים, 5 [או 6 תלוי מי סופר] קעקועים [ועולה], 4 חתולים וכלב אחד מקסים [בזכות השבלולה] כולנו יחד בדירה שחפורה לתוך הגבעה של יפו העתיקה, ממש מערה "מודרנית" ליד הים שלא רואים מהדירה אבל כן סובלים מבעיות הלחות וכיוב הנלוות אליו. 4. אני עדיין לא יודעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ואני בת 25 וחצי :-/ 5. הברזתי מהגן, מהיסודי, מהתיכון ומהצבא. :-)
עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר