פרויקט "הכר את קהילתך" מתחיל...

אז בגלל שחלק מהאנשים נעלמו והגיעו חדשים, וגם הרבה זמן לא עשינו משהו כזה, אני רוצה להתחיל שרשור שכל אחד יכתוב בו 5 עובדות על עצמו שהאחרים לא יודעים (ורצוי שהן יהיו משעשעות) ואני בטוח שיהיה אחלה ואני כמובן אתחיל (חייבים לתת דוגמא אישית, לא ?!): 1. כשהייתי בן 14 עברתי תאונת דרכים, לא נפגעתי יותר מדיי (פרט לשיפשופים), רק נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים שרכבתי עליהם 2. בצעירותי התחרתי באליפות ישראל בריצות למרחק (רק שהבעיה היחידה היא שאני לא ממש יודע לרוץ מהר...) 3. אני אוהב לשתות אלכוהול, ויש לי בר פרטי משלי (עם מגוון רחב של משקאות...) 4. יש לי אחיין מקסים ומתוק בן חצי שנה בשם אביתר 5. התיכון שלמדתי בו נסגר למשך שנה, אנחנו היינו המחזור האחרון במתכונת הישנה שלו, הוא נפתח מחדש בשם אחר עם מורים אחרים ומנהל אחר יאללה, עכשיו תורכם...
p1000319.jpg

אממ...

1. אני אוהב לרכב על אופניים, חוץ מרגעים שאני מתרסק, ואז נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים (כמו לפני 3 שבועות). 2. אני שונא את תקופת המבחנים! . 3. למרות אהבתי הרבה לתחום הקעקועים, גם בודי פירסינג זה תחביב מהנה (אם כי אני עדיין טוען שזה מוד לעניים שטרם מלאו להם 18) . 4. אני אוהב שאמיר מעלה פרוייקטים לפורום, שבזכותם אני יכול להימלט (גם אם זה לכמה דקות) מללמוד למבחנים. 5. החורף זו התקופה הכי נוראית של השנה, מישהו יודע מתי היא נגמרת? ET

מותר לשאול...

על איזה פרויקטים אתה מדבר ?? סה"כ משהו ראשוני שחשבתי עליו, אולי בהמשך, אם תהיו נחמדים כמובן - נמשיך בדברים נוספים, כאלו שקצת יותר מתקשרים לעולם הקעקועים

נקודתית...

דיברתי על פרוייקט הכר את קהילתך, שבזכותו זכיתי לא ללמוד דקות ספורות... ET

ET

מה אתה לומד בדיוק?! ועוד משהו הייתי שמח אם תיתן את שמך הפרטי יהיה הרבה יותר נחמד:) ובקשר לפרוייקט אמיר..תן לי לחשוב על מה לכתוב

אז בגלל שחלק מהאנשים נעלמו והגיעו חדשים, וגם הרבה זמן לא עשינו משהו כזה, אני רוצה להתחיל שרשור שכל אחד יכתוב בו 5 עובדות על עצמו שהאחרים לא יודעים (ורצוי שהן יהיו משעשעות) ואני בטוח שיהיה אחלה ואני כמובן אתחיל (חייבים לתת דוגמא אישית, לא ?!): 1. כשהייתי בן 14 עברתי תאונת דרכים, לא נפגעתי יותר מדיי (פרט לשיפשופים), רק נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים שרכבתי עליהם 2. בצעירותי התחרתי באליפות ישראל בריצות למרחק (רק שהבעיה היחידה היא שאני לא ממש יודע לרוץ מהר...) 3. אני אוהב לשתות אלכוהול, ויש לי בר פרטי משלי (עם מגוון רחב של משקאות...) 4. יש לי אחיין מקסים ומתוק בן חצי שנה בשם אביתר 5. התיכון שלמדתי בו נסגר למשך שנה, אנחנו היינו המחזור האחרון במתכונת הישנה שלו, הוא נפתח מחדש בשם אחר עם מורים אחרים ומנהל אחר יאללה, עכשיו תורכם...

אז ככה..

בגלל שאני לא מצליחה לחשוב על 5 עבודות מעניינות .... אז החלטתי לפצל את העובודת לכמה ימים כל יום אני יביא כמה עובדות חדשות עד שנגיע ל-5..ככה גם זה לא יעלם ....אז ככה היום יש 2 עובודת: 1) אני יודעת את השם האמיתי של ET... 2) היום סוף סוף סיימתי את הביוטופ-פרויקט מגעיל...שאני עוד אמורה להבחן עליו ...אז שיהיה לי בהצלחה זהו להיום ... מחר עובדות חדשות..

ET

מה אתה לומד בדיוק?! ועוד משהו הייתי שמח אם תיתן את שמך הפרטי יהיה הרבה יותר נחמד:) ובקשר לפרוייקט אמיר..תן לי לחשוב על מה לכתוב

ET חבר מכוכב אחר

והנה משהו שיגרום לי לא לעבוד 5 דקות

1. בניגוד לאיתמר, אני לא יודעת לרכב על אופניים (אא"כ הם עומדים במקום). 2. אני לא שותה שתייה חמה בכלל, ולא קפה/תה גם כשהם קרים, ובד"כ גם לא אלכוהול. 3. לא ראיתי בחיי אבא גנוב, אלכס חולה אהבה, גבעת חלפון ואף סרט ישראלי "קלאסי" אחר. ההורים שלי שונאי סרטים ישראליים וזה עבר גם אליי. 4. יש לי פטיש מטורף לכלבי ענק שחורים . אם זה היה תלוי בי העולם היה מורכב מהם בלבד. 5. עברתי טסט בפעם העשירית. באף טסט לא הצלחתי מרוב לחץ לחנות במקביל!!! איפהשהו באזור הטסט השביעי אבא שלי הציע לי להגיד לטסטר שאני מבטיחה לחנות רק בחניונים אם הוא יעביר אותי...

גם לא אסקימו לימון?!

הנה 5 דברים עלי .. 1.לא אוהבת אבטיח 2.יש לי אחות גדולה ממני ממש דומה לי פיזית,לפעמים מתבלבלים בינינו 3.חולה על כלבים,למרות שאין לי כלב 4.בגיל 5 אני ובן דוד שלי ראינו שלולית ענקית,החלטנו שזה אגם ושיהיה נורא כיף לשחות בו ונכנסנו עם כל הבגדים פנימה 5.אחד הסרטים האהובים עלי זה סיפורים מרובע ברונקס

לא. אני רק יודעת שיש שם מישו שקוראים לו

פרוק (אני ממש מקווה שזה שם ואני לא עושה לעצמי פאדיחות נוספות עם הבורות שלי ...). וברכותיי - את האדם היחיד שאני מכירה שלא אוהב אבטיח. מה יש לא לאהוב בזה?

ET

אז ככה...

אני לומד לימודי מזרח אסיה, והשם שלי הוא איתמר ואני חושב שחשבת מספיק, ואתה יכול לפרסם את 5 הגיגיך... ET

לא. אני רק יודעת שיש שם מישו שקוראים לו

פרוק (אני ממש מקווה שזה שם ואני לא עושה לעצמי פאדיחות נוספות עם הבורות שלי ...). וברכותיי - את האדם היחיד שאני מכירה שלא אוהב אבטיח. מה יש לא לאהוב בזה?

אני יודעת שרוב האנשים אוהבים אבטיחים,אבל זה פשוט לא טעים לי

אם היה אפשר לאכול מים,היתי אומרת שזה הטעם של האבטיח עבורי..

עשית פאדיחות...

ידעתי אז מאיזה סרט פרוק?

אלכס חולה אהבה

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר